Jestem lekarzem specjalistą, psychiatrą. Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną w Katowicach, doświadczenie zawodowe zdobywałem w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, na oddziałach… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą, psychiatrą. Ukończyłem Śląską Akademię Medyczną w Katowicach, doświadczenie zawodowe zdobywałem w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, na oddziałach stacjonarnych męskich i żeńskich, oddziale leczenia nerwic, oddziale dziennym, oddziale detoksykacyjnym dla osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków, poradni zdrowia psychicznego oraz stażach zewnętrznych. Ponadto ukończyłem studia podyplomowe na kierunkach "Dietetyka i planowanie żywienia" oraz "Psychodietetyka". Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych osób dorosłych. Pomagam osobom cierpiącym z powodu m.in zaburzeń nastroju (depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe), zaburzeń lękowych (tzw. nerwic), schizofrenii, zaburzeń odżywiania, zaburzeń pamięci, snu, uzależnień, zaburzeń psychicznych osób w podeszłym wieku. Poza leczeniem ww. schorzeń jako psychodietetyk zajmuje się leczeniem otyłości, korzystając z wiedzy medycznej, dietetycznej i psychodietetycznej podchodzę do tego problemu kompleksowo.

  Pacjentów przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu przy ul. Dyrekcyjnej 37/47 (www.dcp.wroclaw.pl).

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny, wydział lekarski w Katowicach, 2009

Publikacje

 • --------------------

Nagrody i wyróżnienia

 • -------------------------------

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego, Oddział stacjonarny, Oddział leczenia nerwic, Oddział Dzienny, Oddział detoksykacyjny dla osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków oraz staże zewnętrzne

Certyfikaty

 • Marek Kukla, psychiatra w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Marek Kukla, psychiatra - Certyfikaty

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: jedzenie kompulsywne

  Mimo że moja wizyta była jedna, na drugą nie poszłam może ze wstydu, że udałam się do psychiatry? Ale naprawdę mi pomógł i wiem, gdzie popełniłam swój błąd. Naprawdę dziękuję doktorze :)

 • D
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Nie lubię stawiać ocen. W opinii zwracam uwagę na rozumienie i dialog. Tego nie zabrakło , atutem lekarza jest dociekliwość i znalezienie przyczyny choroby. Cenię uważność wobec pacjenta. Dziękuję to była właściwa wizyta. Z wyrazami szacunku.....

 • P
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Lekarz zainteresowany pacjentem, przeprowadził podstawowy wywiad co do historii choroby, przyjmowanych leków oraz innych chorób w rodzinie. Jednak momentami podejście książkowe, miałam poczucie- a byłam w kiepskim stanie psychicznym, że jestem przypadkiem medycznym. W gabinecie byłam 15 minut koszt wizyty 120zł.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Sympatyczny oraz empatyczny lekarz, wizytę poprzedził szczegółowy wywiad na temat mojego stanu zdrowia oraz rodziny. Uzyskałam pomoc, polecam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: badanie psychiatryczne

  Bardzo dobry specjalista a przede wszystkim dobry czlowiek. Sama rozmowa z nim sprawia , że czlowiek zaczyna wierzyć , że bedzie dobrze i że potrafi sobie poradzić a to juz bardzo dużo . Jestem bardzo zadowolona z wyboru i oczywiście gorąco polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Kompetentny lekarz, w dodatku bardzo sympatyczny. Bezstresowe wizyty i przyjemna atmosfera. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Zadaje trafne pytania i szybko zdiagnozował problem. Dobrał odpowiednie leki. Jeśli jest potrzeba to spokojnie przedłuży wizytę powyżej 20 minut. Minus jest taki, że czasem czeka się później w kolejce. Specjalista godny polecenia, będę kontynuować leczenie u niego.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Świetny psychiatra. Energiczny i wzbudzający zaufanie. Nie przeciąga wizyt i zadaje trafne pytania. Po wyjściu z gabinetu pomimo tego, ze wcześniej leczyłem się u kogoś innego, miałem wrażenie, właściwie to pewność, ze znacznie lepiej zdiagnozował oj problem i zaproponował bardziej efektywne leczenie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz kompetentny z odpowiednim podejściem do pacjenta. Właściwa diagnoza i zastosowane leczenie.Mankamentem jest to, że czekałam ponad 30 minut.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Witam.Mam problem i nie bardzo wiem gdzie się udać .Paraliz senny mam tak często ze gdy go dostaje myślę świadomie , wiem ze właśnie mam paraliż senny i w kurw...niu. sobie wyczekuje końca który jest dlugi bo powtarza sie parę razy ,nawet juz nie budzi to we mnie strachu ..Ale kilkaset razy w miesiącu mam cos takiego ze gdy kładę sie spac i mysle o czyms po chwili mysl jest realistyczna tak jak bym wchodził w świadome śnienie(kiedyś sie w to bawiłem) nie bylo by tu nic czego mogl bym sie obawiać lecz temu towarzyszy cos czego nie mogę opisać ,ale porównuje to do narastającego bardzo szybkim tempem szumu który sprawia mi ból często zdarza sie to gdy bardzo chce mi sie spac ale w ciagu dnia gdy nawet siedze przed komputerem lub zwyczajnie siedzę i cos sobie wyobrażam dzieje sie to samo jak by ktos włączył guzik start ,w trakcie tego tez jestem w pełni świadomy i moge wpływać na długość tego ,im dłużej w tym jestem tym bol jest coraz większy

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Do tego bardzo sympatycznego lekarza trafiłam z powodu chwilowej nieobecności mojego terapeuty, w momencie kiedy kończyły się już przepisane wcześniej leki. Sporządził oczywiście receptę ale mimo że miał wgląd we wcześniejszy tok leczenia, przed sięgnięciem po druczek przeprowadził własny wnikliwy wywiad. Poświęcił na to sporo czasu, cierpliwie i taktownie kierując rozmową. Dzięki innemu spojrzeniu na mój problem uzupełnił receptę o dodatkowy specyfik który rzeczywiście pomógł uporać się z uczuleniem na inny lek który wcześniej był zaproponowany. Moja nadwrażliwość na ten składnik lekarstwa należy akurat do bardzo rzadkich przypadków. Jestem pod wrażeniem wiedzy u tak młodego lekarza.