lek.

Marcin Pasternok

Ginekolog

125 opinii +dodaj

Umów wizytę 1289 odwiedzin w ciągu 30 dni

Starszy asystent w Centrum Położnictwa, Ginekologii i Neonatologii w Opolu, specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii, ultrasonografii oraz diagnostyki prenatalnej, obecnie w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
125 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz konkretny i kompetentny, bardzo dokładnie i szczerze przedstawia sytuację, wskazując przy tym jasne zalecenia dalszego postępowania. Dodatkowo uprzejmy. Idealny lekarz prowadzący ciążę.

 • J
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka LekarskaUsługa: USG płodu

  Pan Doktor prowadzi mi ciąże. Wszystko dokładnie tłumaczy, badania wykonuje bardzo profesjonalnie i w terminie. Jest osobą bardzo uprzejmą i cierpliwą. Polecam wizyty u Pana doktora :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Lekarz skrupulatny i rzeczowy, a przy tym ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska

  Wizyta jak zawsze odbyła się w dobrej atmosferze. Doktor odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, rozwiewa wątpliwości, można poczuć się naprawdę komfortowo. Badanie usg wykonuje dokładnie i skrupulatnie. Życzliwość i posiadane kompetencje są dopełnieniem profesjonalizmu Doktora. Zdecydowanie polecam!

 • M
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka LekarskaUsługa: badanie ginekologiczne

  Super lekarz, bardzo kompetentny, konkretny w dodatku z poczuciem humoru. Byłam u niego na kolejnym badaniu usg w ciąży, bardzo szczegółowo wszystko wyjaśnia, rozwiewa wątpliwości i wizyta przebiega w naprawdę świetnej atmosferze. Zdecydowanie polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta położnicza z podstawowym badaniem USG

  Bardzo dobry specjalista. Wszystko objaśnia na USG, odpowiada na wszystkie pytania, a przy tym wizyta odbywa się w miłej atmosferze. Trafiłam do doktora w trzecim trymestrze ciąży po tym jak stwierdzono u mojego dziecka trzykrotne owinięcie pępowiną wokół szyi. Doktor Pasternok doprowadził ciążę do szczęśliwego zakończenia co 2 tygodnie kontrolując owinięcie pępowiną (lekarka do której wcześniej chodziłam nie widziała takiej potrzeby, powiedziała że najwyżej dziecko urodzi się trochę podduszone). Gorąco polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka LekarskaUsługa: korekcja blizny po cc, torbiel jajnika

  Bardzo polecam Pana doktora! Nowy, super sprzęt. Miły, pomocny i życzliwy a przede wszystkim dokładny. Wszystko omawia, chętnie odpowiada na pytania.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przemiły, profesjonalny lekarz oraz pani w recepcji. Konkretny, wszystko dokładnie tłumaczy - dla mnie każda wizyta u lekarza powinna tak wyglądać.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta położnicza z podstawowym badaniem USG

  Polecam Pana doktora wszystkim pacjentkom. Świetny lekarz z ogromną wiedzą. Miły uprzejmy potrafi poradzić sobie z każdym problemem. Ma profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powolania.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta ginekologiczna z badaniem USG

  Od początku ciąży uczęszczam do lekarza i bardzo dobrze i dokładnie bada wiec nie mam do niego żadnych zaszczeżeń wiec mile mogę go polecić

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Starszy asystent w Centrum Położnictwa, Ginekologii i Neonatologii w Opolu, specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii, ultrasonografii oraz diagnostyki prenatalnej, obecnie w trakcie specjalizacji z perinatologii.
  Posiadam uprawnienia do wykonywania badania ECHO Serca Płodu.
  Zajmuje się prowadzeniem ciąży prawidłowej, patologią ciąży, prowadzeniem ciąż wysokiego ryzyka oraz diagnostyką i terapią wad wrodzonych i chorób płodu. Wykonuje inwazyjne badania prenatalne (biopsja kosmówki, amniopunkcja oraz kordocenteza). Specjalizuje się w zastosowaniu technik chirurgii małoinwazyjnej (laparoskopia, histeroskopia) w ginekologii.
  Trener na szkoleniach Małopolskich Warsztatów USG. Posiada certyfikat ECHO serca płodu PTU, USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, certyfikaty Fetal Medicine Foundation.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Perinatologia

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • "Laparoscopic Gynecological Surgery Course - Advanced Techniques in Operative Gynecological Endoscopy". IRCAD Strasbourg 2011