Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Środzie Wlkp.

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Środzie Wlkp.

Czerwonego Krzyża 2

63-000 , Środa Wielkopolska , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Działak Inny

  Do Pana Mariusza Działaka trafiłam rok temu, zachęcona pozytywnymi opiniami wśród rodziny i znajomych. I mogę zdecydowanie powiedzieć, że była to świetna decyzja! Od dwóch lat zmagam się z PCOS. Na wizycie Pan doktor przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, zadawał mnóstwo pytań, zainteresował się moimi wcześniejszymi wynikami badań oraz ze skupieniem słuchał, co mówię. Zarówno na pierwszej wizycie, jak i na kolejnych Pan doktor wykonuje wszystkie potrzebne badania. Co najważniejsze, wykonywane są bezboleśnie i bardzo dokładnie, bez żadnego pośpiechu. Po wszystkim Pan Działak szczegółowo wszystko wyjaśnia, oraz zawsze rzetelnie odpowiada na każde pytanie. Z gabinetu za każdym razem wychodzę bez żadnych wątpliwości i z mnóstwem trafnych zaleceń. Ogromną zaletą jest też to, że kontakt na co dzień z Panem doktorem jest świetny. Kiedy mam jakieś obawy, bądź wątpliwości i piszę sms-a, zawsze dostaje odpowiedź i dalsze wskazówki. Jeżeli jest potrzeba to również Pan doktor umawia wizyty w trybie pilnym.
  Pan Mariusz Działak jest doktorem, który jest oddany pacjentom, zawsze doskonale poradzi i pomoże. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z ręką na sercu polecam!


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Działak

  Trafiłam do Pana Doktora przy drugiej ciąży na samo rozwiązanie cc. Zabieg został wykonany perfekcyjnie, blizna jest piękna. Po naprawdę wielu poleceniach ja również mogę polecić Pana Doktora z całego serca. Zdecydowałam się na zmiane lekarza. Wizyta kontrolna po porodzie trwała chyba dłużej niż wszystkie wizyty odbyte podczas ciąży u mojego lekarza prowadzącego... nie przyzwyczajona do zadawania pytań i tak obszernych odpowiedzi poległam. Jestem pod wrażeniem. Zmiany są dobre:-) Polecam♥️ P&K


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Działak

  Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Super podejście do pacjentki, wszystko wytłumaczy, czas nie gra roli. Poprzednia pani doktor jak o coś nie spytałam nie powiedziała nic, tu wręcz przeciwnie. Pan doktor odpowie na każde pytanie. Zawsze uśmiechnięty, przyjazny. Nie czuję się przy nim skrępowania. Naprawdę polecam każdej przyszłej mamie i nie tylko.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Działak prowadzenie ciąży

  Do Pana Działaka trafiłam dzięki licznym poleceniom. Z powodu braku terminów na fundusz zdecydowałam się na prywatne wizyty. Pierwsze co mnie zaskoczyło to fakt, że Pan Działak zawsze oddzwania lub wysyła SMS-y w celu kontaktowania się w konkretnych godzinach. Jest on osobą przemiłą, życzliwą, kulturalną i zdecydowanie kompetentną. Bez problemu odpowie na każde pytanie, nie zbywając pacjentki ("bo czas nagli"), czego doświadczyłam u innych lekarzy. Zdarza się, że czas oczekiwania na "swoją kolej" znacznie się wydłuża, jednak mnie nie zniechęca to do korzystania z usług Pana Działaka. Z całego serca mogę go polecić. Chodziłam na wizyty do różnych ginekologów z powiatu średzkiego, jarocińskiego, jak również z Poznania i zdecydowanie Pan Działak jest najbardziej kompetentnym ginekologiem, którego spotkałam w swoim życiu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania