Jestem lekarzem specjalistą, psychiatrą. Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną w Katowicach, doświadczenie zawodowe zdobywałem w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, na oddział... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą, psychiatrą. Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną w Katowicach, doświadczenie zawodowe zdobywałem w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, na oddziałach stacjonarnych męskich i żeńskich, oddziale leczenia nerwic, oddziale dziennym, oddziale detoksykacyjnym dla osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków, poradni zdrowia psychicznego oraz stażach zewnętrznych. Ponadto ukończyłem studia podyplomowe na kierunkach "Dietetyka i planowanie żywienia" oraz "Psychodietetyka". Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych osób dorosłych. Pomagam osobom cierpiącym z powodu m.in zaburzeń nastroju (depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe), zaburzeń lękowych (tzw. nerwic), schizofrenii, zaburzeń odżywiania, zaburzeń pamięci, snu, uzależnień, zaburzeń psychicznych osób w podeszłym wieku. Poza leczeniem ww. schorzeń jako psychodietetyk zajmuje się leczeniem otyłości, korzystając z wiedzy medycznej, dietetycznej i psychodietetycznej podchodzę do tego problemu kompleksowo.

  Pacjentów przyjmuje m.in w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii (www.dcp.wroclaw.pl).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny, wydział lekarski w Katowicach, 2009

Publikacje

 • --------------------

Nagrody i wyróżnienia

 • -------------------------------

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Witam.Mam problem i nie bardzo wiem gdzie się udać .Paraliz senny mam tak często ze gdy go dostaje myślę świadomie , wiem ze właśnie mam paraliż senny i w kurw...niu. sobie wyczekuje końca który jest dlugi bo powtarza sie parę razy ,nawet juz nie budzi to we mnie strachu ..Ale kilkaset razy w miesiącu mam cos takiego ze gdy kładę sie spac i mysle o czyms po chwili mysl jest realistyczna tak jak bym wchodził w świadome śnienie(kiedyś sie w to bawiłem) nie bylo by tu nic czego mogl bym sie obawiać lecz temu towarzyszy cos czego nie mogę opisać ,ale porównuje to do narastającego bardzo szybkim tempem szumu który sprawia mi ból często zdarza sie to gdy bardzo chce mi sie spac ale w ciagu dnia gdy nawet siedze przed komputerem lub zwyczajnie siedzę i cos sobie wyobrażam dzieje sie to samo jak by ktos włączył guzik start ,w trakcie tego tez jestem w pełni świadomy i moge wpływać na długość tego ,im dłużej w tym jestem tym bol jest coraz większy

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Do tego bardzo sympatycznego lekarza trafiłam z powodu chwilowej nieobecności mojego terapeuty, w momencie kiedy kończyły się już przepisane wcześniej leki. Sporządził oczywiście receptę ale mimo że miał wgląd we wcześniejszy tok leczenia, przed sięgnięciem po druczek przeprowadził własny wnikliwy wywiad. Poświęcił na to sporo czasu, cierpliwie i taktownie kierując rozmową. Dzięki innemu spojrzeniu na mój problem uzupełnił receptę o dodatkowy specyfik który rzeczywiście pomógł uporać się z uczuleniem na inny lek który wcześniej był zaproponowany. Moja nadwrażliwość na ten składnik lekarstwa należy akurat do bardzo rzadkich przypadków. Jestem pod wrażeniem wiedzy u tak młodego lekarza.

 • M
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Doskonała wiedza/intuicja co do dobieranych leków; skrupulatne słuchanie i wyciąganie wniosków co do stanu pacjenta w trybie ekspresowym, kultura osobista na bardzo wysokim poziomie i fajne poczucie humoru, co jest moim zdaniem potrzebne przy uzewnętrznianiu niecodziennych zjawisk. Co mam więcej powiedzieć- dziękuję! Oczywiście polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: badanie psychiatryczne

  Było ok na tyle ile mój nastrój pozwolił. Doktor zainteresowany pacjetem. pomieszczenia trochę klinicznie smutne

 • J
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pan Marek to bardzo życzliwy, sympatyczny i kompetentny lekarz. Zadał masę pytań, aby dogłębnie sprecyzować problem, polecam z całego serca.

 • L

  elegancka przychodnia, miły sympatyczny kompetentny lekarz, dokładnie wysłuchał mojej sprawy i wydał zalecenia, poza wiedzą ogromna empatia i zrozumienie problemu, rozwiązał mój problem, bardzo polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam,dr Kukla slucha i widzi sedno problemu, zachęca do pracy nad sobą bardziej niz farmakoterapii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Pana doktora. Uratował moje małżeństwo. Dzięki temu, że ja zmieniłam podejście do życia, zmieniło się całe moje otoczenie a zwłaszcza mój mąć. Terapia zalecona przez Pana doktora bardzo mi pomogła. wreszcie czuje, że żyję. Dziękuję.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trafiłem w dobre ręce w odpowiednim czasie. Pan Marek to bardzo świadomy specjalista o dużym potencjale i chęci niesienia pomocy. Polecam

 • Bardzo dobry specjalista. Rzeczowo odniósł się do historii choroby- dwóch epizodów ciężkiej depresji a obecnie trwającego stanu remisji. Z pewnością będę kontynuowała leczenie u doktora Marka Kukli. Polecam serdecznie.