Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

W dniach 01.03-15.03.2026 r. przebywam na urlopie.

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii dorosłych odbywam w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. T. Bilikiewicza w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobywam także w strukturach Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień oraz poprzez uczestnictwo w dodatkowych szkoleniach. Przyjmuję wyłącznie osoby powyżej osiemnastego roku życia.

więcej O mnie

Zakres porad

  • Psychiatria
  • Psychoterapia

Rodzaje konsultacji

Konsultacje online

Usługi i ceny

  • Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

    Od 280 zł

  • Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

    380 zł

  • Diagnostyczna wizyta psychiatryczna dorosłego pacjenta

    Od 330 zł

  • Konsultacja online


  • Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta, weekend)

    430 zł

Adresy (3)

Centrum Dobrej Relacji
Centrum Dobrej Relacji

Kazimierza Tetmajera 3, Oliwa, 80-313 Gdańsk

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Telefon

58 309...

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana

Telefon

58 309...
Trójmiejskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii

Konsultacja online

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Telefon

58 309...

41 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • J

    Trafiłam do pani Marii w bardzo trudnym momencie swojego życia i decyzja o podjęciu leczenia była najlepszą możliwą decyzją. Ogromna empatia, zaangażowanie i spokoj sprawiły że w gabinecie czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie. Leczę się farmakologicznie od stycznia, do tego uczęszczam na terapię i po blisko pół roku dziś w końcu czuję się spokojna i szczęśliwa. Dziękuję za trafną diagnozę i odpowiednie dobranie leków które znacznie ułatwiły mi codzienne funkcjonowanie.

     • Trójmiejskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)  • 

  • B

    Pierwsza wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Cieszę się że trafiłam na Panią dr.

     • Trójmiejskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)  • 

  • K

    Lekarz wygląda na świetnego specjalista, jestemmegazadowolona z wizyty

     • Centrum Dobrej Relacji konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)  • 

  • O

    Podejście bardzo profesjonalne.
    Czułam się wysłuchana i rozumiana.

     • Trójmiejskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Diagnostyczna wizyta psychiatryczna dorosłego pacjenta  • 

  • K

    Bardzo polecam Panią Marie. Bardzo miła, zaangażowana i ogólnie jestem bardzo zadowolony z pierwszej wizyty.

     • Centrum Dobrej Relacji konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)  • 

  • O

    Pani Maria jest zawsze zaangażowana i pełna ciepła przy tym profesjonalna i dociekliwa. Jestem pod jej opieką około roku.

     • Trójmiejskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)  • 

  • P

    Ciężko znaleźć tak dobrego psychiatrę. Pani Doktor zawsze wysłucha i sama dopytuje o życie a nie tylko wypisuje recepty

     • Trójmiejskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)  • 

  • J

    Wizyta przebiegła bardzo miło i w spokojnej atmosferze. Pani Doktor była uważna, wnikliwa i dała mi przestrzeń, żeby powiedzieć wszystko, co było dla mnie ważne. Czułam się wysłuchana i potraktowana z dużym zrozumieniem. Zdecydowanie polecam.

     • Trójmiejskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii  • 

  • I

    Wszystko super ,bardzo miła Pani doktor ,słucha i jest bardzo zaangażowana.Polecam

     • Trójmiejskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)  • 

  • P

    B.duże zaangażowanie, precyzyjny wywiad. Empatia + indywidualne podejście, przede wszystkim brak rutyny.To w pełni potwierdza,że dobry lekarz patrzy na człowieka, a nie na lek...!

     • Trójmiejskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania