dr n. med.

Marek Jankowski

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

76 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
175 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

http://drjankowski.pl Z wykształcenia jestem lekarzem i biologiem molekularnym - wiedza z obu tych dziedzin pomaga mi w przywracaniu zdrowia i piękna skórze moich pacjentów. Zawodowo… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Wyczerpujący opis diagnozy i leczenia
Doświadczenie zawodowe
Leczenie łuszczycy

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja z dermatoskopią

  Profesjonalne podejście do pacjenta, zrozumiałe i fachowe wyjaśnienie problemu oraz szybkie i bezbolesne załatwienie sprawy. Bardzo polecam Pana doktora!

 • K
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: problemy skórne na twarzy małoletniej córki

  Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty u Pana doktora Jankowskiego z moją małoletnią córką. Pan Doktor szybko postawił diagnozę, a przepisując leki dobierał je tak aby miały jak najmniej skutków ubocznych dla córki. Dr Jankowski wszystko dokładnie i cierpliwie mi objaśnił, wypisał od razu kilka recept aby w razie potrzeby nie przychodzić powtórnie po samą receptę, nawet poinformował o cenach leków. Jest to lekarz bardzo kompetentny i o dużej kulturze osobistej z bardzo dobrym podejściem do dzieci (nawet tych bardziej kłopotliwych jak moja córka). Na koniec dodam, że wizyta odbyła się punktualnie.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja z dermatoskopią

  Fachowiec w każdym calu. Szybko i konkretnie postawiona diagnoza. Pan doktor wszystko spokojnie, dokładnie wyjaśnił, odpowiadał cierpliwie na każde pytanie zestresowanej mamy małego brzdąca. Do tego przesympatyczny człowiek z ogromna kulturą osobistą. Panie Doktorze, dziękujemy razem.z małym Jasiem. Polecam wszystkim!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja z dermatoskopią

  Jestem bardzo zadowolony z pierwszej wizyty u Pana doktora. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie przebiegać pomyślnie :)

 • A
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: Problemy z cerą

  To była moja pierwsza wizyta u Pana doktora. Spotkanie przebiegło bardzo sprawnie i rzeczowo. Teraz tylko czekać na efekty.

 • E
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: zmiany skórne

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Rzetelny doktor. Bardzo miły i otwarty. Szybka trafna diagnoza. Napewno będę go polecać.

 • L
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja z dermatoskopią

  Olbrzymia wiedzia, trafna i szybka diagnoza i błyskawiczne rozwiązanie problemu z którym borykałem się prawie kilka lat. Żałuję, że nie przyszedłem wcześniej. Do dziś brak dolegliwości. Polecam serdecznie

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja z dermatoskopią

  Bardzo konkretny i sympatyczny specjalista. Postawił słuszna diagnozę i wszystko wyjaśnił. Polecam jak najbardziej.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: problemy z paznokciami

  Wizyta odbyła się co do minuty- żadnych spóźnień co jest dla mnie mega ważne, bo wiem że nie jestem lekceważona. Lekarz bardzo miły, spokojnie i dokładnie wytłumaczył co dolega córce. Już na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę co pozwoliło w końcu na wyleczenie. Wcześniej córka leczyła się u dwóch dermatologów i zalecane leki nie pomagały przez rok czasu. Serdecznie polecam Pana doktora i w razie problemów dermatologicznych na pewno do Niego wrócimy.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vanilla Med & Spa Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: Tłuszczak

  Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty lekarz godny polecenia !wszystko spokojnie i wyczerpująco tłumaczy dla każdego pacjenta ma czas. Polecam

Pytania pacjentów (60)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • http://drjankowski.pl
  Z wykształcenia jestem lekarzem i biologiem molekularnym - wiedza z obu tych dziedzin pomaga mi w przywracaniu zdrowia i piękna skórze moich pacjentów. Zawodowo związany jestem z Kliniką Dermatologii UMK, gdzie uczę dermatologii młodych lekarzy i pełnię funkcję adiunkta, kierownika Pracowni Diagnostyki Obrazowej i Farmakologii Skóry. Stopień doktora nauk medycznych otrzymałem na podstawie pracy o nowoczesnej metodzie leczenia nowotworów - terapii genowej. Jestem autorem licznych prac naukowych publikowanych w międzynarodowych czasopismach naukowych. Poza studiami na UMK odbyłem liczne naukowe i kliniczne staże zagraniczne, w tym na berlińskim uniwersytecie medycznym Charite, w Max-Planck-Institut fur Immunbiologie we Freiburgu, w laboratorium Centre National de la Recherche Scientifique w Tuluzie, na austriackim uniwersytecie medycznym w Grazu i w Oddziale Medycyny Tropikalnej egipskiego uniwersytetu w Tanta. Specjalizuję się w leczeniu łuszczycy laserem ekscymerowym, zaś w zakresie medycyny estetycznej wlaserowym liftingu piersi. Dotychczas udzieliłem ok 19 000 konsultacji dermatologicznych. Przez 5 lat pracowałem również jako lekarz rodzinny i lekarz pierwszej pomocy, co nauczyło mnie szerokiego spojrzenia na problemy skóry.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia