ZNAJDŹ NAS: www.bartkowiak.com.pl https://web.facebook.com/bartkowiakfizjoterapia/ Od 15 lat zajmuję się eliminowaniem schorzeń i urazów narządu ruchu. Studia doskonalące z zakresu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Lokalizacja: Gabinet Bartkowiak Fizjoterapia (w przychodni ESKULAP)Usługa: rehabilitacja neurologiczna

  Jestem bardzo zadowolona ponieważ to bardzo dobry rehabilitant skupiony na potrzebach pacjenta. Godny polecenia, wzbudza zaufanie. Bardzo dobry masażysta a efektem jest zmniejszona spastyczność kończyny dolnej. Regularna praca nad prawidłowym chodem przynosi efekt.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jest godny polecenia, zna się na swojej profesji, wzbudza zaufanie, porozmawia, przeprowadzi wywiad środowiskowy. Jest OK.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Bartkowiak Fizjoterapia (w przychodni ESKULAP)Usługa: przywracanie sprawności ręki po złamaniu

  Jednym słowem Cudotwórca. Wspaniały lekarz . Już od wejścia do gabinetu człowiek czuje się bardzo swobodnie . Pełen profesjonalizm i zaangażowanie przy tym miły i sympatyczny. Jest bardzo dostępny i otwarty na ludzi . Warto zapłacić każde pieniądze za to co potrafi zdziałać swoją pracą. Już po pierwszej wizycie widać efekty . Bardzo polecam . Więcej takich lekarzy - ludzi .

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miałam problem z kręgosłupem szyjnym, gdzie silny ból promieniował poprzez ramię aż do palców, najgorzej było w nocy, bez tabletek przeciwbólowych kilka razy w nocy nie mogłam spać. Nie pomogła seria zastrzyków, żadne tabletki ani masaże w przychodni. Dopiero pomógł Pan Marcin, już po pierwszej wizycie była znacząca poprawa, przynajmniej o połowę mniejszy ból. Po trzech wizytach wszystko ustąpiło. Pan Marcin jest nie tylko bardzo kompetentny, wie jak pomóc a dodatkowo jest bardzo sympatyczny i niezwykle miły. Polecam każdemu.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Bartkowiak Fizjoterapia (w przychodni ESKULAP)Usługa: terapia

  Z usług Marcina korzystam od kilku lat,mogę śmiało powiedzieć że w dużej mierze przyczynił się do uzyskania przeze mnie pełnej sprawności po zerwaniu ścięgna Achillesa .Pełen profesjonalizm,polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konsultacja bardzo szczegółowa,dogłębne badanie i dokładne omówienie diagnozy.Pełny profesjonalizm- polecam.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z masażu po dwóch zabiegach widać wyraźną poprawę. Wszystkim potrzebującym gorąco polecam.

 • N

  Ręce,które leczą. Gorąco polecam. Codziennie zmagam się z dużymi obciążeniami kręgosłupa,po takiej wizycie jestem jak nowo narodzona. Bardzo dziękuję :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miałem bardzo silne bóle pleców od prawie roku. Okazało się, że to punkty spustowe (mam nadzieję, że nie pomyliłem nazwy ;) Już po pierwszej wizycie wróciła mi radość z życia i to niesamowite uczucie, jak nic nie boli.
  Świetny fachowiec, bardzo skuteczny, prawdziwa osoba z powołaniem. Mogę z czystym sumieniem polecić!!!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły kontakt i fachowa pomoc przy dolegliwościach związanych z bólem karku i lędźwi. Widać że Pan Marcin interesuje się pacjentem i poświęca czas i energię na skupieniu się na problemie i jego rozwiązaniu - POLECAM.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ZNAJDŹ NAS:
  www.bartkowiak.com.pl
  https://web.facebook.com/bartkowiakfizjoterapia/
  Od 15 lat zajmuję się eliminowaniem schorzeń i urazów narządu ruchu. Studia doskonalące z zakresu odnowy biologicznej i masażu sportowego ukończone na St. Mary’s University College London pozwoliły mi poszerzyć wiedzę i umiejętności z zakresu fizjoterapii sportowej. Jako trener odnowy biologicznej w klubie piłkarskim Znicz Pruszków oraz dzięki współpracy z kadrą narodową siatkarek podczas obozu przygotowawczego zdobyłem doświadczenie pozwalające na skuteczne diagnozowanie i leczenie schorzeń ortopedycznych, bólów kręgosłupa oraz urazów sportowych. W trakcie zabiegów wykorzystuję różne metody fizjoterapii łącząc je w terapię dostosowaną do potrzeb pacjenta tak aby szybko i skutecznie mógł pozbyć się dolegliwości.
  Każdą wizytę rozpoczynam od dokładnego wywiadu i badania funkcjonalnego, przez co dokładnie diagnozuję problem oraz dobieram według indywidualnych potrzeb metodę terapeutyczną.
  www.bartkowiak.com.pl

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Znajomość języków

 • angielski