Samodzielny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu

(214 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu

Reymonta 8

45-066 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Pasternok

  Ginekolog, Perinatolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: FEMMINA Centrum MedyczneUsługa: USG płodu

   Pan doktor dokładnie nam wszystko wyjaśnił, pokazał. Dostaliśmy odpowiedz na każde zadane pytanie. Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej polecam

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FEMMINA Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor odpowiada na każde pytanie. Co najwazniejsze tłumaczy na każdy możliwy sposób by pacjent był usatysfakcjonowany odpowiedzią na pytanie. Polecam Pana doktora z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (205) o tym lekarzu


 • Cezary Skrzypczyńsk

  Onkolog, lek.

  • R

   Przychylam się do opinii o chamstwie tego lekarza. Nie znajduję uzasadnienia dla jego werbalnej agresji wobec mnie, przy wszystkich 3 wizytach. Po kolejnej wizycie na której znowu dowiedziałam się że jestem nieukiem, kłamcą i czym tam jeszcze - nie do powtórzenia, tak finezyjnie pan doktorek formułuje inwektywy - nie mogłam spać, próbując zrozumieć jak można pracować w tym zawodzie przy tym podejściu do pacjenta-śmiecia. Zawiniłam, bo jego zdaniem w złym kontekście użyłam słowa obserwacja - jego zdaniem nie ma w onkologii obserwacji. Dochodzę do wniosku że chyba ten pan sam ma jakiś problem i może sam potrzebuje specjalisty. Co do diagnozy to zamierzam ją skonsultować po przeczytaniu opinii na tej stronie. Odradzam, chyba że ktoś jest masochistą.

  • P

   Leczę się u tego lekarza od 14 lat. Miałam u niego w gabinecie usuniętego guza piersi. Nigdy nie słyszałam w progu ile kosztuje wizyta (pytałam zawsze przy rejestracji i płaciłam na koniec wizyty).Lekarz na wszystkie (nawet te głupie) pytania zawsze odpowiada. Moim zdaniem to profesjonalista. Ja polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marek Krystyn Górka

  Anestezjolog, Internista,

  • J

   Bardzo miły sympatyczny ma podejście do pacjenta.. był anestezjologiem przy mojej cesarce.. uspokajal, miał dużo cierpliwości i jeden z nielicznych lekarzy od którego pała tak wielka sympatia

  • Pierwszy raz miałam przyjemność z takim lekarzem. Mogę powiedzieć że to lekarz z powołania. Troskliwy, cierpliwy, potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć. Pełen profesjonalizm w tym co robi. Ma podejście do pacjenta.


Powiązane wyszukiwania