Lek.

Marek Gładysz

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E

  bardzo dobry, konkretny lekarz. Przy następnej ciąży na pewno pójdę do niego. Zawsze dostępny w szpitalu, pod telefonem, niezależnie od pory dnia i godziny .

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E

   bardzo dobry, konkretny lekarz. Przy następnej ciąży na pewno pójdę do niego. Zawsze dostępny w szpitalu, pod telefonem, niezależnie od pory dnia i godziny .

  • P

   Trafiłam na lekarza na oddział ginekologii w szpitalu Narutowicza w Krakowie. Po pierwsze lekarz źle zdiagnozował moją przypadłość, która kwalifikowała się do zabiegu, a doktor stwierdził, że nie i powinnam zostać w szpitalu i czekać. Stwierdził, że na pewno nie jest to ropień, a opuchnięcie, które nie wie skąd się wzięło. Ropień od początku nadawał się do wycięcia (tak też twierdzili pozostali lekarze), ale z racji, że doktor na oddziale jest z-cą ordynatora miał tam decydujące zdanie. Po trzech dniach leżenia w bólu w szpitalu i antybiotykach kilka razy dziennie ropień rósł i sam pękł (a powinien zostać wycięty kilka dni wcześniej). Dodam tylko, że w trakcie wszystkich wizyt doktor wykazał się zupełnym brakiem klasy i profesjonalizmu. Cały czas zwracał się do mnie "dziecko", a podczas jednej z wizyt powiedział: "dziecko, jak to ci nie pasuje to się stąd wypisz i idź do.... (tutaj podał nazwisko lekarza u którego wcześniej się leczyłam). Kompletny brak szacunku, słowa nie na miejscu i zero profesjonalizmu, którego wymaga się od człowieka w takim zawodzie. Nie polecam nikomu. Jako lekarz jest nieprofesjonalny a jako człowiek odpychający i zupełnie nie budzi zaufania.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Trafiłam na lekarza na oddział ginekologi w szpitalu im. G. Narutowicza w Krakowie. Przyjęto mnie na oddział ze skierowaniem na usunięcie martwej ciąży, którą stwierdził mój lekarz prowadzący. (niestety u niego w szpitalu nie było miejsc i trafiłam właśnie tam).. Drugi dzień z rzędu leżałam na czczo ponieważ miałam mieć zrobiony zabieg. Chciałam mieć ten koszmar już za sobą. Cały czas miałam robione badanie beta hcg, które spadało gwałtownie. Poszłam do Dyżurki na konsultację ponieważ od kilku godzin nie dostawałam żadnych informacji. Nowy dzień zmiana lekarza, szpital normalne. Trafiłam na Pana Gładysza.
   Lekarz siedział zamknięty w dyżurce. Zapukałam. Otworzył drzwi i pierwsze co poczułam to smród papierosów!!! Lekarz pali papierosy w gabinecie do którego przychodzą kobiety w ciąży na konsultacje - Skandal! Spojrzał na mnie i powiedział leniwie:" aaa to Pani z tym rosnącym beta?" Jak można coś takiego stwierdzić skoro widział mnie pierwszy raz na oczy! Miałam ze sobą wszystkie badania na które Pan Doktor Gładysz nawet nie spojrzał. Ja mówię: "Panie Doktorze moje beta spada a nie rośnie widziałam wynik i chciałam zapytać co mnie czeka w najbliższym czasie czy jest jakaś decyzja?" lekarz na to: "aaa to jak Pani się nazywa?" Skierował mnie na kolejne usg. Po czym stwierdził, że nie chce usunąć mi zdrowej ciąży! Gdzie ja od tygodnia miałam straszny spadek beta hcg i dziecka już dawno "nie było" Nawet nie spojrzał w badania. gdybym wcześniej nie sprawdziła wyniku dalej myślałabym że jest nadzieja.
   Zero dbania o pacjenta, niemiły, gburowaty, papierosy w gabinecie - SKANDAL! trzymanie mnie w szpitalu na zwłokę i zlecanie badań jak wszystko było dawno przesądzone. nie miał czasu się mną zająć, miałam wrażenie że mu przeszkadzam. Gdzie dbanie o stan psychiczny pacjentki? Ja straciłam dziecko tydzień wcześniej a on mi mówi że mi zdrowej ciąży nie usunie. Wypisałam się na własne życzenie ze szpitala z nadzieją że nigdy tam nie trafię i nie spotkam nigdy więcej tego lekarza!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • T

   Wspaniały lekarz. Prowadził ciążę i odbierał poród.Nie ma lepszego lekarza ponad tego. Gdy komuś zależy na poważnym profesjonaliście to gorąco polecam tego lekarza, ale gdy ktoś myśli,ze Pan doktor będzie go zabawiał to chyba grubo się pomylił...:)

  • T

   Lekarz podchodzący do pacjenta z wielką obojętnością i lekceważeniem. W czasie pobytu na oddziale patologii ciąży, na nieszczęście w \"jego sali\", doświadczyłam traktowania przedmiotowego. Pomimo wskazań do cesarskiego cięcia (obniżone tętno płodu) wytrzymał mnie tydzień na oddziale i spokojnie podjął decyzję o porodzie naturalnym - zamiast ratować dziecko. Dziecko było owinięte pępowiną wokół szyi i systematycznie się przyduszało. Konsekwencje takiej decyzji widzimy codziennie patrząc na nasze dziecko.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Najlepszy, jedyny ginekolog jakiego znam. Wybieram sie w najblizszy wtorek, bo znow mam podejrzenie czegos z czego Pan Doktor mnie wyleczył, jednakze to choroba przewlekła i niestety chyba znów do mnie wróciła:( Wczesniej przed trafieniem do P.Doktora chodziłam bezskutecznie przez rok do roznych lekarzy, wiedzac ze cos jest nie tak, jednakze NIKT nie potrafił mnie dobrze zdiagnozowac. Panu Markowi, zawdzieczam nie tylko zdrowie, ale takze ujecie trosk, zareagowania w pore i zabranie do szpitala na dalsze badania. Moim zdaniem nie ma lepszego lekarza w Krakowie.Dziękuję...

  • G

   Byłam u Pana Doktora z podejrzeniem ciąży. W gabinecie byłam może 10 minut. Zbadał mnie na fotelu, mało delikatnie. Zadał tylko dwa pytania: kiedy ostatnio była miesiączka i jaką mam grupę krwi. Dał skierowanie na USG (termin za 2,5 tygodnia) i zalecił dalej zażywać kwas foliowy. Zero konkretów, standardowych badań w takiej sytuacji, żadnych wskazówek. Przez następne 2 tygodnie mam żyć w niepewności!!! Podejście nieprofesjonalne!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Nie jestem stała pacjentką dr Gładysza....ale owy lekarz miał przyjemność przyjmować na świat moje dziecko poprzez cesarskie cięcie..powiem tak widziałam blizny moich koleżanek po cięciu wykonywane przez innych lekarzy i porównałam z moją....Pan Gładysz to fachura!!!praktycznie zero śladu!!!po cieciu super się zagoiło..poza tym mimo,że nie był moim lekarzem prowadzącym interesował się mną potem na oddziale noworodkowym.Moja córka była owinięta dwukrotnie pępowiną wokół szyi i miała również jeden węzeł w nóżkach...decyzja o cieciu była bardzo słuszna...Mam zdrową córeczkę dzięki panu Gładyszowi, poza tym miły i uprzejmy!!!polecam

  • G

   *** Wystawiam 'bardzo dobry', bo jak tu wystawić 'najlepszy' nie znając wszystkich ginekologów na świecie ;) Jednak zdecydowanie najlepszy spośród tych, u których byłam!
   *** Dr Gładysz prowadził moją ciążę i odbierał poród.
   *** Konkretny i kompetentny lekarz, fachowo objaśnia przyczyny, zawsze pod telefonem, nie bagatelizuje najdrobniejszych objawów, ale też niepotrzebnie nie straszy
   *** Specyficznie dowcipny i szarmancki (podaje rękę przy schodzeniu z fotela ;D )
   A te negatywne komentarze? No cóż, jeśli rzeczywiście to, czego potrzebujecie to wpaść na babskie ploty do słonecznego gabinetu - to faktycznie, szukajcie dalej!

  • G

   Pytam - gdzie jest opinia, którą wystawiłam troskliwemu dr. Gładyszowi ??
   Jeśli opinia została odrzucona to proszę o komentarz dlaczego? Nie była to zapewne wypowiedź lakoniczna, mam jeszcze kilka słów do dodania. Proszę o przywrócenie opinii o statusie ODRADZAM (tej z przed tygodnia). Kto dokonuje moderacji naszych opinii?
   Mam prawo do przedstawienia własnej opinii.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz