dr n. med.

Maria Jarlińska

Alergolog, Pediatra

Moje doświadczenie medyczne poparte jest wieloletnią pracą w Dolnośląskim Centrum Pediatrycznym we Wrocławiu na Oddziale Alergologiczno-Pulmonologicznym oraz na Oddziale Zaburzeń O... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Moje doświadczenie medyczne poparte jest wieloletnią pracą w Dolnośląskim Centrum Pediatrycznym we Wrocławiu na Oddziale Alergologiczno-Pulmonologicznym oraz na Oddziale Zaburzeń Odporności Wieku Dziecięcego.
  Od 2006 r. pracuję jako konsultant w zakresie alergologii w ramach Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej.
  Biorę także udział w międzynarodowych badaniach klinicznych dotyczących wdrażania innowacyjnych metod leczenia chorób alergicznych dzieci i dorosłych.
  Droga zawodowa:
  1982 r. - ukończenie studiów na Wydziale Lekarskim Wrocławskiej Akademii Medycznej
  1986 r. - pierwszy stopień specjalizacji z zakresu chorób dziecięcych
  1991 r. - tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii
  1998 r. - tytuł specjalisty w dziedzinie alergologii
  2009 r. - tytuł doktora nauk medycznych

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • J
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Alergologiczny dr MariaUsługa: konsultacje alergologiczne

  Świetne podejście do dzieci! Syn dostał wysypki. Przeprowadzono rzetelny wywiad i postawiono trafną diagnozę i nie były potrzebne testy skórne.
  Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo fachowa pomoc. Dwie wizyty i dwie trafne diagnozy. Lekarz przede wszystkim słucha i zadaje dodatkowe pytania. Pamięta małego pacjenta. Testy zrobione w miłej atmosferze. Nasz 3 miesięczny maluszek, pomimo marudzenia był przez pielęgniarke traktowany super! Polecam Panią doktor! Wizyta bez stresu!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trudno ocenić kompetencje lekarza po jednym spotkaniu. Jednak moje pierwsze wrażenie jest bardzo dobre. Lekarz zaproponował badania diagnostyczne dla synka, przedstawił również możliwości w ramach NFZ. Nie odczułam presji czasu, pani doktor odpowiedziała na każde pytanie. W kontakcie bardzo miła.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przeprowadził rzetelny wywiad. Wykonał na miejscu testy skórne. Zalecił jak dalej postępować z problemem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do dzieci. Zadawała dużo pytań i przeczytała całą dokumentację. Rzeczowa i konkretna.

 • Super, konkretna Pani doktor. Dokladnie zapoznaje sie z przebiegiem choroby i przemyslanie stawia diagnozę. Mila ciepla osoba ma super podejscie do dzieci. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm, cierpliwość, co nie zawsze jest powszechne przy aktywnym, ruchliwym i ciekawym świata dziecku. Spokojna, rzeczowa rozmowa, dużo pytań, dużo odpowiedzi. Nie czuć presji czasu, zniecierpliwienia ze strony lekarza. Wyszłam z gabinetu, kiedy znałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Polecam Panią Doktor.

 • R

  Profesjonalne podejście do dzieci, nie musiałam zadawać pytań. Lekarka wszystko nam wytłumaczyła i od razu na pierwszej wizycie zostały zrobione testy dziecku.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad wraz z badaniem. Zaleciła testy i zobaczymy dalej. Uważam, że jest bardzo kompetentna w tym co robi. Niestety ceny testów nie są zbyt małe i trzeba liczyć się z dużym wydatkiem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor przeprowadziła z nami porządny wywiad zanim przystąpiła do badania. Wizyta nie trwała jak w przychodni 5 minut tylko 45 min. Nie zbywała naszych pytań. Polecam.