Dr n. med.

Marek Rybkiewicz verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Chirurg dziecięcy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • W
  Lokalizacja: W innym miejscu

  To jest najlepszy lekarz jakiego poznałam. Za pierwszym razem skierował nas do niego inny chirurg (mieszkamy w Świnoujściu). Przeprowadził pierwszą operację u mojego synka. Nie znałam się wtedy na lekarzach, nie wiedziałam, że akurat ten dr. może być aż tak dobry. Za drugim razem trafiliśmy już na innego lekarza na tym samym oddziale i bardzo źle to wspominam. Operacja bez zadowalającego rezultatu, zbywanie.... Odczekałam trochę i udałam się z dzieckiem ponownie do dr. Rybkiewicza prosić o poprawienie tej drugiej operacji po innym lekarzu. Zgodził się, Dla matki nie ma nic ważniejszego niż zdrowie jej dziecka i jestem mu bardzo wdzięczna za to co zrobił dla mojego synka. Obie operacje były ok 4-5 lat temu. Do tej pory przyjeżdzamy na kontrolę do Szczecina i wszystko jest w porządku. Naprawdę wiele mu zawdzięczam, jest bardzo serdecznym i troskliwym lekarzem, a przede wszystkim zna się na tym co robi. Wszystkim go zawsze będę polecać, bo w pewnym momencie miałam już zaufanie tylko do niego. Nie chciałam, żeby ktokolwiek inny operował moje dziecko, wiedziałam, że tylko on nam może pomóc. Czasami o nim myślę, mam nadzieję że spotkało go w życiu tyle samo dobra, ile on uczynił. Jeszcze raz dziękuję bardzo

 • Szukasz chirurga? Pacjenci polecają:

  Anna Aseńko
  Anna Aseńko
  Chirurg, Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej
  Aleja Piastów 30, Szczecin
  Pani doktor wprowadza luźną atmosferę, która redukuje stres związany z wizytą. Jest również otwarta na wszelkie… więcej
  Umów wizytę

  Adam Henryk Wilkos
  Adam Henryk Wilkos
  Urolog, Chirurg
  Aleja Piastów 30, Szczecin
  Bardzo miły i uprzejmy lekarz specjalista, a przy tym profesjonalna pomoc i podejście. Konsultacja merytoryczna… więcej
  Umów wizytę

  Marcin Śledź
  Marcin Śledź
  Chirurg naczyniowy, Chirurg
  Mariana Langiewicza 18, Szczecin
  Doktor Śledź bardzo miły i dokładny lekarz podszedł do mojej choroby z sercem. Dziękuję za dobrą opinię i wsparcie… więcej
  Umów wizytę

  Artur Smogór
  Artur Smogór
  Urolog, Chirurg
  Ściegiennego 27, Szczecin
  Lekarz który uratował mi życie. Tylko trafna diagnoza i szybka reakcja Pana Artura pozwala mi normalnie żyć. Serdeczne… więcej
  Umów wizytę

  Artur Śliwiński
  Artur Śliwiński
  Chirurg, Chirurg plastyczny
  ul. Langiewicza 28/U1, Szczecin
  Profesjonalne podejście do pacjenta , cierpliwa i miła obsługa. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Chirurgia dziecięca

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  39 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Bardzo dobry lekarz, byliśmy prywatnie na konsultacji, lekarz wykonał zabieg stulejki w szpitalu na Unii Lubeskiej. Wszystko w porządku.

  • K

   Wspaniały lekarz. Nie spotkałam się jeszcze nigdy z takim genialnym podejściem do dziecka. Spokojny, kontaktowy. Badanie bardzo dokładne. Wszystko wytłumaczył, jak należy dalej postępować. Bez podejmowania pochopnych decyzji. Bardzo bardzo polecam.

  • A

   Doktor bardzo sympatyczny i kompetentny. Potrafi nawiązać kontakt z dzieckiem i rodzicami.W sposób zrozumiały przekazuje informacje. Stawia diagnozę po wnikliwym zbadaniu pacjenta. Stosuje nowoczesne metody leczenia. Polecam wszystkim wizytę u tego doktora!!!

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Przesympatyczny człowiek i świetny specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjęta jak i do rodzica. Polecam serdecznie!

  • D
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor to miły i sympatyczny lekarz.Ma bardzo dobre podejście do dzieci.Konkretny i rzeczowy.Polecam z wielką przyjemnością.

  • D

   Bardzo dobry specjalista, kompetentny i rzeczowy lekarz i w dodatki bardzo miły z super podejściem do dzieci.

  • Wizyta udana pan doktor potrafil przeprowadzic badanie,udzielić wyczerpujących informacji ale także rozładować stres u małego pacjenta!polecam bardzo! Mama Jasia.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji pana doktora oraz jego podejścia do pacjenta - otrzymaliśmy dokładne wyjaśnienie sytuacji zdrowotnej synka (wręcz szkic!) oraz wskazówki co do dalszego postępowania. Do tego z dużą dozą cierpliwości, bez pośpiechu - co dla nas, lekko przestraszonych rodziców było bardzo istotne. Co więcej, pan doktor trafnie przewidział rozwój sytuacji.

  • M

   Trafiliśmy do doktora drugi raz. Poprzednia wizyta ze starszym synem teraz młodszy . Świetny fachowiec, specjalista i człowiek. Dobre podejście do dziecka , delikatny i taktowny, polecam gorąco !

  • M

   Lekarz bardzo ciepły, merytoryczny i fachowy. Z wyjątkowym podejściem do dzieci i cierpliwością oraz wyrozumiałością do rodziców. Polecam szczerze wszystkim mamą- najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Oby jak najwiecej lekarzy z powołania...