Umów wizytę Zapytaj lekarza 89 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

http://drjankowski.pl Z wykształcenia jestem lekarzem i biologiem molekularnym - wiedza z obu tych dziedzin pomaga mi w przywracaniu zdrowia i piękna skórze moich pacjentów. Zawodowo… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (57)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • http://drjankowski.pl
  Z wykształcenia jestem lekarzem i biologiem molekularnym - wiedza z obu tych dziedzin pomaga mi w przywracaniu zdrowia i piękna skórze moich pacjentów. Zawodowo związany jestem z Kliniką Dermatologii UMK, gdzie uczę dermatologii młodych lekarzy i pełnię funkcję adiunkta, kierownika Pracowni Diagnostyki Obrazowej i Farmakologii Skóry. Stopień doktora nauk medycznych otrzymałem na podstawie pracy o nowoczesnej metodzie leczenia nowotworów - terapii genowej. Jestem autorem licznych prac naukowych publikowanych w międzynarodowych czasopismach naukowych. Poza studiami na UMK odbyłem liczne naukowe i kliniczne staże zagraniczne, w tym na berlińskim uniwersytecie medycznym Charite, w Max-Planck-Institut fur Immunbiologie we Freiburgu, w laboratorium Centre National de la Recherche Scientifique w Tuluzie, na austriackim uniwersytecie medycznym w Grazu i w Oddziale Medycyny Tropikalnej egipskiego uniwersytetu w Tanta. Specjalizuję się w leczeniu łuszczycy laserem ekscymerowym, zaś w zakresie medycyny estetycznej wlaserowym liftingu piersi. Dotychczas udzieliłem ok 19 000 konsultacji dermatologicznych. Przez 5 lat pracowałem również jako lekarz rodzinny i lekarz pierwszej pomocy, co nauczyło mnie szerokiego spojrzenia na problemy skóry.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pan Marek od początku robił bardzo dobre wrażenie i tak było do samego końca wizyty. Szybko zdiagnozował problem, przedstawił wszystkie możliwe sposoby leczenia, które widział na tamtą chwilę, opowiedział o działaniach leków, które są w stanie mi pomóc i po dodatkowym wywiadzie, wybraliśmy odpowiedni. Profesjonalnie, ale w zrozumiały sposób odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości oraz opowiedział o sposobach pielęgnacji skóry z trądzikiem i w ten sposób rozpocząłem swoją "współpracę" z Pan Doktorem, która już przynosi efekty i mam nadzieję, że będzie co raz lepiej :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja z dermatoskopią

  Pan Doktor nie tylko rozwiał wszelkie dotychczasowe wątpliwości ale i również rozpoznał nawracający problem skórny, który na pierwszy rzut oka ciężko było zauważyć. Sama wizyta była bardzo sprawna a Pan Doktor bardzo dokładnie wyjaśnił wszystko co trzeba.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja z dermatoskopią

  Wizyta przebiegła bezproblemowo. Pan doktor konkretny nie podjął się leczenia bez odpowiednich badań. Czekaliśmy miesiąc na wynik badania ale było warto. Teraz wiadomo co dolega mojemu synowi, pan doktor zapisał odpowiednie leki i zaczynamy leczenie. Jak najbardziej polecam pana doktora.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyla sie w milej atmosferze. Lekarz po zobaczeniu mnie od razu postawil diagnoze lojotokowego zapalenia skory. Zaznajomil mnie z uzywaniem przepisanego leku oraz wariantami zmiany leku na mocniejszy. Lekarz dodatkowo sprawdzil wszystkie znamiona na moim ciele.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: zmiany skórne na twarzy

  Jestem bardzo zadowolona, ponieważ mimo moich obaw pan dr. uspokoił mnie. Profesjonalne podejście do pacjenta.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja z dermatoskopią

  Dr Jankowski zdiagnozował moje schorzenie, z którym męczę się już kilka lat, wzbudzający zaufanie, lekarz którego gorąco polecam każdemu potrzebującemu szybkiej i fachowej pomocy. Zbigniew

 • J
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia Specjalistyczna

  Pan doktor jest w pelni skupiony na pacjencie i jego problemach, dokładnie przedstawia diagnozę i sposoby leczenia, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Polecam w 100%

  dr n. med. Marek Jankowski2017-12-11

  Bardzo miło przeczytać taką opinię! Dziękuję bardzo i polecam się na przyszłość.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Byłem u Pana Doktora dwukrotnie raz na konsultacji, drugi raz na usunięciu znamion. Obydwie wizyty odbyły się w bardzo dobrej i sympatycznej atmosferze. Zabieg przeprowadzony został sprawnie, szybko i całkowicie bezboleśnie.

 • P
  Lokalizacja: Citomed w ToruniuUsługa: badania immunologiczne

  Dzięki Panu Jankowskiemu po długim czasie diagnostyki wykryto mi układową chorobę tkanki łącznej - tocznia rumieniowato-układowego. Zawdzięczam mu możliwość szybkiego zaczęcia leczenia czyli również życie. Polecam z całego serca