Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

W gabinecie REHA-FIT pacjenci mają możliwość konsultacji z wysokiej klasy specjalistą lek. med. Markiem Kacerem, ortopedą, traumatologiem. Dr Marek Ka...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

4.5

Ogólna ocena
65 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet fizjoterapii Reha-Fit R. Lipińska, M. Majewski Inny

Dostałam konkretną diagnozę. Miły i rzeczowy ortopeda. Polecam Bardzo i żałuję, że nie trafiłam z moim przypadkiem tam od razu


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Tatrzańska kłopoty z kolanem

Jestem już po artoskopi kolana jestem bardzo zadowolona robił mi doktor Marek Kacer to bardzo miły dobry specjalista jestem 3 dni po zabiegu i już mogę chodzić o jednej kuli prawie już mnie nie boli


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Tatrzańska ból barku

Lekarz bardzo uprzejmy i miły . Pan doktor przeprowadził badanie usg po czym postawił diagnozę i szczegółowo wytłumaczył o co chodzi z moja dolegliwością. Wyjaśnił dlaczego zaczął występować u mnie ból oraz jak postępować na przyszłość aby się więcej nie powtórzył (powiedział jakie mięśnie wzmocnić i co poprawić aby dany ruch nie drażnił uszkodzonego stawu) . Odesłał mnie również do fizjoterapeuty na rehabilitacje. Po wszystkich zaleceniach Pana Doktora ból już nigdy więcej nie wystąpił.


S
Użytkownik zweryfikowany

Ja też sugerowałam się opiniami na tym portalu i się zawiodłam. Może pan doktor komuś pomógł, ale moją mamę potraktował jak maszynkę do dawania kasy. Mama ma( 88 lat), po złamaniu nadgarstka ma schorzenie/; zespół Sudecka. Pan doktor zapisał mamie tabletkę na osteoporozę (jedną na miesiąc) i polecił Panią rehabilitantkę by nakleiła mamie Plastry Kinesio na nadgarstek, to by było na tyle , żadnych zabiegów rehabilitacyjnych. Może przy następnej wizycie P. doktor będzie bardziej łaskawy i zaleci rehabilitację ręki. NIE POLECAM.
9


Użytkownik zweryfikowany

U doktora leczyłem się przez ok. 4 miesiące. Zgłosiłem się w związku z dolegliwościami w odcinku lędźwiowym kręgosłupa i prawej nodze (ból, mrowienie i upośledzone czucie w nodze). Razem z wdrożeniem leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych pan doktor polecił mi wykonanie RTG odcinka lędźwiowego. Ze zdjęciem udałem się do doktora, który poinformował mnie, że problemy wynikają z niewłaściwej budowy anatomicznej kręgosłupa, rozpoznał tzw. kręgozmyk i zalecił gimnastykę, "oszczędzanie się" i noszenie gorsetu usztywniającego. Po kilku tygodniach od zakończenia leczenia objawy powtórzyły się, ale tym razem wybrałem się na wizytę do neurologa, doktor Urszuli Trapszo, która na podstawie tego samego zdjęcia RTG, które oglądał doktor Kacer, przekazała mi zdecydowanie więcej informacji i zaleciła, w trybie pilnym, wykonanie rezonansu magnetycznego, bo na RTG nie widać "miękkich" tkanek, m.in. nerwów. Obecnie czekam na rezonans.
Reasumując: straciłem dużo czasu i sporo pieniędzy, nie uzyskałem długotrwałej poprawy, nie usłyszałem ani słowa na temat konieczności wykonania rezonansu magnetycznego, a to podobno podstawa w procesie diagnozowania problemów zw. z dolegliwościami ze strony kręgosłupa.
Pan Doktor Kacer ma super podejście do pacjenta, jest przystępny, miły, ale w moim przypadku się nie sprawdził.


P
Użytkownik zweryfikowany

Przestrzegam przed dr Kacerem. Miałem u niego wizyty podczas złamania palca. Palec nastawiał osobiście. Trzykrotnie źle się zrastał - doktor twierdził, że należy go złamać ponownie i usztywnić. Sytuacja powtarzała się trzykrotnie, przy ostatniej wizycie lekarz zaproponował ponowne, bardzo bolesne (mimo znieczulenia, które jeszcze nie zaczęło działać) łamanie palca. Podziękowałem i pozostałem z lekko skrzywionym palcem. Lekarza nie polecam, wręcz przestrzegam przed nim, aby taka sytuacja nie spotkała i Was.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do pana doktora Marka Kacera trafiłem po kilkuletniej tułaczce po zbywających mnie i nieumiejących pomóc mi ortopedach. Doktor zbadał mnie, przeanalizował wyniki usg stawu skokowego (miałem w ręce BARDZO dokładne USG wykonane przez p. Marka Tyca z Lubina, a inni lekarze mimo to nie umieli go wykorzystać ) i zaproponował artroskopię, którą też wykonał. Operacji poprzedzona była kilkumiesięcznym przygotowaniem, kiedy to wykonywałem 2h dziennie zalecone mi przez rehabilitantkę ćwiczenia. Operacja przebiegła pomyślnie, mój problem został rozwiązany. Doktor ma dużą wiedzę medyczną i dobre podejście do pacjenta. Pomógł też później mojemu dziadkowi w problemach z kręgosłupem. Historia współpracy sprawia, że darzę go sympatią i co ważne, dużym zaufaniem. Minusem są niestety stosunkowo wysokie koszta konsultacji medycznej i ew. operacji. Jeżeli jednak możecie Państwo pozwolić sobie na prywatną wizytę, to pieniądze wydane u niego dobrze zainwestowane. Polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany

Jerzy K
Witam . Miałem problemy z kolanem z przez ponad 2 miesiące , nie mogłem biegać , ból przy dźwiganiu wchodzeniu po drabinie , schodach , chodziłem do pracy jeden lekarz przepisał mi zabiegi , drugi zrobił USG na którym nic nie widział . Dopiero za trzecim razem trafiłem na lekarza który zrobił dobre USG i pokazał uszkodzenia kolana- niczego nie przepisywał i dostałem skierowanie do szpitala i oczywiście zwolnienie lekarskie . Długie terminy w szpitalach , skłoniły mnie do szukania pomocy prywatnie. Trzech moich znajomych artroskopie zrobiło u Pana dr Kacera i byli bardzo zadowoleni wrócili już do zdrowia. W czasie wizyty Dr Kacer potwierdził i wszystko wytłumaczył , bardzo miło się rozmawiało . Jest to naprawdę bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.
Opieka w czasie artroskopii super i wszystko jest tłumaczone i można cały zabieg obserwować na ekranie .
Jestem ok 2 miesiące i 3 tygodnie po artroskopii , trzymałem się ściśle do zaleceń Pana Doktora. powrót do zdrowia wymaga cierpliwości i jest różny zależy od wielu czynników .
Wczoraj byłem pierwszy dzień w pracy kolano sprawdza się doskonale -a w pracy jestem na nogach przez 8 godzin. Szkoda że od razu nie trafiłem do Pana Dr Kacera . Pozdrawiam i bardzo dziękuje za pomoc.


J
Użytkownik zweryfikowany

Mi pomógł, a nie na wszystko od razu znajdzie się lekarstwo:( na 100 osób pewnie będzie podzielone zdanie. że albo dobry albo nie


A
Użytkownik zweryfikowany

Lipiec 2002 ciężki wypadek samochodowy - lekarze stwierdzili 95% konieczność amputacji kończyn dolnych, uraz kręgosłupa, czasową utratę wzroku... przypadkiem trafiłem na oddział ortopedii w Legnicy, gdzie dyżur miał wówczas młody lekarz Marek Kacer i niestety nie pamiętam imienia dr Czuchro obaj poczynili cuda z moimi kończynami. Przez kolejny rok dr Kacer dbał o mój powrót do zdrowia i osiągnął coś co wydaje się niemożliwe. Dziś nadal zajmuję się czynnie sportem i jestem uznaną postacią w Świecie Sztuk Walk. Życzyłbym ludziom spotkać takich lekarzy na swojej drodze tzn. (Specjalistów od spraw beznadziejnych). Z serdecznymi podziękowaniami pacjent Adam Z.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

W gabinecie REHA-FIT pacjenci mają możliwość konsultacji z wysokiej klasy specjalistą lek. med. Markiem Kacerem, ortopedą, traumatologiem. Dr Marek Ka...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania