dr n. med.

Marcin Zaniew

Nefrolog, Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Nefrologia

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo polecam!! Dr Zaniew wyczerpująco omawia problem zdrowotny. Ma dobre podejście zarówno do dziecka jak i rodzica. Nawet nasze obawy potrafił uspokoić. Odpowiada na wszelkie pytania. Kieruje na wszystkie niezbędne badania. Do tego zauważyłam, że pan doktor na bieżąco konsultuje się z innymi lekarzami i wciąż dąży do samokształcenia. Świetny lekarz. Pomimo przewleķłej choroby córki jesteśmy dobrej myśli :)

 • Niesamowite jak taki wspaniały lekarz utrzymał się jeszcze w państwowej placówce zdrowia. Pierwszy mężczyzna który wykazał lepsze podejście od niejednej kobiety pediatry. Syn reaguje na mężczyzn bardzo zachowawczo, a do pana doktora wręcz się śmiał i sam zaczepiał. A dr Znaniew bardzo dobrze poprowadził syna po przebytym zapaleniu dróg moczowych. Dokładnie zapoznawał się z wynikami badań, wytłumaczył niemal cała fizjologię układu moczowego u małych chłopców. Mimo iż wszystko było już dobrze to nie pozwolił aby maluszek został bez opieki, ponieważ chciał mieć pewność że stany zapalne nie powrócą. Przy każdym wyjściu z gabinetu powtarzał: jeśli państwo zauważycie coś niepokojącego proszę natychmiast do mnie przyjść. Zdecydowanie polecam!

 • dobry lekarz , zleca dodatkowe badania bez zbędnego proszenia , człowiek czuje się "zaopiekowany" ...polecam pana doktora jako pediatrę i nefrologa !

 • Naprawdę bardzo dobry lekarz, sama byłam diagnozowana rzez dr. Zaniewa.I naprawdę były trafne diagnozy.

 • Jako mama dwójki dzieci zawsze zależy mi na szybkiej i trafnej diagnozie lekarskiej aby uchronić drugie dziecko przed "złapaniem" infekcji od swojego rodzeństwa. Wszystkie dotychczasowe diagnozy dr Zaniewa były bezbłędne przez co czas trwania leczenia, w zależności od choroby, ograniczał się do minimum.
  Dodam jeszcze, że doktor ma wspaniałe podejście do dziecka w trakcji badania, jest miły i bardzo cierpliwy!!!

 • Jestem bradzo wymagającą mamą 3-latki. zanim znalazłam z polecenia dr n.med.M.Zaniewa, bywałam z często chorującą córką u wielu "sławnych" pediatrów.Zwykle badanie trwało maksymalnie 4 minuty i kończyło sie zapisaniem antybiotyku. Ten lekarz to prawdziwy profesjonalista.Cierpliiwie słucha, długo zbiera wywiad , ptzygotowuje się do badania, myje dokładnie ręce, co jest dzisiaj rzadkością( mało który pediatra niestety myje ręce przed badaniem!!!)
  a potem dokładnie bada dziecko.Antybotyk jest tylko wówczas , gdy naprawdę jest niezbędny.I nie boi się zlecić dodatkowych badań np. wykluczających gronkowca.Wiele wyłącznie pozytywnych opinii czytałam o tym lekarzu na forum gazety.Dołączam do grona zachwyconych mam. Każda diagnoza i sposób leczenia 100% trafiony. Nareszcie znalazłam WYBITNEGO pediatrę .Zainteresowanym polecam link z CV tego pediatry.
  http://www.sk5.am.poznan.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=123&Itemid=194

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online