lek. dent. Marietta Lidzbarska

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Gdańsk 2 adresy

Nr PWZ: 3456832

5 opinii
Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny. Tytuł lekarza dentysty uzyskałam w 2018 roku. Od początku drogi zawodowej stale uczestniczę w konferencjach i szkoleniach stomatologicznych. Pasjonuję się endodoncją i odbudową estetyczną zębów. 

Zakres porad

  • Chirurgia stomatologiczna
  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Protetyka stomatologiczna

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Konsultacja stomatologiczna


  • Dłutowanie zęba

    Od 800 zł

  • Konsultacja endodontyczna

    200 zł

  • Leczenie kanałowe pod mikroskopem

    Od 800 zł

  • Powtórne leczenie endodontyczne (za kanał)

    Od 1 650 zł

Adresy (2)

Telefon

58 765...
Gdańskie Centrum Stomatologiczne

Piecewska 33/u3, 80-288 Gdańsk

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik
  • Płatność ratalna

Telefon

58 765...

5 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Skuteczność leczenia
  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Cudowna pani stomatolog! Nikt nigdy nie poświęcił mi tyle czasu, co w dniu dzisiejszym pani Lidzbarska. Przesympatyczna, a jednocześnie bardzo kompetentna. Oprócz tego, że niemal bezboleśnie wyleczyła mój ząb to po zabiegu udzieliła mi wielu konstruktywnych porad. Zdecydowanie polecam

     • Gdańskie Centrum Stomatologiczne wypełnienie kompozytowe  • 

  • T

    U Pani Doktor wykonałam ponowne leczenie kanałowe. Ząb był po raz pierwszy leczony kanałowo w Ukrainie ponad 17 lat temu, kiedy używano innych materiałów i technologii niż obecnie.
    Pani Marietta jest bardzo dokładna, staranna i pozytywnie nastawiona. Dwie wizyty, godziny skrupulatnej pracy – i ząb nadal będzie mi służył.
    Dziękuję i polecam!

     • Gdańskie Centrum Stomatologiczne powtórne leczenie endodontyczne (za kanał)  • 

  • W

    Jestem bardzo zadowolony i planuję kolejne wizyty, polecam

     • Gdańskie Centrum Stomatologiczne Konsultacja stomatologiczna  • 

  • A

    Wszystkim polecam! Pani Marietta to miła i sympatyczna osoba a także stomatolog z powołania z profesjonalnym podejściem do pacjenta co w obecnych czasach należy do rzadkości.

     • Gdańskie Centrum Stomatologiczne Konsultacja stomatologiczna  • 

  • M

    Bardzo miła i sympatyczna atmosfera, pełen profesjonalizm. Polecam!

     • Gdańskie Centrum Stomatologiczne wypełnienie kompozytowe  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania