Marcin Potakiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

43 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
70 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

mgr Marcin Potakiewicz FIZJOTERAPEUTA, TERAPEUTA MANUALNY, TERAPEUTA FDM. Nazywam się Marcin Potakiewicz - jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym oraz terapeutą metody FDM.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoekspert

  Pan Marcin Potakiewicz to bardzo dobry specjalista. Pomógł mi już dwukrotnie: raz kiedy po grze w siatkówkę nie mogłem przez kilka dni podnieść ręki i ostatnio kiedy doświadczyłem bólu pleców. Pan Marcin rzetelnie zbiera wywiad i przystępuje do działania, które w obu przypadkach okazało się skuteczne.

 • G
  Lokalizacja: Fizjoekspert

  Pełen profesjonalizm. Skuteczna terapia w miłej, komfortowej atmosferze postawiła mnie na nogi. Dokuczliwy ból ustąpił. Gorąco polecam!

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoekspert

  Świetny kontakt z pacjentem. To bardzo ważne, ta nić porozumienia z osobą która cierpi. Moja dolegliwość nie była poważna ale bardzo uciążliwa. Po pierwszej wizycie mogłam wreszcie przespać noc a po trzech seansach czuję się jak nowo narodzona. Pan Marcin dokładnie wiedział co robić.Zastosował różne metody leczenia. Poprostu kompetentny i przemiły człowiek. Polecam

 • P
  Lokalizacja: FizjoekspertUsługa: ból barku

  Około 3 miesiące borykałem się z bolem barku związanym z uszkodzeniem storzka rotatorow. Po dosłownie dwóch wizytach ból ustąpił. Dostałem także kilka cennych porad na temat rolowania i ćwiczeń do wykonywania w domu.
  Profesjonalne podejście i bardzo przyjazna atmosfera. Pan Marcin jest fachowcem którego zdecydowanie mogę polecić każdemu.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoekspert

  Po kontuzji mięśni pleców i narastaniu bolesności tej okolicy po trzech tygodniach trafiłem do pana Marcina. Po paru zabiegach i zastosowaniu różnych technik bolesność ustąpiła. Gorąco polecam. Marek

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoekspertUsługa: permanentny ból obręczy barkowej, karku, szyi

  Zgłosiłam się z bólem, który nie przerwanie trwał od 3 tygodni i już po pierwszej wizycie czułam się o wiele lepiej, a ból całkowicie ustąpił po bodajże 3-4 wizytach. Świetny fizjoterapeuta, komunikatywny, z indywidualnym podejściem do pacjenta. :) Wizyty przebiega w przyjemnej atmosferze. ;)

 • A
  Lokalizacja: Fizjoekspert

  Z czystym sumieniem polecam Pana Marcina Potakiewicza. Uratował mnie z opresji po rekonstrukcji ACL. Profesjonalny, spokojny, delikatny, miły. Z poczuciem humoru. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc i nieocenione wsparcie. Ogromnie polecam. Anna Fudala

 • P
  Lokalizacja: Fizjoekspert

  Pan Marcin ma bardzo profesjonalne, holistyczne podejście do pacjenta a dzięki obszernej wiedzy wie jak skutecznie pomagać. Mnie pomogła m.in. akupunktura, która szybko przyniosła rozluźnienie napiętym mięśniom. Pan Marcin zawsze w jasny sposób tłumaczy przebieg wizyty a także zapewnia komfortową atmosferę w czasie jej trwania. Z czystym sumieniem polecam!

 • D
  Lokalizacja: FizjoekspertUsługa: masaz

  Profesjonalne podejście i wspaniała atmosfera, duża wiedza i bardzo wygodny gabinet pełny rozmaitych urządzeń wspomagających rehabilitacje . Chodzę do pana Marcina regularnie od wielu lat i na pewno będę nadal chodzić.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoekspert

  Po wizycie u Pana Marcina jak zwyklę czuję znaczną poprawę swojego stanu zdrowia.
  Serdecznie polecam wszystkim którzy mają jakiekolwiek problemy
  ze swoim kręgosłupem.

  Marcin Potakiewicz2017-11-23

  Bardzo dziękuję Pani Edyto.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • mgr Marcin Potakiewicz
  FIZJOTERAPEUTA, TERAPEUTA MANUALNY, TERAPEUTA FDM.

  Nazywam się Marcin Potakiewicz - jestem fizjoterapeutą, terapeutą manualnym oraz terapeutą metody FDM. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii.

  Doświadczenie zawodowe zdobyłem w wielu placówkach służby zdrowia w Krakowie, a także poprzez prywatną praktykę.

  Moją pasją i pracą jest pomaganie ludziom poprzez rozwiązywanie ich problemów związanych z narządem ruchu. Jeżeli ból i dyskomfort nie pozwala Państwu w pełni cieszyć się życiem to zapraszam. Razem dzięki ciężkiej pracy na pewno osiągniemy sukces.

  Prywatnie wielbiam sport – przede wszystkim bieganie i jazdę na rowerze, stąd bardzo dobrze znane mi się wszelkie dolegliwości i urazy sportowców, w których się specjalizuje.
  Zanim zostałem fizjoterapeutą byłem Mistrzem Polski w Taekwondo Olimpijskim, członkiem kadry narodowej, reprezentowałem Polskę na międzynarodowych zawodach mni, na mistrzostwach świata. Posiadam stopień 1dan.

  Serdecznie zapraszam.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie kierunek fizjoterapia (2009)
 • London School of Sports Massage (2012)

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Artykuły