Informacje o placówce

Gabinety

Gdańskie Centrum Stomatologiczne

Noskowskiego 17A

80-170 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Gdańskie Centrum Stomatologiczne

Obrońców Wybrzeża 11

81-397 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Gdańskie Centrum Stomatologiczne

Klonowa 43

80-297 , Banino , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Furgalska

  Stomatolog,

  • K

   Pani dr z podejściem do pacjenta, mówi co robi pyta czy boli jak jest potrzeba to przerywa. Paniczny lęk przed dentystą zamieniła u mnie w wizytę z ogromną przyjemnością. Polecam w 100% !!!


 • Renata Szymańska-Kozula

  Stomatolog, Protetyk, lek. dent.

  • Z całego serca polecam. Najistotniejsze w tym zawodzie to rzetelna wiedza, sprawność i delikatność. Pani Doktor prezentuje najwyższy poziom a przy okazji ma doskonałe podejście do pacjenta


 • Agnieszka Chojnacka

  Stomatolog,

  • D

   Świetny lekarz specjalista, bardzo profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, dodatkowo przesympatyczny człowiek. Wizyta u Pani była samą przyjemnością.

  • S

   Pani Doktor z pewnością nie można odmówić wiedzy i znajomości fachu. Zabiegi przeprowadza starannie, delikatnie i bezboleśnie. Niestety zęby do leczenia typuje bardzo rozrzutnie, odradzając przy tym korzystanie z refundacji. Do wymiany Dr zakwalifikowała mi praktycznie wszystkie stare plomby (nb inny, prywatny stomatolog, nie podzielił takiej diagnozy dla żadnego wypełnienia), a o konieczności leczenia kanałowego dowiedziałem się już po oczyszczeniu komory zęba... Dodatkowo w czasie każdej wizyty byłem namawiany do zakupu akcesoriów lub środków higieny dentystycznej z najwyższej półki. To już niestety działanie dalekie od profesjonalizmu.


 • Anna Alfuth

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Gdańskie Centrum Stomatologiczne

   Pani Anna wyróżnia się spośród specjalistów, u których byłam. Jako jedyna wykryła ukryty ubytek, który przeszkadzał mi od dawna. Informuje o wszystkim, co robi, reaguje na każdy znak dawany przez pacjenta.


 • Bożena Soroka-Letkiewicz

  Stomatolog, Chirurg Szczękowo-Twarzowy, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Gdańskie Centrum StomatologiczneUsługa: ekstrakcja ósemek

   Profesjonalna, opanowana, ze wspaniałym podejściem do pacjenta.
   Polecam każdemu, kto musi wyrwać zęba, a boi się i nie wie gdzie.

  • P
   Lokalizacja: Gdańskie Centrum StomatologiczneUsługa: wyrwanie 8 dolnej

   Mimo, że ekstrakcji dolnej 8 dokonywała adeptka stomatologii nie sama Pani doktor czułam się bezpiecznie. Pani doktor pilotowała zabieg. Cała wizyta 15 min. Znieczulenie działalo z 5 godz. Dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Beata Weinberger

  Stomatolog, Chirurg Szczękowo-Twarzowy, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne GrunwaldzkaUsługa: Inny

   Absolutnie odradzam. Implant wytrzymał 4 lata. Leczenie miało zostać powtórzone, a w międzyczasie miał zostać wykonany most za prawie 1400 zł. Bez ustalenia ze mną zmieniono zamówienie na niewygodna protezę (wyjmowana na noc). Most wykonałem u innego lekarza (koszt: 400 zł).

  • Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne GrunwaldzkaUsługa: korona

   Byłam ostatni raz na wizycie w grudniu 2019. Niestety nie zamierzam kontynuować leczenia u tego lekarza. Podczas każdej wizyty Pani doktor nerwowa i nieprzygotowana. Dwukrotnie obiecana wizualizacja koron nie była gotowa na wizytę. Korona przymierzana w pośpiechu wpadała mi 3 krotnie do gardła. Wizualnie kompletnie nie dopasowana, założona ostatecznie i wklejona tył na przód. Ząb bardzo różni się od reszty kolorystycznie i rozmiarem. Ogólnie 2 korony wykonane aby poprawić estetykę , niestety nie zmieniło to wyglądu na plus , ponieważ spiłowane krzywe zęby zastąpiłam krzywymi i żle wykonanymi koronami w dodatku różniącymi się kolorystycznie od reszty zębów. Jakość do ceny niewspółmierna , ponieważ ceny za usługi raczej jedne z najwyższych , a jakość wykonania bardzo słaba.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Joanna Kosarzecka

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Gdańskie Centrum StomatologiczneUsługa: Inny

   Pani Joanna uratowała mnie w nagłej sytuacji z silnym bólem zęba gdzie nie potrafiono mi pomóc na pogotowiu przy dwukrotnej wizycie. Gdyby nie ten człowiek anioł prawdopodobnie musiano by mi wyrwać zęba. Człowiek z powołaniem z niesamowitym fachem w ręku. Jeżeli ktoś się zastanawia to nie ma na co czekać. Prawdziwy lekarz z powołania.

  • A
   Lokalizacja: Gdańskie Centrum Stomatologiczne

   Od paru lat jestem pacjentką pani doktor, miła kompetentna a przede wszystkim cierpliwa i empatyczna dzięki niej przestałam bać się wizyt u dentysty.


Powiązane wyszukiwania