Umów wizytę Zapytaj lekarza 173 umówione wizyty w ciągu 30 dni

http://drjankowski.pl Z wykształcenia jestem lekarzem i biologiem molekularnym - wiedza z obu tych dziedzin pomaga mi w przywracaniu zdrowia i piękna skórze moich pacjentów. Zawodowo… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja z dermatoskopią

  To była pierwsza wizyta u Pana doktora , zdiagnozował mnie podobnie jak poprzedni dermatolodzy , przepisał leki, więc konkretna ocena za jakiś czas po zastosowaniu leków . Ogólnie Pan doktor bardzo profesjonalnie i szczegółowo podszedł do tematu mojej choroby jaką jest łojotokowej zapalenie skóry.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja z dermatoskopią

  Serdecznie polecam. Poszłam na wizytę z 18 miesięczna córka z powodu utrzymującego się rumienia na twarzy .Pan Doktor dokładnie wyjaśnił w czym tkwi problem i zapisał maść .

 • N
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: badanie skóry

  Wizyta przebiegła od A do Z. Leczenie ustalone przez lekarza Jankowskiego zadziałało od razu, a z problemem zmagałam się długi czas u wielu specjalistów. Szczerze polecam! Jedyny lekarz, który wiedział co jest nie tak i pomógł od razu. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Plusem jest też krótki czas oczekiwania i możliwość umówienia się przez internet. (Byłam w sprawie problemu ze skórą dłoni)

 • A
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacje z zakresu medycyny estetycznej

  Polecam serdecznie, Pan doktor z powołania, z wielką wiedzą, wspaniałe podejście do pacjenta. rzeczowo, profesjonalnie informuje o możliwościach rozwiązania problemu .

 • 2
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja z dermatoskopią

  Bardzo sympatyczny i rzeczowy,konkretny lekarz!Zwięźle i sugestywnie wyjaśnił przyczynę schorzenia i napełnił mnie otuchą wyleczenia.
  W pełni polecam wizytę u tego lekarza!

 • M
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: laserowe usuwanie blizn

  Rzetelnie, konkretnie i w mega miłej atmosferze. Dzięki doktorowi wreszcie mogę wyjść z domu bez makijażu, co wcześniej było dla mnie nie możliwe ze względu na trądzik, blizny i towarzyszące im kompleksy. Doktor dokładnie przedstawił proces leczenia jego skutki pozytywne oraz te negatywne i „towarzyszył mi” podczas całej kuracji, a następnie pomógł w walce z bliznami. Aktualnie jestem 3 miesiące po laserowym zabiegu usuwania blizn, różnica jest ogromna i cały czas widzę pozytywne zmiany. Żałuje ze nie trafiłam w ręce doktora wcześniej!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja z dermatoskopią

  Bardzo dobry lekarz. Przypadek z którym się borykałem od 3 lat pan doktor szybko zdiagnozował. Zapisał lekarstwa.Kuracja na 6 tyg. A po 5 dniach wszystkie objawy ustąpiły :) . Wstrzelił się bezbłędnie. Polecam na 100%. Takich lekarzy nam trzeba.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja z dermatoskopią

  Wizyta u Pana doctora byla w przyjaznej, swobodnej i profesjonalnej atmosferze. Dermatolog godny polecenia.Wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta. Mialam usuwanie pieprzyka i jestem zadowolona ;-) Polecam!
  Dziekuje i pozdrawiam :-)

 • A
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Skuszona pozytywnymi opiniami wybrałam się na wizytę. Miałam problem z nawracającymi „zajadami”, z którym nie mogli sobie poradzić wcześniejsi lekarze. Liczyłam na to, ze profesjonalista znajdzie właściwe rozwiązanie nie testując na mnie kolejnych leków, które nie przynoszą efektów. I tu moje rozczarowanie. Miałam wrażenie, że lekarz wyśmiał moj problem, podsuwając hipotetyczne przyczyny nawracających zmian skórnych, podczas gdy na samym początku poinformowałam, że stan ten utrzymuje się od ponad pół roku, nie jest więc moim wymysłem, a wszystkie badania mam w normie. Dodatkowo chciałam także zasięgnąć porady jak poprawić stan cery, która jako naczynkowa i skłonna do przebarwień wymaga specjalniej pielęgnacji. Pan doktor przypisał mi leki, które wywołały u mnie reakcję alergiczną i jedynie pogorszyły stan cery-pojawił się trądzik, którego wcześniej nie miałam, skóra reagowała bardzo źle na zmianę temperatury, np.pojawiały się plamy na szyi i twarzy lub pulsowanie i pieczenie ust w przypadku zjedzenia ciepłego posiłku. Po telefonie do przychodni dowiedziałam się, że nawet w takim przypadku muszę czekać ponad tydzien na kolejna wizytę. Pomogło odstawienie przypisanych leków.

  Podsumowanie: zero poprawy, a jedynie pogorszenie problemu, stracone 220 zł (wizyta+leki).

 • D
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: spłycenie zmarszczek czoła oraz tzw "kurzych łapek"

  Profesjonalne podejście do pacjenta, obszerne wypowiedzi na zadawane pytania i jasne nakreslenie zagadnienia. Robiłam zabieg z zakresu medycyny estetycznej, minęły dopiero trzy dni od zabiegu, ale już widzę pozytywne zmiany w wyglądzie, na które liczyłam wybierając lekarza i gabinet. Polecam..

Pytania pacjentów (57)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • http://drjankowski.pl
  Z wykształcenia jestem lekarzem i biologiem molekularnym - wiedza z obu tych dziedzin pomaga mi w przywracaniu zdrowia i piękna skórze moich pacjentów. Zawodowo związany jestem z Kliniką Dermatologii UMK, gdzie uczę dermatologii młodych lekarzy i pełnię funkcję adiunkta, kierownika Pracowni Diagnostyki Obrazowej i Farmakologii Skóry. Stopień doktora nauk medycznych otrzymałem na podstawie pracy o nowoczesnej metodzie leczenia nowotworów - terapii genowej. Jestem autorem licznych prac naukowych publikowanych w międzynarodowych czasopismach naukowych. Poza studiami na UMK odbyłem liczne naukowe i kliniczne staże zagraniczne, w tym na berlińskim uniwersytecie medycznym Charite, w Max-Planck-Institut fur Immunbiologie we Freiburgu, w laboratorium Centre National de la Recherche Scientifique w Tuluzie, na austriackim uniwersytecie medycznym w Grazu i w Oddziale Medycyny Tropikalnej egipskiego uniwersytetu w Tanta. Specjalizuję się w leczeniu łuszczycy laserem ekscymerowym, zaś w zakresie medycyny estetycznej wlaserowym liftingu piersi. Dotychczas udzieliłem ok 19 000 konsultacji dermatologicznych. Przez 5 lat pracowałem również jako lekarz rodzinny i lekarz pierwszej pomocy, co nauczyło mnie szerokiego spojrzenia na problemy skóry.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia