Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

20 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

3 dzieci urodzonych, 3 dzieci z tym lekarzem, świetnie wszystko wyjaśnione, atmosfera przyjemna, precyzyjny i dokładny, empatyczny, czego więcej chcieć, samych takich lekarzy!

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SPZOZ Środa Wielkopolska Oddział Ginekologiczno-Położniczy Inny

Do Pana Mariusza Działaka trafiłam rok temu, zachęcona pozytywnymi opiniami wśród rodziny i znajomych. I mogę zdecydowanie powiedzieć, że była to świetna decyzja! Od dwóch lat zmagam się z PCOS. Na wizycie Pan doktor przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, zadawał mnóstwo pytań, zainteresował się moimi wcześniejszymi wynikami badań oraz ze skupieniem słuchał, co mówię. Zarówno na pierwszej wizycie, jak i na kolejnych Pan doktor wykonuje wszystkie potrzebne badania. Co najważniejsze, wykonywane są bezboleśnie i bardzo dokładnie, bez żadnego pośpiechu. Po wszystkim Pan Działak szczegółowo wszystko wyjaśnia, oraz zawsze rzetelnie odpowiada na każde pytanie. Z gabinetu za każdym razem wychodzę bez żadnych wątpliwości i z mnóstwem trafnych zaleceń. Ogromną zaletą jest też to, że kontakt na co dzień z Panem doktorem jest świetny. Kiedy mam jakieś obawy, bądź wątpliwości i piszę sms-a, zawsze dostaje odpowiedź i dalsze wskazówki. Jeżeli jest potrzeba to również Pan doktor umawia wizyty w trybie pilnym.
Pan Mariusz Działak jest doktorem, który jest oddany pacjentom, zawsze doskonale poradzi i pomoże. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z ręką na sercu polecam!

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan Doktor prowadził moje dwie ciąże.Na wizytach zawsze miałam robione USG,lekarz spokojnie i rzeczowo odpowiadał na wszystkie pytania,zlecał wszystkie potrzebne badania.Atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna,bez presji czasu,pomimo późnej pory wizyty oraz kolejki w poczekalni.
Serdecznie polecam wizyty u pana doktora wszystkim paniom, które szukają kompetentnego,zaangażowanego,oddanego swojej pracy a przy tym sympatycznego lekarza z powołaniem.

Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SPZOZ Środa Wielkopolska Oddział Ginekologiczno-Położniczy

Trafiłam do Pana Doktora przy drugiej ciąży na samo rozwiązanie cc. Zabieg został wykonany perfekcyjnie, blizna jest piękna. Po naprawdę wielu poleceniach ja również mogę polecić Pana Doktora z całego serca. Zdecydowałam się na zmiane lekarza. Wizyta kontrolna po porodzie trwała chyba dłużej niż wszystkie wizyty odbyte podczas ciąży u mojego lekarza prowadzącego... nie przyzwyczajona do zadawania pytań i tak obszernych odpowiedzi poległam. Jestem pod wrażeniem. Zmiany są dobre:-) Polecam♥️ P&K

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SPZOZ Środa Wielkopolska Oddział Ginekologiczno-Położniczy

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Super podejście do pacjentki, wszystko wytłumaczy, czas nie gra roli. Poprzednia pani doktor jak o coś nie spytałam nie powiedziała nic, tu wręcz przeciwnie. Pan doktor odpowie na każde pytanie. Zawsze uśmiechnięty, przyjazny. Nie czuję się przy nim skrępowania. Naprawdę polecam każdej przyszłej mamie i nie tylko.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SPZOZ Środa Wielkopolska Oddział Ginekologiczno-Położniczy prowadzenie ciąży

Do Pana Działaka trafiłam dzięki licznym poleceniom. Z powodu braku terminów na fundusz zdecydowałam się na prywatne wizyty. Pierwsze co mnie zaskoczyło to fakt, że Pan Działak zawsze oddzwania lub wysyła SMS-y w celu kontaktowania się w konkretnych godzinach. Jest on osobą przemiłą, życzliwą, kulturalną i zdecydowanie kompetentną. Bez problemu odpowie na każde pytanie, nie zbywając pacjentki ("bo czas nagli"), czego doświadczyłam u innych lekarzy. Zdarza się, że czas oczekiwania na "swoją kolej" znacznie się wydłuża, jednak mnie nie zniechęca to do korzystania z usług Pana Działaka. Z całego serca mogę go polecić. Chodziłam na wizyty do różnych ginekologów z powiatu średzkiego, jarocińskiego, jak również z Poznania i zdecydowanie Pan Działak jest najbardziej kompetentnym ginekologiem, którego spotkałam w swoim życiu.

P
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor mimo młodego wieku jest specjalistą bardzo kompetentnym, zaangażowanym w swoją pracę. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo i spokojnie. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Bardzo polecam.

M
Użytkownik zweryfikowany

Dla mnie, czyli pacjentki z niekończącymi się zapaleniami, bólami, krwawieniami - zdecydowanie mogę polecić. Poprzedni ginekolog tylko zapisywał bezmyślnie leki nic mi nie tłumacząc. Natomiast lekarz Działak przede wszystkim słucha i dokładnie wie o co zapytać, co prowadzi do właściwej diagnozy. Zawsze wychodzę spokojna i doinformowana. Nie żałuje czasu dla pacjentek - nie wypuszcza dopóki wszystkie wątpliwości nie zostaną rozwiane. Ma pamięć do pacjentów i naprawdę dba o to, by wszystkie problemy wyprowadzić na prostą, a nie jedynie dać lek, który w przyszłości spowoduje następne problemy.

Użytkownik zweryfikowany

Doskonały fachowiec,uprzejmy ,bardzo dociekliwy.moja ciąża nie należała do łatwych,ale Pan Doktor zawsze był bardzo dokładny,sprawdzał wszystkie badania itd.Służy pomocą nawet przez telefon,zawsze oddzwania.Uważam,że w obecnej chwili,to najlepszy położnik w środzie.Polecam .A przy okazji,dziękuję za opiekę.

M
Użytkownik zweryfikowany

Z czystym sumieniem polecam. Ten lekarz słucha, co się do niego mówi i rozumie, że pacjentka ma potrzebę opowiedzieć, wyjaśnić, zapytać. Nie trzeba na wdechu przemycać pytań, z nadzieją, że może coś lakonicznie odburknie (jak to u większości lekarzy półbogów bywa). Odpowiada zrozumiałym dla laika językiem, nie okazuje zniecierpliwienia. Dla mnie było to bardzo ważne. Po każdej wizycie wszelkie wątpliwości i obawy związane z ciążą zostawały rozwiewane. Do domu wracałam świadoma i spokojna. Rzetelny. Nie było ani jednej wizyty po łebkach i na skróty. USG przeprowadza niczym Sherlock Holmes, dokładnie i tak długo, ile wymaga tego sytuacja. Na to wszystko oczywiście trzeba mieć czas i doktor ten czas każdej pacjentce poświęca. Krótko mówiąc wizyta kompletna. Moja ciąża przebiegała z komplikacjami i chyba tylko dzięki temu, że lekarz zapobiegliwie posłał mnie miesiąc wcześniej do szpitala, mam córeczkę kuleczkę. W szpitalu również dostępny, co daje poczucie większej pewności. Fajnie jest mieć kontakt ze swoim lekarzem prowadzącym, zwłaszcza, gdy sytuacja jest podbramkowa. Cesarkę przeprowadził osobiście, ładnie skroił i zacerował. Podsumowując: lekarz, który jeszcze nie schamiał i nie popadł w zgubną rutynę, czujny, zainteresowany. U niego w gabinecie pacjentka nie jest intruzem. Dobry lekarz. Mam nadzieję, że z upływem czasu nie zasili armii znudzonych, aroganckich ginekologów. Polecam!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania