Adresy (3)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
22 273..... Pokaż numer


NIP

5272523080

Adres firmy

Szturmowa 2, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Liposukcja • Od 6 000 zł

Plastyka brzucha • Od 10 000 zł

Plastyka piersi • Od 18 000 zł +2 więcej

Powiększenie piersi • Od 20 000 zł

Redukcja piersi • Od 15 000 zł


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Mroczna 5a, Warszawa

200 zł

KOSMEDICAPuławska 455, Warszawa

Od 360 zł

Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, skorzystaj z konsultacji telefonicznej.

Pozostałe usługi


Kazimierza Wóycickiego 4, Warszawa

Od 6 000 zł

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny EstetycznejKazimierza Wóycickiego 4, Warszawa

Od 10 000 zł

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny EstetycznejKazimierza Wóycickiego 4, Warszawa

Od 18 000 zł

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny EstetycznejKazimierza Wóycickiego 4, Warszawa

Od 20 000 zł

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny EstetycznejKazimierza Wóycickiego 4, Warszawa

Od 15 000 zł

Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej

Moje doświadczenie

O mnie

Chirurg plastyczny z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym specjalizujący się w operacjach piersi (powiększanie implantami, plastyki, redukcje), p...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Opadające piersi
  • Małe piersi
  • Asymetria piersi
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

  • Akademia Medyczna w Warszawie

Zakres porad

  • Chirurgia plastyczna
  • Chirurgia ogólna

Zdjęcia

18 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej redukcja piersi

Dzięki Panu spełniło się moje marzenie i w końcu pozbawiłam się codziennych bólów w plecach i jakiegokolwiek dyskomfortu związanego z dużymi piersiami! Męczyłam się z piersią od 12 lat, już wtedy zakładałam miseczki D-E. Teraz mam rozmiar C i nigdy w życiu nie czułam się tak komfortowo i pewnie siebie!
Na pierwszej konsultacji Pan Marcin powiedział najpierw że przed zabiegiem koniecznie muszę rzucic palenie. Udało mi się rzucic (to jeszcze jedna zaleta operacji, bo nadal nie palę) i po 3 miesiącach umówiliśmy się na zabieg.
Nie pamiętam sam zabieg bo spałam :) ale pamiętam jak się obudziłam i nie mogłam się doczekać żeby zobaczyć wynik operacji, który okazał się nawet lepszym niż sobie wyobrażałam!
Po operacji mieliśmy jeszcze kilka spotkań z Panem Marcinem na których Pan mi opowiadał jak dbać o blizny, więc teraz po roku od operacji prawie nie są widoczne.
Pan Marcin to wybitny doktor, któremu naprawdę zależy na wynik operacji i samopoczucie pacjenta, polecam każdemu!

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo konkretny lekarz :) nie zmyśla i nie obiecuje absurdalnych rzeczy a jednocześnie wykonuje bardzo dobrą pracę. Po operacji nosa jestem w pełni zadowolony. Dzięki

W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Nowak wykonał u mnie operację redukcji piersi, ponad miesiąc temu. Jestem bardzo zadowolona z opieki, efektu i kontaktu. Polecam.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wizyta u tego chirurga to była najlepsza decyzja w moim życiu. Nos po wielokrotnych urazach garbaty, krzywy grzbiet i wierzchołek oraz przegroda nosowa. Finalny rezultat operacji przeprowadzonej przez Pana doktora przeszedł moje oczekiwania. Życzę trafić w ręce tego chirurga.


O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolona z operacji redukcji piersi. Piersi bardzo ładnie wygladaja, gojenie bez problemów, podejście do pacjenta super. Polecam!


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pełna satysfakcja z rezultatu i profesjonalnego prowadzenia całego procesu od początku do końca.
Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że konsultacja i zabieg przebiegały w dużej uważności, spokojnej, i też bardzo przyjaznej atmosferze, dlatego ze spokojem, serdecznie polecam!


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej plastyka piersi

Zdecydowałam się na operację zmniejszenia piersi, Pan Marcin już na pierwszej konsultacji wzbudził we mnie zaufanie i mimo sporych wątpliwości, które miałam (z zamiarem zmniejszenia piersi nosiłam się kilkanaście lat.) wiedziałam, że Pan Marcin jest dobrym fachowcem. Jestem już po operacji mogę z pełną świadomością i odpowiedzialnością powiedzieć, że to był doskonały wybór. Przez cały okres pooperacyjny byłam rzetelnie informowana o moim stanie zdrowia i przebiegu rekonwalescencji. Najważniejsze dla mnie tez jest podejście lekarza, który pomimo że jest to operacja plastyczna z dużą uważnością oprócz efektu estetycznego koncentrował się również na efekcie zdrowotnym, co dla mnie było bardzo ważne, gdyż na operacje zdecydowałam się właśnie z powodów zdrowotnych ( ból kręgosłupa, napięcia mięśni szyjnych, bóle głowy) Pan doktor znalazł idealny środek między moim zdrowiem a wyglądem!!! Piersi są piękne! Polecam również opiekę w Klinice Miracki.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Inny

Pan doktor przeprowadzał u mnie plastykę powłok brzusznych metodą lilii w klinice ProMediOn. Zabieg był rozległy ze względu na duży nadmiar skóry, który był do usunięcia (wycięte zostało ponad 2kg). Wielogodzinna operacja przebiegła bez żadnych komplikacji. Dziś jestem miesiąc po operacji, wszystko ładnie się goi, blizny są cienkie, delikatne, zwłaszcza pionowa, której nie zakrywa bielizna. Po zastosowaniu plastrów z silikonem i maści może być nawet niezauważalna. Cieszę się, że operacja była wykonana z cięciem pionowym, bo delikatna blizna jest niczym przy tym co udało się uzyskać. Nigdy nie miałam płaskiego brzucha, od dziecka miałam nadwagę i po odchudzaniu skóra nie wchłonęła się. Nie wyobrażałam sobie jak mogę wyglądać po operacji, jaki może być efekt końcowy. A jest powalający. Mam piękną talię i sprężystą skórę na brzuchu. Nie spodziewałam się, że moje ciało ma taki potencjał! :) Teraz reszta nie pasuje do idealnego brzucha ;) Ale za rok zaplanowałam jeszcze plastykę ud i bez wątpienia ponownie oddam się w ręce Pana doktora Nowaka.

Do tej operacji szykowałam się kilka lat. Byłam na dwóch konsultacjach u innych chirurgów, ale pierwsza wizyta u Pana doktora Marcina Nowaka przekonała mnie, że jest to lekarz, któremu bezwzględnie warto zaufać. Doktor potrafi wprowadzić niezwykle ciepłą atmosferę. Pełen zaangażowania wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości. Wskazał zarówno korzyści, jak i możliwe skutki uboczne.

Pan doktor jest wybitnym specjalistą o wysokim poziomie kultury osobistej. Sprawia wrażenie osoby uczciwej i życzliwej, dla której dobro pacjenta jest najważniejsze. Po powrocie do domu byliśmy w stałym kontakcie, interesował się moim stanem zdrowia, przez cały czas byłam zaopiekowana, czułam się bezpiecznie. Nigdy żaden lekarz nie poświęcił mi tyle uwagi. Ogromne podziękowania dla Pana doktora i całego zespołu medycznego.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

We wrześniu 2021 roku poddałam się zabiegowi podniesienia piersi (bez implantów) w Klinice Miracki. Po ponad roku widać pełny efekt. Piersi są przepiękne, a szwy niewidoczne.
Dr Marcin Nowak jest profesjonalny i kompetentny, uprzejmy i przyjazny. Przed zabiegiem uzyskałam wszystkie niezbędne informacje. Musiałam wykonać sporo badań. Zgodę na zabieg dr Nowak wydał dopiero po wyjaśnieniu wszelkich niejasności (musiałam pogłębić diagnostykę). Czułam się bezpiecznie przez cały proces przygotowania do i po zabiegu.
Cały zespół w Klinice Miracki był profesjonalny, a także zabawny, co pomogło rozładować lekkie napięcie tuż przed podaniem narkozy.
Polecam serdecznie dr. Nowaka.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Promedion - Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Inny

Dr Nowak to cudowny człowiek, ale przede wszystkim doskonały lekarz. W 2018 roku mialam wykonaną operację nosa w klinice Promedion. Od początku dr Nowak wzbudził moje zaufanie. Rzeczowo wyjaśnił jak zabieg będzie wyglądał, przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Podkreślił też że nie "zrobi" mi noska ala Barbie bo nos służy przede wszystkim do oddychania. Teraz jestem prawie dwa lata po operacji i jestem bardzo szczęśliwa, że zdecydowałam się na operację u dr Nowaka. Nos wygląda bardzo naturalnie, jest równy i lekko zadarty tak jak chciałam. Tak naprawdę dopiero teraz, czyli po 2 latach od operacji widzę jak bardzo się zmienił. Niestety na efekty operacji nosa czeka się bardzo długo, nawet rok, a czesem i więcej. Naprawdę polecam dr Nowaka. Dziękuję Panie Doktorze!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania