Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

specjalista chorób oczu, okulista dziecięcy


Leczone choroby

  • Zez
  • Retinopatia
  • Kontrola po fototerapii
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Badania okulistyczne dzieci


Mińska 5, Wrocław

NZOZ Remedis


ul. Zaolziańska 4, Wrocław

Spektrum Ośrodek Okulistyki Klinicznej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Remedis

Lekarz przez duże L, ze świetnym podejściem do dzieci i patrzący kompleksowo, słucha rodzica, wnikliwie analizuje, zleca dalsze badania. W naszym przypadku będziemy jej dozgonnie wdzięczni. Polecam z całego serca.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Remedis

Świetna lekarka. Byłam z 6 miesięcznym synem u Pani doktor. Badanie przebiegało w miłej atmosferze, synek nie płakał, zajęty był pokazywanymi przez Panią doktor zabawkami. Super podejście do małego pacjenta.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Remedis problemy ruchomości gałki ocznej

Lekarz przez duże L, ze świetnym podejściem do dzieci i patrzący kompleksowo, słucha rodzica, zlecając dalsze badania, będziemy jej dozgonnie wdzięczni. Polecam z całego serca.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Remedis Problemy z oczami u córki

To prawdziwy lekarz- jakich mało w dzisiejszym świecie.
Podejście do 3 miesięcznego malucha nieprawdopodobnie profesjonalne i dostosowane. Badanie przebiega bez pośpiechu, wszystko Pani Doktor wyjaśnia, tłumaczy. Dziecko zainteresowane a przez to współpracujące. Pani Doktor dziękuje za to jaka Pani jest. Do zobaczenia w lipcu- na badaniu kontrolnym.
Lekarz z sercem i z prawdziwego zdarzenia.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Spektrum Ośrodek Okulistyki Klinicznej badania okulistyczne dzieci

Pani Doktor jest fantastyczną osobą i oczywiście świetnym specjalistą. Mój 9cio miesięczny synek podczas wizyty cały czas się uśmiechał i dał się dobrze zbadać dzięki fantastycznemu podejściu Pani Doktor do dzieci :) polecam wszystkim wizytę u Pani Marii :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobre, wręcz fantastyczne podejście do dzieci. Kiedy pełni obaw, czy nasza 4,5 letnia córka da sobie zbadać wzrok, ponieważ nierzadko odmawia współpracy, wchodziliśmy do gabinetu, to okazało się, że nie dość, że wykonywała wszystkieh polecenia, to jeszcze dała sobie zakroplic oczy, co w domu jest niemożliwe. Całe badanie odbywa się w formie zabawy, dziecko nawet nie orientuje się, że coś mu się robi. Byliśmy u kilku okulistów i takiego podejścia jeszcze nie widziałam!
Szybko i sprawie a jednocześnie dokładnie poprowadzone wszystkie badania, naprawdę polecam dr Turską.


I
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Doktor, miła kompetentna, ma dobre podejście do dziecka. Bada skrupulatnie, informuje o czynnościach. Czułam się u niej pewnie i bezpiecznie z kilkumiesięcznym dzieckiem.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Doktor, bo to lekarz z dobrym podejściem do dzieci. Mój synek był na badaniu okulistycznym po raz pierwszy w życiu i bardzo mu się podobało, a ja jako mama jestem teraz spokojna o stan jego wzroku. Póki co nie musimy umawiać się na następną wizytę, bo wszystko jest w porządku, ale jeśli będzie taka potrzeba to na pewno znów przyjdziemy do Pani Turskiej. Gorąco polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Kierując się wyborem okulisty zasugerowałam się opiniami z tego portalu. W związku z tym sama dodam własną opinię.
Umawiając się telefonicznie do lekarki, zapytałam osobę, która rejestruje, jak mam przygotować dziecko do badania, czy mam coś wyjaśnić, co okulista będzie robić, gdyż to pierwsza wizyta mojego dziecka u okulisty. Otrzymałam informację zwrotną, że nie należy nic robić i wszystkiego dowiem się na miejscu podczas wizyty. Niemniej jednak przygotowałam swoje dziecko tak jak potrafiłam - i bardzo dobrze zrobiłam.
Okulistka zaczęła zadawać mnóstwo pytań kierując je do mojego dziecka i nie czekając na odpowiedź z jego strony. Chciałam podpowiedzieć, w jaki sposób można dotrzeć do mojego dziecka, ale otrzymałam "w przelocie" z irytacją w głosie, że mam czekać. Okulistka również nie odpowiadała na moje dobre rady=rady mamy, która najlepiej zna swoje dziecko.
Wszystkie zabiegi mające na celu zbadanie wzroku dziecka odbywały się bardzo szybko. Moje dziecko było onieśmielone i przestraszone, i nie chciało, aby obca osoba dotykała je na siłę. Gdy tak się stało, usłyszałam od okulistki komentarz: 'A co ty jesteś taki dziwny?!". Zagryzłam zęby i czekałam, bo nie dane było mi dojść do głosu. Usłyszałam również, że mam czekać, bo badanie jeszcze trwa...
Dodałam jedynie głośniej, że wystarczy posłuchać moje dziecko i SPOKOJNIE wszystko pokazać i wyjaśnić. Nadmienię, że gdy szeptałam do ucha mojego dziecka, co ma zrobić, to moje dziecko wszystko wykonywało, gdy chciała to robić okulistka, opór ze strony mojego dziecka był duży. Szkoda, że lekarka nie chciała posłuchać moich dobrych rad, tylko uważała, że wie lepiej ode mnie, co ma zrobić.
Cała wizyta odbywała się w chaosie, okulistka nie mogła znaleźć poszczególnych pomocy do zbadania wzroku u mojego dziecka, komentowała własne czynności, mówiąc, że przecież dany sprzęt powinien tu być. Najgorsze było to, że zakropiła oczy mojego dziecka "NA SIŁĘ!!!". To trwało moment, a ja wściekła na siebie, żałowałam, że nie zabrałam mojego dziecka i nie wyszłam z tego gabinetu! Kilka sekund ...
Nigdy nie miałam problemów z wizytami u lekarzy, a moje dziecko jest indywidualistą i lubi wiedzieć, co będzie się z nim działo, kto i co będzie z nim robił. Jest przedszkolakiem. Uwielbia chodzić do dentysty, lekarza pediatry, nawet pozwala sobie pobrać krew, mimo że łezki czasami popłyną, pozwala zbadać sobie gardło, uszy, nosek, zbadać się stetoskopem i otoskopem.
Jedynie, co mi mówi, gdy usłyszy coś na temat okulisty, to przybiega do mnie i mówi:"Mamusiu, ale nie będę mieć zakrapianych oczu?!!!". "Mamusiu, NIE NA SIŁĘ!!!!" i odpowiadam wtedy, nie, nic nie będziemy robić na siłę....
Sama pracuję w służbie zdrowia i to właśnie z dziećmi - ciężko chorymi również, takimi, które nie komunikują się także. I wiem, że wszystko można zrobić tak, aby mały Pacjent, wrócił z uśmiechem do mnie, na kolejną wizytę.
Bardzo żałuję, że na pierwszą wizytę mojego dziecka u okulisty, wybrałam właśnie tę okulistkę.


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią doktor. Byliśmy u niej z synkiem, który miał niedrożny kanalik łzowy. Bardzo dobry kontakt z 3 miesięcznym maluszkiem, skierowanie na wymaz przed podaniem antybiotyków i wszystko dobrze się skończyło po zaleconym przez Panią doktor masażu. Wcześniej masowaliśmy oczko 2 miesiące bez skutku.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

specjalista chorób oczu, okulista dziecięcy


Leczone choroby

  • Zez
  • Retinopatia
  • Kontrola po fototerapii
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania