Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Wileńska 38, Polesie, Łódź
STOMED Centrum Implantologiczne

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu
plac Hallera 1, Polesie, Łódź Przyjmuje na NFZ
Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

Pan profesor Kozakiewicz to wspaniały i rzetelny fachowiec..a cudownyyyy człowiek.Trafilismy z nowotworem szczęki i zostaliśmy objęci profesjonalna opieką, oddaje sie swojej pracy calym sercem. Życzę. sobie i Wam abysmy spotykali jak
najwiecej takich mądrych ludzi .


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: STOMED Centrum Implantologiczne chirurgiczne usuwanie zębów

Profesor usuwał zawiązek ósemki u mojej 13-letniej córki, a nie jest Ona łatwym pacjentem... Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Lekarz bardzo sympatyczny, jednakże potrafił stanowczo, choć bardzo spokojnie zareagować gdy wymagała tego sytuacja. Córka zadowolona, jest nawet skłonna wrócić do Pana doktora z drugą ósemką (przed zabiegiem było to nie do pomyślenia).


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Wada zgryzu

Niestety nie polecam, miałam dystrakcję szczęki i profesora, gdy wystąpiły komplikacje w późniejszym czasie profesor wykazał się zupełnym brakiem pomocy, jedynie co był w stanie zaproponować to poradnię leczenia bólu. W szpitalu nie wykonano mi nawet tomografię, profesora zawsze ceniłam lecz okazał się człowiekiem bez żadnego serca odmawiając mi jakiej kolejek pomocy z jego strony, całkowitego braku pomysłu widząc moje cierpienie, przepisał tylko tabletki na depresję bo płakałam z bólu który mi wysadzono, nie polecam bo gdy pojawi się problem, człowiek zostaje sam sobie, wstyd bo znano mój problem przed operacją...
Nie polecam ! Człowiek bez serca co do mojej osoby. Po konsultacjach żaden lekarz nie potrafi sobie wyobrazić takiego pozostawieniu samej sobie...

prof. dr hab. n. med. Marcin Kozakiewicz

Bardzo mi przykro, że w taki sposób podsumowuje Pani nasze kilkuletnie kontakty i moje zaangażowanie w rozwiązanie problemów zdrowotnych.
Leczenie z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej nie rozwiąże przyczyny Pani choroby, ponieważ przyczyna ta jest poza chirurgiczna.
Najważniejsze dla mnie jest, aby znalazła Pani skuteczną pomoc. Życzę Pani, aby uzyskała ją u lekarzy, którzy obecnie Panią leczą.
Marcin Kozakiewicz


Użytkownik zweryfikowany

Pan profesor Marcin Kozakiewicz jako jedyny w kraju podjął się skomplikowanej operacji wady wrodzonej dwuszczękowej na szczęce i żuchwie. Wielogodzinna, trudna operacja zakończyła się sukcesem. Bardzo sympatyczny i co najważniejsze bardzo dobry specjalista. Polecam wszystkim.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan Profesor usunął mi guza stawu skroniowo-żuchwowego. To była bardzo trudna operacja, której lekarz z Wrocławia nie chciał się podjąć. Pan Profesor jest najlepszym specjalistą u jakiego się leczyłam i w dodatku bardzo serdecznym człowiekiem. Ma wspaniałe podejście do pacjentów i inni lekarze powinni brać z niego przykład.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM IMPLANTOLOGICZNE "STOMED"

Pan profesor Kozakiewicz jest mistrzem nad mistrzami, nieoceniony fachowiec, operował mojego syna z dużą wadą zgryzu, perfekcyjnie wykonana operacja, super podejście gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak on .....lekarz ideał


Użytkownik zweryfikowany

Jestem po zabiegu u tego wspaniałego profesora. Usunął mi dzisiaj 2 ósemki. czas minął przemilo podczas zAbiegu.. nie ma lepszego specjalisty w Polsce. Ma podejście do każdego pacjenta i w dodatku wykonuje swoją pracę profesjonalnie i rzetelnie . Polecam profesora każdemu kto się boi . Przy nim nic się nie stanie !!! Zaufanie 200%!!!


E
Użytkownik zweryfikowany

Profesor Kozakiewicz- dusza człowiek , a dziś takich lekarzy mało, rzetelny, profesjonalnie przedstawił mi sprawę, PRZEMIŁY!!!!!OBYM TYLKO TAKICH SPOTYKAŁA NA SWOJEJ DRODZE! Z CAŁEGO SERCA POLECAM.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pan Profesor Kozakiewicz to najlepszy specijalista jakiego znam.Usuwał mi ósemkę ,zatrzymaną w dziąśle.Zabieg przebieg błyskawicznie i bezbólowo.Po zabiegu również nie było żadnych komplikacji.Atmosfera podczas zabiegu przemiła.Będę wdzieczna Panu Profesorowi za to do końca życia,(miałam z poprzednią usuwaną ósemką przez innego chirurga bardzo złe doświadczenie )Bardzo wszystkim polecam tego fachowca ,rewelacja!!! Bardzo dziękuję Panie Profesorze!!!


Użytkownik zweryfikowany

Matko, chyba miała Pani do czynienia z kimś innym. Doktor Kozakiewicz to wyśmienity specjalista jak dla mnie cudotwórca, zajął się profesjonalnie naszym synem, który miał poważny zabieg dwu szczękowy i na usta ciśnie mi się tylko Dziękuje przez wielkie D. Wspaniała opieka, profesjonalizm, człowiek nastawiony wyłącznie na pomoc swoim pacjentom, zawsze pierwszy w pracy, nikomu nie odmawiał konsultacji nawet jesli był już po godzinach pracy. I co chciała Pani uzyskać przez tel. to człowiek zajęty do granic możliwości swoja pracą, trzeba ruszyć tyłek i pojechać do niego osobiście a nie wypisywać bzdury.

Oby wszyscy lekarze w tym kraju byli tacy jak dr Kozakiewicz.
J. Wieczorkiewicz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania