Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Tatrzańska

Tatrzańska 2

59-220 , Legnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Madejek

  Psychiatra,

  • K

   świetny lekarz,luzak,ma podejście do pacjentów,ostrożnie dobiera leki i jest bardzo uważny jeśli chodzi o myśli suicydialne pacjenta.


 • Marzena Dunaj

  Stomatolog, Ortodonta,

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Przez wiele lat leczyłem dwójkę swoich dzieci u Pani doktor. Od samego początku była nieprzyjemna w kontaktach jednak przymykałem na to oko, gdyż uważałem, że warto bo myślałem, ze jest ona dobrym fachowcem. Niestety czas epidemii zweryfikował wszystko. Kontakt z Panią doktor urwał się zupełnie - brak adresu, tel. komórkowego a stacjonarny (nie istniał). Z początku myślałem, że jest to normalne - w końcu epidemia - cierpliwie czekałem. Jednak gdy po kilku miesiącach inni lekarze w tym ortodonci i dentyści wrócili do pracy ta Pani nie. Dzieci miały pozakładane aparaty a Pani doktor zostawiła ich samych sobie nie zważając jakie to może mieć konsekwencje zdrowotne. Żadna próba kontaktu bezskuteczna - a było ich bardzo wiele. Wizyta u innego ortodonty zaczęła się od pytania czy mam dokumentację z leczenia ? Dopiero kilkukrotna interwencja w NFZ i prośby u znajomych pomogły w uzyskaniu dokumentacji leczenia ale też nie za pierwszym razem, gdyż Pani doktor ewidentnie nie chciała udostępnić dokumentacji - jest to jej obowiązkiem ! Pani doktor jest bardzo niemiła w kontakcie z pacjentem. Przyjmuje prywatnie w gabinecie przychodni (za pieniądze), też musiałem prosić o wystawianie faktur z czego nie była zadowolona. Spóźnia zaplanowane na godzinę wizyty (nawet do kilkudziesięciu minut). Nie wiem czy jest dobrym fachowcem bo nie zakończyła leczenia dzieci więc oceniam ją bardzo źle. Nie polecam nikomu. Nie miała nawet odwagi zadzwonić gdy o to prosiłem (przez znajomych i przez NFZ podając swój numer telefonu), przekazywał informacje do NFZ, że dzwoniła do mnie, co nigdy nie miało miejsca. Opinię wyrażam jawnie a nie anonimowo - ja nie mam się czego wstydzić, zawsze grzecznie podchodziłem, wizyty umówione zawsze na czas, zawsze dostosowywałem się do warunków ustalanych przez Panią doktor. Mam nadzieję, że Pani Marzena gdy przeczyta tą opinię choć lekko się zarumieni. A dla Państwa, zanim udacie się z dziećmi do tej Pani - radziłbym zastanówcie się kilkakrotnie. P.s. Na moje nieszczęście nawet kilkakrotnie poleciłem ją znajomym i teraz za to zbieram baty.

  • M

   Jeździłam z dzieckiem do pani doktor ponad 2 lata,tyle czasu wytrzymałam.Pani doktor jest antypatyczna,nie ma podejścia do dzieci,nie oceniam jej jako lekarza bo mojemu dziecku ani nie pomogła ani nie zaszkodziła,ale dla mnie każda wizyta to był stres i wiele nerwów,często miałam wrażenie że pani doktor robi łaskę i to dosłownie,że pozwoli wejść do gabinetu.Przez 2 lata ani razu nie weszłam o ustalonej porze,zawsze opóźnienia.Wiem że większość pacjentów chodzi do pani doktor tylko dlatego że przyjmuje na Narodowy Fundusz.Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marek Kacer

  Ortopeda, lek.

  • S
   Lokalizacja: Gabinet fizjoterapii Reha-Fit R. Lipińska, M. MajewskiUsługa: Inny

   Dostałam konkretną diagnozę. Miły i rzeczowy ortopeda. Polecam Bardzo i żałuję, że nie trafiłam z moim przypadkiem tam od razu

  • T
   Lokalizacja: NZOZ TatrzańskaUsługa: kłopoty z kolanem

   Jestem już po artoskopi kolana jestem bardzo zadowolona robił mi doktor Marek Kacer to bardzo miły dobry specjalista jestem 3 dni po zabiegu i już mogę chodzić o jednej kuli prawie już mnie nie boli

  Zobacz wszystkie opinie (65) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania