Adresy i cenniki usług

 • Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Praktyka Prywatna

  Sudecka 71
  Lublin , lubelskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lekarz nie poznal na wizycie zapalenia opon mozgowo rdzeniowych u dziecka objawy byly bardzo widoczne sztywnosc karku i wystajace mocno pulsujace ciemiaczko. Kazal czekac az zacznie dzialac antybiotyk na ktory bylo za pozno. Z dzieckiem na drugi dzien wyladowalam na oiomie z sepsa. Odrazu powinien wyslac nas do szpitala.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Witam, to najlepszy pediatra jakiego znam, mam dwie córki i jak tylko coś się dzieje jedziemy do doktora Partyki. Doktor jest konkretny, dokładnie informuje jak postępować, odbiera zawsze telefon- można się poradzić. Ma wyczucie sytuacji, dokładnie bada dziecko, wypytuje rodziców o posęp infekcji/choroby, tłumaczy i analizuje, mówi bardzo jasno. Od kilku lat leczymy dzieci u Pana Doktora i NIE MA SOBIE RÓWNYCH!!!

 • A

  Kiedy tylko mogę, tzn.dostanę się z "numerkiem" do dr Partyki, to zawsze w pierwszej kolejności wybieram tego lekarza. Jest konkretny, jasno stawia diagnozę, nie pyta się rodzica, czy podać taki czy inny syrop (jak niektórzy lekarze). Badanie zawsze jest przeprowadzone bardzo dokładnie.Polecam!!!

 • Jestem zadowolona z wizyt u pana doktora, choć przyznam że faktycznie dosyć schematycznie prowadzi leczenie.... Aczkolwiek moja 4-letnia córeczka nie brała jeszcze nigdy antybiotyku, udało się zawsze wyleczyć dziecko bez tego. Pan doktor ma bardzo duże doświadczenie, stawia na profilaktykę i stara się unikać wyniszczania organizmu antybiotykami

 • zawsze poradzi i rozpozna chorobe
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

 • Dokładne badanie, szybka, trafna diagnoza, konkretne leczenie. Poza tym super podejście do dzieci i uprzejmość dla dorosłych. A że trzeba płacić?! Wolę zapłacić i mieć wyleczone dziecko niż "za darmo" korzystać z usług osiedlowej przychodni-pożal się Boże... Moje dziecko ma 6 lat i nie powiem złego słowa, to jest poprostu SPECJALISTA.

 • Opinia z dnia 03-03-10 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • U Pana Doktora Partyki rodzice leczyli mnie, mojego brata i leczą moją siostrę. Lekarz bardzo rzeczowy i konkretny, stawia trafne diagnozy, nie przepisuje antybiotyków, gdy nie ma takiej potrzeby, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dostrzega w nim człowieka a nie "kolejny przypadek". Jeśli pojawiały się wątpliwości można było konsultować się telefonicznie, zawsze miał czas na poradę dla swoich małych pacjentów. Cieszę się, że jako dziecko miałam szczęście trafić do Pana Doktora.

 • ja polecam tego pediatre. zawsze obylo sie bez antybiotyku.moze i szybko ale bardzo rzeczowo dowiedzialam sie co dolega dziecku. nie gadal glupot jak dok.Luty przez pol godz tylko zajął sie córką i to bardzo dokladnie. bede polemizowac ze 5 min. polecam

 • STANOWCZO ODRADZAM. Ten Pan nie podobał mi się od pierwszej wizyty ale żona upierała się że to dobry lekarz bo wszyscy tak mówią. Cztery minuty w gabinecie, nie można dojść do słowa, a przecież opinia rodziców którzy na codzień obserwują dziecko jest najbardziej istotna szybkie badanie leki powtarzające się pytania sklerotyka i do widzenia a i 60 pln w plecy. Dziecko nam jeszcze wtedy nie gorączkowało więc nie podawaliśmy antybiotyku. Minął tydzień potem drugi a niunia dalej miała katar i kaszel więc kolejna wizyta, schemat ten sam diagnoza również zapalenie nosogardła ale jak nie ma gorączki nie podawać antybiotyku. Minęły kolejne 2 może 3 tygodnie i znowu idziemy do pseudodoktora tym raze już infekcja górnych dróg oddechowych a leki te same. po paru dniach dziecko dostało wysokiej gorączki 39.7 natychmiast zaczęliśmy podawać antybiotyk i o poranku tel do p doktora. Opinia podawać antybiotyk tak może być. Trzy dni gorączka na tym samym wysokim poziomie zbijana ibumem i efferalganem na przemian codziennie telefony do pana doktora i żadnej porady nie wspominając o propozycji wizyty u dziecka. Czwartego dnia dziecko czuło się coraz gorzej a pan doktor strofował że tak może być a jak będzie tak dalej to na dyżur jechać. Cztery dni gorączka prawie 40 stopni a lekarz mówi spokojnie tak może być i nawet nie chce dziecka zobaczyć. Zadzwoniłem na pogotowie i wezwałem innego pediatrę do domu po przedstawieniu nowej pani doktor listy stosowanych leków PANI DOKTOR PODAŁA NAM NAZWISKO DOKTORA DO KTÓREGO CHODZILIŚMY !!!! BYLI PAŃSTWO U PARTYKI powiedziała. Więc pewnie nie jesteśmy jedynym takim przypadkiem pana doktorka. Dostaliśmy nowe leki i mała tej samej nocy czuła się lepiej. Rutyniarz niestety. Powinien się bardziej przykładać i poświęcać pacjentom więcej czasu. Leczenie to nie żarty Panie doktorze.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

383

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

170

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.