Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Zajmuję się pełną diagnostyką laryngologiczną i leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych. Ukończyłam studia zagraniczne na Wydziale Lekarskim Uniwe...

Zobacz pełen opis

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Plac Strzelecki 24, Wrocław

200 zł

Medicus Clinic – Specjalistyczne Centrum Medyczne

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo jestem zadowolona z przebiegu leczenia, Pani dr od razu zastosowała odpowiednie leki co wpłynęło na szybkie zakończenie leczenia. Dodatkowo zawsze uśmiechnięta i pomocna. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Bardzo polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medicus Clinic – Specjalistyczne Centrum Medyczne konsultacja laryngologiczna

Nie trafiłam jeszcze na takiego lekarza. Pani Doktor konkretna, miła, empatyczna, zainteresowana problemem pacjenta, Super kontakt z dzieckiem w gabinecie. Pomocna w dalszym etapie leczenia. Jest to miła i bardzo ciepła osoba. Polecam Panią Doktor z całego serca


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medicus Clinic – Specjalistyczne Centrum Medyczne częste anginy u dziecka

Pani Dr bardzo, bardzo, ale to bardzo miła. Ma super podejście do dzieci co widać od wejścia. Uśmiech na twarzy, potrafi spokojnie podejść i powiedzieć dziecku co będzie robić. Ja jestem zachwycona. Wiem, że gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do dzieci to na pewno chętniej one by chodziły do lekarzy.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medicus Clinic – Specjalistyczne Centrum Medyczne

Lekarz z powołania. Bardzo miła i serdeczna. Badania miglałków i uszu naszej Nikoli przeprowadzone tak delikatnie, ze córka chciała jeszcze raz. Mamy porównanie z innymi lekarzami i żaden nie zrobił tego tak profesjonalnie jak Pani doktor. Jednocześnie konkretna i bardzo pomocna w dalszym przebiegu leczenia. Przeglądając wcześniej opinie o Pani doktor nie wierzyłem, że są tylko same pozytywne. Teraz sam taką wystawiam, bo uważam, że należy doceniać takich lekarzy jak Pani!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medicus Clinic – Specjalistyczne Centrum Medyczne badanie laryngologiczne

Najlepszy laryngolog we Wrocławiu, mam przewlekły problem z zatokami i tylko ta Pani doktor potrafi postawić mnie na nogi. Idealnie dobrane leczenie, pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medicus Clinic – Specjalistyczne Centrum Medyczne chrypka

Jako pierwsza zdiagnozowała nieprawidłowość na strunie głosowej, zleciła stosowne badania, skierowała do szpitala, szczegółowo wyjaśniła dalsze kroki leczenia. Jako człowiek miła, "ludzka" , sympatyczna osoba, dla której nie liczy się tylko kasa(wiem co piszę), ale człowiek.
Dzięki Pani jestem zdrowa i mówię. Dzięki Pani odzyskałam chęć do życia. Stokrotne dzięki. MDziuba
.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bylam u Pani doktor niedawno i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Jest to osoba konkretna,nie bagatelizuje problemu, potrafi sluchac i wyciagac wnioski, jest bardzo serdeczna i mila. Super podejscie do dzieci. Polecam Pania doktor z czystym sumieniem!


Użytkownik zweryfikowany

Po wizycie u Pani Doktor moge z czystym sumieniem powiedzieć z e jest to wspaniały lekarz. Moja córka boi się lekarzy a o badaniu nawet nie wspomnę. Na wizycie bez problemu poddała się badaniu. Pani doktor jest lekarzem z powołania słucha i zastanawia się nad postawieniem diagnozy. Polecam!!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest wyjątkowo miłą i ciepłą osobą. Uważnie słucha pacjenta, jest zainteresowana problemem. Bada wnikliwie i dokładnie, po badaniu wszystko przystępnie tłumaczy. Zdecydowanie polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam, Pani doktor ma wyjątkowo serdeczny stosunek do pacjentów.
Widać od razu, że jest wybitnym lekarzem, używa nowoczesnego sprzętu, a diagnoza jest poparta szczegółowymi wynikami badań. Jeszcze raz polecam! Michał Szecówka, wrzesień 2013


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Zajmuję się pełną diagnostyką laryngologiczną i leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych. Ukończyłam studia zagraniczne na Wydziale Lekarskim Uniwe...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania