dr n. med.

Marcin Ziółkowski

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Członek :
International Society of Arthroscopy, Knee Surgery & Orthopaedic Sports Medicine (ISAKOS) IDeutschsprachige Arbeitsgemeinschaft für Arthroskopie (AGA).
Organizator…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Członek :
  International Society of Arthroscopy, Knee Surgery & Orthopaedic Sports Medicine (ISAKOS) IDeutschsprachige Arbeitsgemeinschaft für Arthroskopie (AGA).
  Organizator i wykładowca kursów doskonalących z zakresu artroskopii i rekonstrukcji stawu kolanowego organizowanych przez Polskie Towarzystwo Chirurgii Artroskopowej.
  Szczególna specjalizacja w zakresie Artroskopii i Chirurgii kolana.
  Rocznie wykonuje ponad 700 operacji artroskopowych stawu kolanowego w tym około 350 rekonstrukcji ACL.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Operacja w styczniu 2017 roku. Rekonstrukcja wiązadła ACL lewego kolana oraz częściowe usunięcie uszkodzonej łękotki. Spośród czterech lekarzy wybrałem dr Ziółkowskiego. Oferuje najnowocześniejsze technologie rekonstrukcji. Ponadto lekarz nastawiony na pacjenta. Kolano po operacji prawie bez opuchlizny, praktycznie zero bólu, cztery małe szwy. Przed wypisem dr Ziółkowski osobiście usunął sączki i założył cztery małe opatrunki. Po wypisie z kliniki wciąż pełen nadzór dr Ziółkowskiego. Fantastyczny kontakt. Bardzo szybko wracam do pełnej sprawności (oczywiście rehabilitacja). W dniu mojej operacji doktor wykonał jeszcze sześć podobnych zabiegów. Specjalista i praktyk z najwyższej półki. W pełni polecam. Piotr Wańko.

 • Nie będę odbiegać od większości opinii... świetny fachowiec zarówno od strony lekarskiej jak i kontaktu z pacjentem. Przyszedłem do doktora z zerwanym ACL. Zapisał mnie na operacje z NFZ i wskazał orientacyjny termin operacji (zależny od limitów z NFZ). Termin operacji o dziwo zgadzał się z orientacyjnym terminem podanym przez dr Ziółkowskiego. Operacja przebiegła bez komplikacji, rehabilitacja również. Po pół roku wróciłem do sportu. Po roku od operacji jedyne co mi przypomina o zabiegu to małe blizny na operowanym kolanie.
  Dziękuje jeszcze raz Panie Doktorze !

 • M

  Artroskopia kolana - usunięcie części łąkotki. Zabieg super sprawnie, kilka minut. Brak jakichkolwiek powikłań (jestem pół roku po zabiegu) i bardzo szybki powrót do sprawności. Chodziłem po 2-3 dniach. Fachowy i jasny opis zabiegu. Zdecydowanie polecam.

 • P

  Dr Marcin Ziółkowski operował mnie przed paru dniami, łąkotka przyśrodkowa. Muszę przyznać, że przed operacją wiele osób odradzało mi zabieg jednak po rozmowie z Dr Ziółkowskim podjąłem decyzję o operacji. Dzisiaj jest 4 dzień po i jest świetnie. Praktycznie bez bólu. Oczywiście dalej regularna rehabilitacja. Dlaczego uważam Dr Ziółkowskiego za świetnego specjalistę: w swojej działce jest w absolutnym TOPie w Polsce, ma jak to się mówi o zabiegowcach nabitą rękę czyli wykonał zabiegów tak wiele, że każdy kolejny jest dla niego rutynowym działaniem. Poza tym świetny kontakt z pacjentem. Jestem lekarzem i wiem jak to jest istotne. Zdecydowanie polecam Dr Marcina Ziółkowskiego

  Dr Piotr Miśkiewicz

 • Rekonstrukcja więzadła krzyżowego w prawym kolanie była pod koniec lutego. A dzisiaj pierwszy dzień na stoku. Było bardzo umiarkowanie, ale mam wrażenie, że to kolano działa lepiej niż lewe, zdrowe. Wszystko dzięki Panu Doktorowi i Jego Współpracownikom z Legionowa. Chociaż na pewno także dzięki Rehabilitantowi z Lubartowa.

 • Jestem po operacji rekonstrukcji zerwanego więzadła krzyżowego przedniego przeprowadzonej przez dr Marcina Ziółkowskiego. Doktora polecali mi znajomi jako najlepszego chirurga ortopedę w Warszawie i okolicach. Wcześniejsze konsultacje u innych lekarzy tuż po urazie i po pierwszych badaniach nie dawały mi pełnej jasności i 100%-owo pewnej diagnozy. Na wizytę u dr Ziółkowskiego niestety musiałem trochę poczekać. Ale już po pierwszych kilku minutach rozmowy i badaniu byłem pewien, że jestem w dobrych rekach. Trafną diagnozę postawił od razu, cierpliwie i rzeczowo odpowiadał na wszystkie pytania, uspokoił mnie i wyjaśnił wszelkie wątpliwości. Już w trakcie wizyty był w stanie przesłać mailem materiały informacyjne dot. sposobu leczenia operacyjnego. Także kontakt (również późniejszy) mailowy i telefoniczny oceniam jako rewelacyjny! Operację rekonstrukcji ACL w klinice MEDIQ w Legionowie przeprowadził po mistrzowsku pod każdym względem, nawet cięcia i szwy były wyjątkowo estetyczne :-). Około trzeciego dnia po operacji mogłem już delikatnie chodzić. Stopniowo odstawiałem kule i stabilizator. Moje kolano bez żadnych komplikacji wracało do sprawności. Ciężkiej rehabilitacji nie uniknąłem (i tu podziękowania też dla mgr Anety Osińskiej z Kinesionu z Mińska Mazowieckiego), ale to nieodzowna część dalszego leczenia. Teraz mija mi właśnie trzeci miesiąc od rekonstrukcji. Odbudowuję siłę mięśni, kolano ma już pełny zakres ruchomości i ma się rewelacyjnie. Wiem, że jeszcze sporo systematycznej pracy przede mną, ale wszystko zmierza do pełnej sprawności kolana i powrotu do ulubionych sportów :-) Polecam i dziękuję Panie doktorze!

 • Serdecznie Polecam Dr. Ziółkowskiego. Został mi polecony przez innego ortopedę oraz po rozmowach z innymi ortopedami jako jedyny przekonał mnie do operacji oraz wybranej metody. Zawsze uśmiechnięty i gotowy do odpowiedzi na czasami głupie/trudne pytania. Kolano jest jeszcze w trakcie rehabilitacji ale już właściwie zapomniałem o operacji. Polecam i Pozdrawiam

 • Wspaniały lekarz i super fachowiec w swojej dziedzinie jakich mało dziś w naszym kraju.
  Pan doktor jest zawsze miły i uśmiechnięty - odpowiada na wszystkie pytania oraz cierpliwie tłumaczy wszelkie wątpliwości.
  Pan doktor Ziółkowski operował moje kolano (łękotka) - 16.05.2014.
  Po operacji czuję się świetnie - żadne dolegliwości i bóle - jestem zachwycony.
  Obecnie przechodzę rehabilitację pooperacyjną w znakomitym ośrodku Kliniki MEDIQ w Warszawie przy ul. Fabrycznej 16/22 - polecam ten ośrodek rehabilitacyjny.
  Gorąco polecam Pana doktora Marcina Ziółkowskiego - ŚWIETNY SPECJALISTA!!!
  Doktor Ziółkowski zasługuję na 6+.

 • Polecam Doktora Ziółkowskiego wszystkim co mają problemy z kolanem.
  Wspaniały lekarz i super fachowiec.

  BS
  28.05.2014

 • Super doktor i wysmienity fachowiec :-) Od dwóch miesięcy gram w piłkę jak przed kontuzją. Nic nie puka, nic nie stuka :-) Co prawda do formy daleko,ale kolano bez zarzutu. Operacje przeszedłem w grudniu 2012 roku. Zdecydowałem się na prywatną operacje, gdyż zależało mi na czasie i nie żałuje. Doktor obiecał mi, że po operacji będe grał na tym samym poziomie jak przed kontuzją i dzis smiało mogę stwierdzić, że nie rzucał słów na wiatr. Przed wizytą u dr Ziółkowskiego tułałem się po pseudofachowcach, dzięki którym nie zaleczony uraz doprowadziłem do całkowitego zerwania ACL. Jednakże, dzięki pierwszej wizycie u dr Ziółkowskiego udało się ustalić prawidłowe leczenie. Ponadto samo podejscie do pacjenta jakie ma już plusuje u pacjenta. Jestem zadowolony i zarazem wdzięczny, że mimo straconych 2 lat bez sportu, poskładał moje kolano należycie. Co prawda diagnoza/operacja jest tylko składową całego procesu powrotu do sprawnosci (rehabilitacja w dużej mierze zależy od nas) to jestem pewny, że gdyby nie ręka prawdziwego fachowca mógłbym już nigdy nie uprawiać sportu.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online