lek.

Marcin Pasternok

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

132 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 112 odwiedzin w ciągu 30 dni

Starszy asystent w Centrum Położnictwa, Ginekologii i Neonatologii w Opolu, specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii, ultrasonografii oraz diagnostyki prenatalnej, obecnie w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
132 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska

  Pan Marcin Pasternok jest bardzo dobrym ginekologiem. Poszłam z polecenia. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Doktor jest niezwykle delikatny, robi wszystko dokładanie i skrupulatnie. Wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania. Nie olewa pacjentki. Szczerze polecam!

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka LekarskaUsługa: prowadzenie ciąży

  Miałam przyjemność prowadzić ciążę u Pana Doktora. Jestem bardzo zadowolona z opieki, jaką sprawował nade mną i maleństwem. Profesjonalista pod każdym względem. Wizyty przeprowadza w miłej atmosferze. Dokładnie wykonuje każde badanie USG. Chętnie i wyczerpująco odpowiada na pytania pacjentki. Kieruje na wszystkie niezbędne do wykonania badania. Zaangażowany w pełni w opiekę nad pacjentką, zawsze można liczyć na Pana Doktora. Również w razie pytań poza godzinami pracy, można zadzwonić i rozwiać wszelkie wątpliwości, co ma wielkie znaczenie w nagłych sytuacjach. Posiada bardzo dużą wiedzę, (a co ważne aktualną!), która stałe poszerza. Lekarz zawsze uśmiechnięty, godny zaufania, a do tego prawdziwy gentelmen. Bardzo miłym zaskoczeniem było to, że odwiedza swoje pacjentki podczas pobytu na oddziale położniczym, co oznacza, że opiekę sprawuje kompleksowo i profesjonalnie, a zadowolenie pacjentek jest dla niego bardzo ważne. Z czystym sumieniem polecam każdej pacjentce Pana Doktora. Pozdrawiamy serdecznie z Karolinką, Marzena Brzozowska

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska

  Bardzo dobry, fachowy, konkretny i sympatyczny lekarz. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania. Wizyty o czasie zgodnie z godziną, na ktora pacjentka była umówiona. Lekarz godny polecenia.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska

  Pan Doktor jest bardzo kompetentny i miły, wyjaśnia nawet najdrobniejsze wątpliwości traktując je poważnie i nielekcewarzy żadnego pytania. Ponadto, jest bardzo dyskretny w badaniu co podnosi komfort wizyty. Serdecznie polecam

 • M

  Cudowny lekarz! Profesjonalny, rzetelny i przy tym tak miły! Niestety w związku z przeprowadzka nie mogę prowadzić u niego całej ciąży czego żałuje okrutnie. Przy każdej wizycie wita z uśmiechem i wzbudza wielkie zaufanie co jest przeciez niesamowicie ważne! Bez wahania polecam wszystkim!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska

  Rewelacyjny lekarz, wszystko tłumaczy, jest cierpliwy, dokładny. Bardzo dobrze przygotowany merytorycznie i praktycznie. Jeden z bardzo nielicznych godnych polecenia ginekologów w Opolu!

 • N
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska

  Bardzo długo czekałam ze swoją opinią. Trafiłam do Pana dr po 2 poronieniach,poprzedni lekarze tylko wzruszali ramionami i twierdzili,że dalsza diagnostyka tylko po 3 poronieniu. Wtedy trafiłam do Pana dr i była to najlepsza decyzja w moim życiu! Od razu skierowanie na badania,wszystko szczegółowo wyjaśnione. Odpowiednie leczenie i bardzo ludzkie i przyjacielskie podejście Pana dr doprowadziło szczęśliwie do 34tc. Z każdym pytaniem można do Niego pisać, zawsze dostaje się konkretną odpowiedź. Troska i empatia z jaką byłam i jestem traktowana nie przestaje mnie zachwycać. Dzięki temu i ja i moje dziecko czujemy się bezpiecznie;)
  Każdej z Pań polecam dr Pasternoka również jeśli chodzi o badania prenetalne!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska

  Kolejną wizytę u Doktora oceniam na wysokim poziomie. Doktor jak zawsze udzielił konkretnych odpowiedzi na moje pytania i pomógł rozwiać wiele wątpliwości. Wszystko rzeczowo i konkretnie. Z gabinetu wyszłam o wiele spokojniejsza :) Szczegółowo przeprowadził badanie usg i wszystko od razu omówił. To najlepszy lekarz, którego dotychczas spotkałam, ponieważ daje mi poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz konkretny i kompetentny, bardzo dokładnie i szczerze przedstawia sytuację, wskazując przy tym jasne zalecenia dalszego postępowania. Dodatkowo uprzejmy. Idealny lekarz prowadzący ciążę.

 • J
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka LekarskaUsługa: USG płodu

  Pan Doktor prowadzi mi ciąże. Wszystko dokładnie tłumaczy, badania wykonuje bardzo profesjonalnie i w terminie. Jest osobą bardzo uprzejmą i cierpliwą. Polecam wizyty u Pana doktora :)

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Starszy asystent w Centrum Położnictwa, Ginekologii i Neonatologii w Opolu, specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii, ultrasonografii oraz diagnostyki prenatalnej, obecnie w trakcie specjalizacji z perinatologii.
  Posiadam uprawnienia do wykonywania badania ECHO Serca Płodu.
  Zajmuje się prowadzeniem ciąży prawidłowej, patologią ciąży, prowadzeniem ciąż wysokiego ryzyka oraz diagnostyką i terapią wad wrodzonych i chorób płodu. Wykonuje inwazyjne badania prenatalne (biopsja kosmówki, amniopunkcja oraz kordocenteza). Specjalizuje się w zastosowaniu technik chirurgii małoinwazyjnej (laparoskopia, histeroskopia) w ginekologii.
  Trener na szkoleniach Małopolskich Warsztatów USG. Posiada certyfikat ECHO serca płodu PTU, USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, certyfikaty Fetal Medicine Foundation.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Perinatologia

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • "Laparoscopic Gynecological Surgery Course - Advanced Techniques in Operative Gynecological Endoscopy". IRCAD Strasbourg 2011