Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze dziwią mnie te opinie o pani doktor. Miałam z Nią do czynienia wiele lat temu (zmieniła się??) ale nie miałam dobrego zdania o pani doktor. Była niegrzeczna i arogancka. Po pewnym czasie zmieniłam lekarza.

Maria Strąk-Śliwińska

jedynie agresja iarogancja wzbudza takie same odczucia -należy wyciągnąć wnioski w stosunku do swojej osoby


G

WITAM

POLECAM PANIA DOKTOR JEST MILA CIERPLIWA DLA OSOB Z PROBLEMAMI EMOCJONALNYMI WYTLUMACZY CO I JAK PODNIESIE NA DUCHU POSWIECI CZAS NIEPATRZY Z ZEGARKIEM ILE PACJENT JEST NA WIZYCIE
LEKARZ Z POWOLANIA :)


I
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z kontaktów z panią doktor Marią ,jest sympatyczna,jej spokojne zachowanie wpływa kojąco na pacjenta .Ma czas i cierpliwość ,jest bardzo dokładna i kompetentna oraz pogodna i dowcipna .


G

WITAM

BYLAM PORAZ PIERWSZY U PANI DOKTOR I JESTEM MILE ZASKOCZONA PODEJSCIEM DO PACJENTA MILA GRZECZKA WESOLA POWIE CO DOLEGA I ZASTOSUJE ODPOWIEDNIA KURACJE
OBY WIECEJ TAKICH KOMPETENTNYCH I GRZECZNYCH -MILYCH LEKARZY

POZDRAWIAM NOWA PACJETKA :)


M

Polecam przychodnię ;U PRZYJACIÓŁ; tam naprawdę pacjent czuje się jak ;KTOŚ; Pani doktor zawsze wykazuje zainteresowanie problemami nie tylko zdrowotnymi swoich pacjentów, panie pielęgniarki zawsze uśmiechnięte i życzliwe.Wykonują badania ekg i poziomu cukru wcale nie domagając się skierowania od lekarza.TAM PRACUJĄ NAPRAWDĘ LUDZIE POZYTYWNIE ZAKRĘCENI ONI SOBIE WZAJEMNIE UFAJĄ I CO BARDZIEJ SZOKUJĄCE UFAJĄ NAM PACJENTOM P O L E C A M B A R D Z O !!!


A

Bardzo dobre podejście do pacjenta,dyspozycyjność,cierpliwość i wyróżniajaca ją uprzejmość w stosunku do starszych osób.
Pełne zaangażowanie oraz kompetencja.
Polecam wszystkim.


J

jestem pacjentem pani doktor od kilku miesięcy i nie miałem w ciągu pięciu ostatnich lat leczenia się w pobliskiej przychodni wykonanych tylu badań .dopiero pani doktor przebadała mnie ,postawiła prawidłową diagnozę i nareszcie jestem prawidłowo leczony, chce się żyć .


A

Potwierdzam najlepsze opinie dla Pani Doktor. Cenie za pełne zaangażowanie w leczeniu pacjentów. Życzyłbym wszystkim tak profesjonalnego lekarza rodzinnego.


P
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Maria Strąk Śliwińska to najbardziej kompetentny lekarz z internistów u jakich zdarzyło mi się leczyć.Polecam jako specjalistkę autentycznie chcącą pomóc - taki powinien być lekarz.


A

Pani doktor Maria Strąk- Śliwińska to najlepszy specjalista w mieście. Ma doskonały kontakt z pacjentami, jej diagnozy są zawsze trafne. Leczę się u Pani doktor i cała moja rodzina i nigdy się jeszcze nie zawiodłem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie