Adres

Grodziska 6, Grunwald, Poznań
Salveo.S.C. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
44 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

znakomity lekarz , swietny fachowiec jeden z najlepszych z ktorymi miałam do czynienia , operował mnie osobiscie w 2003 roku , polecam kazdej kobiecie wspaniały człowiek Geniusz w swej dziedzinie


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam, zwłaszcza w sprawach onkologicznych. Trafiłam do prof. Z polecenia innego lekarza. Nie porozmawiał ze mną przed operacją i musiałam przejść dwie. Na oddziale zachowuje się jak półbóg i takie ma o sobie mniemanie. Lekarz który ma karierę za sobą i nie zależy mu na pacjentkach powinien odejść na emeryturę. Ogólnie lekarze z Polnej nie zrobili na mnie dobrego wrażenia, nie informują pacjenta o chorobie, wręcz nawet kłamią.


S
Użytkownik zweryfikowany

O Panu Profesorze Marku Spaczyńskim słyszałam, że: kompetentny, oddany, stanowczy, mądry fachowiec. Nie wiedziałam, że wkrótce zachoruje Moja Teściowa i będę sama mogła do tego zbioru dodać inne równie pozytywne przymiotniki. Mama leżała w małym szpitalu, gdy dowiedzieliśmy się o zaawansowanej chorobie nowotworowej. W Trzech Króli wreszcie znalazłam kontakt do Pana Profesora. Zadzwoniłam wieczorem. Nie powiedział mi, że jestem Nikim i że są Święta. Potraktował mnie bardzo grzecznie i poważnie. Poinformował jakie i gdzie przeprowadzić badania i jak dalej postępować z Mamą.
Pan Profesor Marek Spaczyński jest z pewnością właściwym człowiekiem we właściwym miejscu. Hipokrates nie potrzebuje się przez Niego ze wstydu przewracać w grobie.


E
Użytkownik zweryfikowany

w lutym 2011 r miałam po raz pierwszy w życiu jakiekolwiek kłopoty ze sobą - przedłużająca się miesiączka - po prywatnych badaniach u specjalisty wyszło że mam przerost endometrium , 1 dniowy pobyt w Kaliskim szpitalu -wyłyżeczkowano mnie jak się później okazało nie dokładnie albo tylko pobrano wycinek do badania , wyniki - nie rakowe., problem nie zniknął więc kolejna wizyta u tego samego specjalisty a ten bez badania - wywiad czy mam kasę bo za kilka dni się wykrwawię i trzeba operować - usunąć macicę a najlepiej w Poznaniu - oczywiście skoro to bez kolejki to kosztuje sporo. przy mnie tel do Profesora - tel konsultacja i natychmiastowa operacja - usunięcie macicy. ustalono termin operacji za 3 dni - podano mi kwoty które mam zapłacić za tę ratująca mi życie operacje.- wcale nie małe.
Usłyszałam ,że mając 46 lat i 2 dzieci - macica nie jest mi już do niczego potrzebna , za 3-4 dni wyjdę ze szpitala i po sprawie. na co starej babie macica ,
Poszłam tego samego dnia na konsultację do innego lekarza ,który następnego dnia w szpitalu w Pleszewie przeprowadził kilku minutowy zabieg oczyszczenia macicy - i okazało się ,że na tym się skończył mój problem . Minął rok bez problemów , bez przerostu - /nadal z tą niepotrzebną macicą /


W
Użytkownik zweryfikowany

o profesorze można długo polemizować- w skrócie wygląda o tak .... Profesor Spaczynski ma dużą wiedzę, diagnozuje choroby trafnie ALE jest łasy na pieniążki, wizyta krótka- ostatnio pobiłam chyba rekord, bo wraz z usg nie przekroczyłam 5 min, nie odpowiedział na żadne z moich pytań, za to zalecił mi schudnąć, niestety musiałam go zmartwić, bo przy moim wzroście wagę mam prawidłową. Bezsensowne wizyty: 5 min u lekarza, gdzie niczego nie dowiedziałam się o stanie zdrowia, zapłaciłam słoną cenę za wizytę, dostałam receptę na lek za 3,5zł tłukłam się sporo ponad 100km pociągiem


J
Użytkownik zweryfikowany

Nie mogę czytać tych negatywnych opinii.... okropieństwo. Ja trafiłam do Pana Profesora po potraktowaniu mnie przedmiotowo przez \'podobno\' super Panią ginekolog. Dzisiaj dowiedziałam się, że jestem zupełnie zdrowa. Czy można dać kobiecie coś więcej niż zdrowie i odzyskane życie? Co tyczy się wizyt na oddziale, słuchajcie drogie Panie to jest szpital i tutaj leczy się ludzi a nie poradnia psychologiczna, a co się tyczy kwestii finansowej, ja się nie dziwię, że Pan Profesor się ceni, ma takie prawo, lata praktyki i doskonałe wyniki prowadzonych badań.


M
Użytkownik zweryfikowany

zgadzam się, że wizyta u Pana prof. jest krótka, no bo jak nic złego się nie dzieje to co tu mówić. przychodzę do niego, jak do lekarza, a nie jak do tatusia, zeby pogadać. tam w poczekalni czeka wiele kobiet. i wiem, że te z ciężkimi chorobami naprawdę długo siedzą. Może jest bezpośredni, ale mnie to nie przeszkadza. On taki jest, mało wylewny, za to konkretny. a co do jego fachowości. kilka razy do niego trafiałam po złych diagnozach innych lekarzy, wg których miałam torbiel, inny stwierdził, że \"płód jest wysuszony\". A dziś córka ma już 11 lat. po raz kolejny trafiłam do niego z rzekomą ciążą, co dla mnie było niemożliwe, gdyż musiałoby to być niepokalane poczęcie, a Pan prof. stwerdził zwykłe zapalenie. Ale faktem jest, że jest drogi. Ale też niestety ani razu, gdy leżałam w szpitalu po porodzie do mnie nie przyszedł. No cóż, jak sam stwerdził nie ma co się rozczulać, a \"w ciąży mogę nawet tira prowadzić\"- cytuję słowa. daję ocenę dobrą, byłaby neutralna, ale do dobrej przyczynili się inni niedouczeni lekarze.


G

w stwarzaniu stmosfery grozy to on jest mistrzem,potrafi bajerować aby naciągnąć na kasę.Mnie niestety kilka razy naciągął,bo naiwna uwierzyłam ,że tylko on potrafi mnie zdiagnozować,tylko on ma wideokolposkop/okazuje sie że nieprawda,i wcale to urządzenie nie jest normalnie potrzebne/i tylko on może i potrafi mnie leczyć.Wszystkio to było kłamstwem,po to by mnie więcej wykasowac,a ja głupiua wierzyłam i jeszcze mamę do niego wysłałam.Przypadek sprawił ,że poszłam do innego.I okazało sie że nie wymagam ż a d n e g o leczenia.Sprawdziłam u trzeciego i jestem zdrowa.Skandal.
Pozostawiam bez komentarza.


G

Profesor został mi polecony przez koleżankę. Nie żałuję że do niego trafilam. Rozpoznał się, postawił trafną diagnozę. Skierował do Kliniki. Teraz jestem po operacji. Kontynuję leczenie. Mam duże szanse na zajście w ciąże. Inni lekaże nie widzieli takiej możliwości i nie rozpoznali się na chorobie. Czy jest drogi. Myślę że straciłam więcej pieniędzy jeżdżąc do innych lekarzy którzy mi nie pomogli. Macie wybór. Ja polecam profesora i bardzo dziękuję mu za pomoc.


A

Polecono mi Spaczynskiego, ale po komentarzach tu przeczytanych nawet nie zamierzam sie do niego wybrac. Mam za to inne pytanie. Kogo mi polecacie w zamian? Prosze podajcie jakies namiary do prawdziwych ( z powolania a nie naciagaczy), sprawdzonych lekarzy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie