Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  :
  Profil zweryfikowany
  Marzena Dunaj Inny

  Pani Doktor jest świetną specjalistką, z podejściem, ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Przez około cztery lata nosiłam zalecony aparat "tymczasowy", którego szczerze nie cierpiałam, ale wiedziałam, że pomaga, bo widziałam ogromne postępy. Dziś nie ma śladu po mojej wadzie i jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor za fachowe leczenie, dobre słowa i szczerość. Pozdrawiam i jak najbardziej polecam :)

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Kacer kłopoty z kolanem

  Jestem już po artoskopi kolana jestem bardzo zadowolona robił mi doktor Marek Kacer to bardzo miły dobry specjalista jestem 3 dni po zabiegu i już mogę chodzić o jednej kuli prawie już mnie nie boli

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Kacer ból barku

  Lekarz bardzo uprzejmy i miły . Pan doktor przeprowadził badanie usg po czym postawił diagnozę i szczegółowo wytłumaczył o co chodzi z moja dolegliwością. Wyjaśnił dlaczego zaczął występować u mnie ból oraz jak postępować na przyszłość aby się więcej nie powtórzył (powiedział jakie mięśnie wzmocnić i co poprawić aby dany ruch nie drażnił uszkodzonego stawu) . Odesłał mnie również do fizjoterapeuty na rehabilitacje. Po wszystkich zaleceniach Pana Doktora ból już nigdy więcej nie wystąpił.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Tatrzańska 2, 59-220 Legnica Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania