Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (4)

Biegańskiego 25, Bałuty, Łódź
Euromed

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu
Sowińskiego 27, Kutno
Medicus

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej " EUROMED" kolonoskopia

Pan Doktor wykonywał badanie kolonoskopii, przed badaniem w trakcie i po wszystko wytłumaczył, badanie bez narkozy i znieczulenia, nic a nic nie bolało, jeżeli kiedykolwiek będę musiała powtórzyć takie badanie to tylko w tym gabinecie i u Pana Doktora. Profesjonalny, uprzejmy, odczarował badanie, o którym krążą legendy. Dziękuję :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Chorób Przewodu Pokarmowego - Uniwersytet Medyczny w Łodzi powikłania przy PSC

Doktor uratował mi życie. Protezował mi drogi żółciowe, poszerzał je, walczył o moją wątrobę dokąd była nadzieja, oraz w końcu skutecznie wspierał w podjęciu decyzji o innym życiu gdy mojego organu nie dawało się uratować. To trwało wiele lat i obecnie trwa nadal. Rzadko kiedy jeden człowiek drugiemu może i chce aż tyle pomóc. Oraz rzadko pacjent ufa swojemu lekarzowi tak jak ja doktorowi.


L
Użytkownik zweryfikowany

Witam.Gratuluję wszystkim,którym ten lekarz pomógł.Ja miałam pecha.Zaczęło się od pęknięcia przełyku tuż nad wpustem w trakcie wykonywania rękawowej resekcji żołądka.Wysłano mnie więc do szpitala,w którym pracuje dr.Pazurek na założenie protezy przełyku.I tu zaczęły się schody.Już na wstępie wystraszona usłyszałam,że mam "nie przewalać oczami" i że to wszystko to moja wina.Według p.doktora pierwszą protezę na którą czekałam kilka dni wyczkałam jeszcze kiedy spałam.Pan doktor pofatygował się do mnie prawie dobę po zabiegu informując mnie o tym fakcie i stwierdzając,że na siłę założy mi kolejną.I to był największy błąd.Zamiast przyznać,że mój organizm nie akceptuje tego ciała obcego i nie ma sensu robić mi tej krzywdy postanowił,że podczas zabiegu już ze zwiotczeniem mięśni i w znieczuleniu dotchawiczym zrobi to na siłę.Założył mi więc kolejną super drogą protezę sprowadzaną z zagranicy tyle,że była ona prostą rurą,a mnie wprowadził ją do żołądka w wyniku czego powstała dysfunkcja wpustu żołądka.Nosiłam ją dwa tygodnie,dzień i noc wymiotując gęstą,lepką śliną z żołądka(przez 7 tygodni nic nie jadłam,ani nie wypiłam kropli wody),oraz cierpiąc niemiłosierne katusze z powodu bólu w klatce piersiowej przez co ledwo żywa nie byłam w stanie położyć się w ŻADNEJ pozycji.P.doktor każdego dnia wmawiał mi,że prowokuję wymioty sama i mam głęboko oddychać.Nie chciał słuchać,że nie mam na to wpływu.Nie znosi sprzeciwu,dlatego siedziałam cicho czekając,aż zostanę przewieziona karetką z powrotem do mojego szpitala.Ten koszmar trwał 17 dni i kiedy to się stało wyglądałam i zachowywałam się jak zombie,gdyż podczas pobytu w szpitalu,w którym pracuje ten tzw.specjalista pogorszyły mi się diametralnie wyniki.W wyniku błędnej decyzji doktora Pazurka powstał zrost na wpuście żołądka(proteza powinna była być wyjęta natychmiast,kiedy stwierdzono jej bezużyteczność,ale pan doktor postanowił ukarać niefrasobliwą pacjentkę i zostawić ją na 2 tyg),czemu jeszcze przysłużył się stan zapalny wokół nieszczelności przełyku.Powstało drugie pęknięcie błony śluzowej przełyku w przebiegu ciągłych wymiotów(prawie 3 razy większe niż pierwsza dziura).Teraz jestem kaleką,ponieważ prawie wszystko co jem wymiotuję,gdyż od wyjęcia protezy wpust nie pracuje prawidłowo i zawartość żołądka zamenia się z posiłkiem i ślina wydostaje się na zewnątrz.Do tego mam ciągłe bóle żołądka i ucisk w kl.piersiowej.Jestem w trakcie składania pozwu przeciwko osobom za to odpowiedzialnym.Absolutnie nie polecam tego lekarza,choć znam też opinie pozytywne pacjentów.Być może pan doktor jest dobrym specjalistą,ale nie posiada ludzkich uczuć.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


J
Użytkownik zweryfikowany

A mnie Pan Doktor Pazurek uratował zycie kilka lat temu,kiedy inni lekarze nie mogli mi pomóc Pan Doktor stwierdził u mnie celiakie i tym samym dzis zyje.Dziekuje Panie Doktorze!


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pod wrażeniem.
Dzwoniłem do Doktora. Nie mógł odebrać. Kilka godzin później sam oddzwonił, przeprosił, że nie odebrał i pytał o mój powód kontaktu do Niego.
Umówił się ze mną na konsultację.

Takiego traktowania pacjenta nie zaznałem do tej pory. Po wizycie, jestem usatysfakcjonowany, bo nie tylko, że byłem potraktowany tak jak tego oczekiwałem, ale spotkałem profesjonalistę, który wytłumaczył, na czym polega mój problem i dlaczego taki, a nie inny sposób leczenia Doktor wybrał.

W porównaniu z innymi medykami czuję się jakbym znalazł się w nierealnym świecie. Świecie, gdzie pacjent jest najważniejszy, a medyk jest profesjonalistą. W dodatku traktującym człowieka po ludzku bez nadymania się swoim doktorskim tytułem.

Z całkowitym przekonaniem mogę innym polecić doktora M. Pazurek.

Wiem, że to laurka, ale w pełni zasłużona i jestem gotów osobiście swoją opinię zaświadczyć.
J. Jaroń


T
Użytkownik zweryfikowany

Niestety Pan doktor w moim przypadku nie popisał się wiedzą mimo wileu prywatnych wizyt=sporo straconych pieniędzy. Oczywiście szukał u mnie celiakii a kiedy to się nie potwierdziło wychodziłem z gabinetu z receptą na nospę i próbą wmówienia podłoża nerwowego moich dolegliwości. Nie słucha tego co mówi do niego pacjent. Szczerze odradzam!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


A
Użytkownik zweryfikowany

Serdeczne pozdrowienia przesyła wdzięczny pacjent z Limanowej. Jetem pełen podziwu dla wiedzy w Pańskim wykonaniu. Gdyby nie błędna diagnoza i niepotrzebna operacja w Klinice Uniwersyteckiej w Krakowie, dzisiaj moje samopoczucie było by inne i nie takie skomplikowane jak obecnie. Pańska diagnoza i sposób leczenia przeszły moje oczekiwania i za to jestem Panu wdzięczny. Kilka razy męczono mnie gastroskopem - na żywca i musiałem jechać do Łodzi, aby się przekonać, że można to wykonać - po prostu po ludzku i bezboleśnie.
I choć jest do Pana daleko - każdy następny krok tylko do Pana. Pozdrawiam A.Kaczmarczyk


J
Użytkownik zweryfikowany

Dr. Pazurka poznałam niemal na początku mych zmagań z chorobą to jest 8 lat temu. To on pierwszy właściwie zdiagnozował i zaproponował leczenie. Od tego czasu wielokrotnie ratował moje życie tak udzielając pomocy w szpitalu czy też udzielając konsultacji innym lekarzom, kiedy los a może bardziej pogotowie zawoziło mnie do innego przypadkowego szpitala. Nigdy nie odmówił rady i pomocy memu mężowi w krytycznych momentach mego życia, a było ich wiele. Ten ciepły człowiek o dużej wiedzy i nie do przecenienia umiejętnościach, ma jedną wadę jest ciągle oblegany przez wianuszek chorych i ich rodzin szukających ratunku nikomu nie odmawiając pomocy i dobrego słowa. Stosunek doktora do chorych a szczególnie ludzi starszych obrasta w legendę. Zdarzyło się, gdy byłam w szpitalu na oddziale, w którym pracuje dr. Marek - salowa wioząc mnie na badanie zlecone przez doktora a widząc wcześniej zaangażowanie lekarza, pyta czy pani jest mamą dr. Pazurka? Cha, cha, cha. miło by mi było rzekłam. Kończąc dziękuję Panie doktorze, za ratunek, za zdrowie, za życie każdy kontakt z Panem to „ładowanie akumulatorów” dla mnie i moich bliskich.


P
Użytkownik zweryfikowany

był pierwszym gastroenterologiem jakiego odwiedziłam,kiedy rozpoczęły się moje problemy zdrowotne. Diagnozę miałam postawioną już na wejściu. Chyba jedynie na podstawie tego,że lubię jeść kanapki <rozpoznanie wg dr -celiakia>
Pan doktor postąpił wbrew standardom leczenia. Kiedy w badaniu wychodzi II st spłaszczenia kosmków w dwunastnicy +przewlekły stan zapalny,a pacjent po diecie dalej zgłasza silne dolegliwości, silne bóle brzucha <" proszę pani, pani jelita się rozciągają" > koniecznie trzeba przeprowadzić diagnozę różnicową z innymi jednostkami chorobowymi. Ale pan doktor konsekwentnie upierał się przy swoim...
Doprowadził mnie do skrajnego BMI 14,5...!!!!


Aktualna diagnoza NZJ.
zdecydowanie NIE POLECAM tego "lekarza"
Gdybym nie zwróciła się do innych lekarzy o pomoc,śmiem podejrzewać,że bardzo marnie bym skończyła. Skrajne wychudzenie i niedożywienie...

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


A
Użytkownik zweryfikowany

Jest to chyba najgorszy gastrolog na jakiego można trafić. W lipcu 2010r. zostałam skierowana z objawami wskazującymi bezpośrenio na NCHZJ do szpitala. Lekarz ten kazał mi odstawić Pentasę, którą brałam przez dłuższy czas, pić melisę i brać enterol oraz no-spę forte na silne kurczowe bóle brzucha.
Gdy badania zostały wykonane i pobrane wycinki wyniki nie pokazały nic charakterystycznego.
Doktor stwierdził, że to na pewno jelito drażliwe, gdy ważąc 42kg z kilkuletnią szczeliną odbytu nie byłam w stanie nic zjeść, gdyż wszystko przeze mnie przelatywało niestrawione.
Na szczęście szczęście trafiłam na świetnego specjalistę, który przywrócił mi remisję. Dopiero w tym roku choroba się ujawniła endoskopowo i w wycinkach: choroba Leśniowskiego-Crohna.
Chcę Was ostrzec, abyście uważali na tego doktora. Mając dyplom akademii medycznej i specjalizację z gastrologii powinien wiedzieć, że nie raz trzeba poczekać nawet 5, aż choroba się do końca ujawni.
Wyrządził mi wiele krzywdy.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional

Powiązane wyszukiwania