Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


68 420..... Pokaż numer

Brak informacji o usługach i ich cenach

Partyzantów 4, Żary
Video-Med

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
40 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o. Inny

Odradzam Pana doktora wszystkim pacjentkom. Rzadko wystawiam opinie, ale w tym przypadku stwierdziłam, ze musze. Byłam na badaniu echa serca płodu, na którym Pan doktor stwierdził bardzo duzy (5mm) ubytek w przegrodzie serca. W wypisie nie wskazał konkretnego miejsca ubytku, w żaden sposób nie wytłumaczył co i jak, tylko traktując mnie w sposób arogancki stwierdził, że musi mi powiedzieć, ze ubytek się nie zamknie, bo inaczej nie będę tego kontrolować. Wyszlam z gabinetu z placzem, zalamana ze moje dziecko ma tak powazna wade serca. Wynik badania skonsultowałam pozniej z dwoma innymi lekarzami, w tym kardiologiem zajmującym się takimi badaniami i żaden z nich nie dostrzegł jakiekolwiek ubytku. Obaj lekarze stwierdzili ze wszystko jest w porządku i zadnej wady serca nie ma. Uznali tez że dokumentacja z wizyty (przy stwierdzeniu tak dużego ubytku) jest niedokładna i niekompletna. Pan doktor naraził mnie na duży stres, stwierdzając takie nieprawidłowości, których nie potwierdził żaden inny lekarz. Ponadto zastrzeżenia budzi samo zachowanie Pana doktora, który pomimo obostrzen związanych z pandemią zdjął maseczkę w trakcie wizyty i zaczął kaszleć siedząc obok mnie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.

Lekarz miły i profesjonalny. Dokładnie wykonał badanie i sprawdził wszystko. Poświęcił mi dużo uwagi i odpowiedział na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona.


Użytkownik zweryfikowany

Dla mnie wspaniały lekarz. Bardzo bałam się porodu naturalnego i znalazłam doktora Blitka. Miałam u niego zrobioną cesarkę. Przeprowadzona została profesjonalnie i bardzo szybko wróciłam do pełnej sprawności. Miałam fantastyczna opiekę. Jestem za to bardzo wdzięczna doktorowi. Cudowny człowiek i lekarz.


Użytkownik zweryfikowany

. Kochane matki, żony i kochanki, po prostu wszystkie KOBIETY,jest w Żarach lekarz który jest lekarzem z powołania.Gdy zajmuje się pacjentką to ważna w danej chwili jest tylko ona. Mamy u nas w mieście kilku ginekologów, mam 2 dzieci i sporo ponad 18 lat, więc kilku z nich poznałam. Ale tylko doktor MAREK BLITEK jest lekarzem do którego biegnę gdy dzieje się coś nie tak jak być powinno z moją kobiecością. Teraz zaprowadziłam do niego największy skarb jaki mam- moją częściowo niepełnosprawną ruchowo córkę- na pierwszą wizytę, jak każda młoda dziewczyna chciała przejść pierwsze w życiu badanie u lekarza kobiety,nie tylko zresztą młode panny są wizytą u naszego " kobiecego" lekarza mężczyzny skrępowane. Jednak delikatność, umiejętność rozmowy i przede wszystkim wiedza doktora BLITKA sprawiły, że wizyta przebiegła jak miłe spotkanie. Polecam Wam Dziewczyny z całą świadomością- świetne indywidualne podejście i kompetencje w specjalizacji którą się zajmuje, kolejny raz udowodniły mi, że wybrałam jednego niewielu specjalistów.Jedna bliska mi osoba powiedziała,że dobry lekarz jest nie jak zupa którą się lubi albo nie ale jak mix męża z najlepszą przyjaciółką i spowiednikiem. Takiego lekarza dla siebie znalazłam- czego i Wam Kobietom życzę. I bez egoizmu z serca polecam "mojego" lekarza wszystkim Paniom które jeszcze takiego nie znalazły.Pozdrawiam.Ada


C
Użytkownik zweryfikowany

Uratował moje dziecko.Nie dopuścił do przerwania ciąży tłumacząc mi,że ciąża to nie koniec świata.Moja Malutka 6 latka żyje dzięki niemu.
Jednak faktycznie czasem jest mało zorganizowany,ma specyficzne,gimnazjalne poczucie humoru ,nie przejmuje się gołymi tyłkami pacjentek,tylko tłumaczy coś nie zwracając na nie uwagi,gdy stoją gołe przy fotelu(i czują się głupio),a najbardziej razi jego zachowanie, gdy przyjmując pieniądze wyjmuje gruby portfel i pieczołowicie wkłada tam kolejne pieniądze.Jest to mało profesjonalne i nie dziwię się,że zebrał dużo opinii oskarżających go o robienie kasy.
Co do porodu,to akurat rodziłam u niego i mam tu 2 negatywy na ten temat.Po pierwsze,na stronie jego kliniczki jest pełno wiadomości,jakie to te porody u niego są komfortowe pod względem uśmierzania bólu.Guzik prawda.Nie dostaniesz znieczulenia okołooponowego(bo to dodatkowe koszty i ściąganie anestezjologa),nie ma żadnego gazu znieczulającego,nie ma nic prócz zwykłego zastrzyku do tyłka(silny przeciwbólowy). Po drugie-urodziłam dziecko ok 15 i potem byłam bardzo głodna-a dostałam tylko cieniutki rosołek,ledwo ciepły i dopiero późnym wieczorem jakąś kromkę chleba.Niemniej dobrze wspominam nockę,bo położna była na każde moje skinienie i opiekowała sie dzidzią( ja straciłam dużo krwi i byłam baaardzo słabiutka).
Ostatniki czasy gabinet pana B.był jednym z najdroższych-cena mnie odstraszyła i już więcej tam nie chodzę.


E
Użytkownik zweryfikowany

Byłam pacjentką doktora kilka lat. Dopóki miałam lat 20+ i byłam pacjentką rokującą było OK. Gdy urodziłam dziecko (wbrew namowom doktora) nie w jego prywatnym gabinecie traktowanie się zmieniło. Od tego czasu czuję się tam jak pacjent drugiej kategorii. Zaczęło się od straszenia powikłaniami a doszło do napaści słownych. Doktor odnosił się do mnie podniesionym tonem, używał obraźliwych, “chodnikowych” słów, przerywał, nie dawał mi spokojnie się wypowiedzieć nie mówiąc już o wygłaszaniu swoich mądrości stojąc koło parawanu podczas gdy ja stałam przed nim z gołym tyłkiem….. Zostałam potraktowana poniżajaco, conajmniej jakbym była niedouczona i nie rozumiała co się do mnie mówi. Trzeba więc jeszcze huknąć..
W żadnym innym żarskim gabinecie nie zostałam tak potraktowana…I to za własne pieniądze! Dodam, że zaaplikowane leczenie (koszt wraz z wizytą 490 zł!) nie odniosło pożądanego skutku.


K
Użytkownik zweryfikowany

Chodziłam do tego lekarza kilka lat temu...brrrrr..początek miły,obiecujący,sympatyczny i profesjonalny..im dalej ma ciąża tym gorzej i drożej...potrafił mnie miesiac przed porodem co tydzień wzywać na wizytę i kasować,no zwykły chytrus i pazer...bym musiała na głowe upaść żeby iść do niego i komuś go polecić....


Użytkownik zweryfikowany

Byłam w pierwszej ciąży
jako MŁODA PRZYSZŁA MAMA BARDZO BYŁAM ZESTRESOWANA
WIZYTA U dr BLITKA BYŁA BARDZO PRZYJEMNA
LEKARZ MÓWIŁ WSZYSTKO TŁUMACZYŁ KAŻDĄ NAJDROBNIEJSZĄ RZECZ BYŁ BARDZO A NAWET BARDZIEJ UPRZEJMY TAKICH LEKARZY POWINNO BYĆ WIĘCEJ:)


G
Użytkownik zweryfikowany

PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU...
Wstydźcie się za wasze negatywne opinie...
Sprawa beznadziejna?? zamiast modlić się do Św. Judy to proponuję udać się do doktora Blitka.
Dziwne poczucie humoru?? no tak, jak ktoś jest mało inteligentny i do tego sztywny to rzeczywiście nie doceni dowcipu doktora :)
Nie doszukujcie się u Niego na siłę wad...... Jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem :)
MAGIK POŁOŻNICTWA :)

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.


Z
Użytkownik zweryfikowany

PKS wybacz ale Ty w ostatnim trymestrze ciąży chcesz zakładać kartę ciąży, a do kogo chodziłaś przez dwa pierwsze trymestry? Chyba tam powinnaś mieć założoną kartę ciąży! To się przecież robi w pierwszych tygodniach ciąży.
Ciekawe ile płacisz u dentysty za wizytę, że tak te 100 zł Cię zbulwersowało. Proponuję chodzić na kasę chory do lekarza i wtedy będzie bez pretensji :-)

Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny". Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia innej oceny.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie