Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Środzie Wlkp.

(18 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Środzie Wlkp.

Czerwonego Krzyża 2

63-000 , Środa Wielkopolska , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mariusz Działak

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: SPZOZ Środa Wielkopolska Oddział Ginekologiczno-PołożniczyUsługa: Inny

   Do Pana Mariusza Działaka trafiłam rok temu, zachęcona pozytywnymi opiniami wśród rodziny i znajomych. I mogę zdecydowanie powiedzieć, że była to świetna decyzja! Od dwóch lat zmagam się z PCOS. Na wizycie Pan doktor przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, zadawał mnóstwo pytań, zainteresował się moimi wcześniejszymi wynikami badań oraz ze skupieniem słuchał, co mówię. Zarówno na pierwszej wizycie, jak i na kolejnych Pan doktor wykonuje wszystkie potrzebne badania. Co najważniejsze, wykonywane są bezboleśnie i bardzo dokładnie, bez żadnego pośpiechu. Po wszystkim Pan Działak szczegółowo wszystko wyjaśnia, oraz zawsze rzetelnie odpowiada na każde pytanie. Z gabinetu za każdym razem wychodzę bez żadnych wątpliwości i z mnóstwem trafnych zaleceń. Ogromną zaletą jest też to, że kontakt na co dzień z Panem doktorem jest świetny. Kiedy mam jakieś obawy, bądź wątpliwości i piszę sms-a, zawsze dostaje odpowiedź i dalsze wskazówki. Jeżeli jest potrzeba to również Pan doktor umawia wizyty w trybie pilnym.
   Pan Mariusz Działak jest doktorem, który jest oddany pacjentom, zawsze doskonale poradzi i pomoże. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Z ręką na sercu polecam!

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Doktor prowadził moje dwie ciąże.Na wizytach zawsze miałam robione USG,lekarz spokojnie i rzeczowo odpowiadał na wszystkie pytania,zlecał wszystkie potrzebne badania.Atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna,bez presji czasu,pomimo późnej pory wizyty oraz kolejki w poczekalni.
   Serdecznie polecam wizyty u pana doktora wszystkim paniom, które szukają kompetentnego,zaangażowanego,oddanego swojej pracy a przy tym sympatycznego lekarza z powołaniem.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania