Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, terapeuta. Założyciel FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej w Warszawie. Ukończyłam Psychologię w Szkole Wyższej Psycholo...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Chmielna 5/7 lok.16, Warszawa

120 zł

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej

Pozostałe usługi

Coaching


Chmielna 5/7 lok.16, Warszawa

150 zł

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej


Dietetyka


Chmielna 5/7 lok.16, Warszawa

od 100 zł

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej


Psychoterapia dorosłych


Chmielna 5/7 lok.16, Warszawa

Brak informacji o cenie

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej


Psychoterapia dzieci


Chmielna 5/7 lok.16, Warszawa

120 zł

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej


Psychoterapia grupowa


Chmielna 5/7 lok.16, Warszawa

100 zł

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej


Psychoterapia indywidualna


Chmielna 5/7 lok.16, Warszawa

120 zł

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej


Terapia par i małżeństw


Chmielna 5/7 lok.16, Warszawa

180 zł

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej


Terapia uzależnień


Chmielna 5/7 lok.16, Warszawa

240 zł

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany

Byłem u Gosi Reiter na terapii indywidualnej lęku społecznego oraz na prowadzonej przez nią terapii grupowej, która koncentrowała się na tym samym problemie.

W skrócie mogę napisać, że jest to najlepsza terapeutka, jaką miałem okazję poznać (a miałem za sobą też inne doświadczenia terapeutyczne).

Niesamowicie ciepła osoba, z dobrą intuicją dotyczącą problemu, który trapi człowieka, zachowująca zdrową, równorzędną relację terapeuta-klient, w której ja się dobrze czułem. Szybko zauważyłem, że Gosia ma duże doświadczenie w terapiach, nie tylko lęku społecznego i pomaganie ludziom jest jej pasją. Spotkania z Gosią Reiter dosłownie od pierwszej wizyty zaczęły mi dawać efekty. Co utrzymywało się to również później – z pomocą Gosi zmieniłem całe swoje życie, tzn. zmieniłem swoje zachowania w sytuacjach społecznych, zaakceptowałem siebie i swoje uczucia, jestem też obecnie bardziej szczęśliwy jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Z pewnością nie mogę powiedzieć, że moje problemy "zniknęły", ale udało mi się zrozumieć moją historię, dotrzeć do swojej prawdziwej siły, i nauczyć się radzić sobie i racjonalnie relacjonować się ze swoimi uczuciami.
Jednym słowem Gosia to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam ją każdemu, kto zmaga się w swoim życiu z trudnymi emocjami, szczególnie związanymi z lękiem lub niską samooceną.


E
Użytkownik zweryfikowany

Usmiech i przemiła aparycja Pani Malgorzaty nie pomogly w moim przypadku. Brak długoletniego doświadczenia w prowadzeniu par ( kryzys małżeński ) i tym samym błędy w terapii prowadzonej przez Panią Malgorzatę bardzo mocno przyczyniły się do upadku mojego małżenstwa. Inny psycholog pomógł nam to pozniej wszystko poukładac, ale nigdy nie sadziłam, że psycholog swoją pracą jest w stanie tyle "namieszać" człowiekowi w życiu. Logicznym wydaje mi się teraz fakt, że Pani Reiter od ukończenia 4 letniego szkolenia w Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Dorosłych w CTPB nie uzyskała do dnia dzisiejszego Certyfikatu Terapeuty Poznawczo-Behawioralnego :( Cieszę się, ze pomogła innym, ale ja niestety jej nie polecam.

mgr Małgorzata Reiter

Witam serdecznie! Tym razem mam szansę publicznie odpowiedzieć na Pani negatywne opinie o mnie, które od 4 lat rozsyła Pani do różnych instytucji i pisze Pani na różnych forach, podając tak jak dzisiaj nie prawdziwe imię. Domyślam się kim Pani jest i chciałam zaznaczyć, że nigdy nie była Pani moją pacjentką i nie prowadziłam terapii par w Pani przypadku!!!!! Nie zna mnie Pani jako terapeuty i nie wie jak pracuję. Od 4 lat stara się Pani mnie niszczyć na różne sposoby - czasem używając imienia Anna a czasem Ela a czasem nie podając imienia. Starłam się z Panią spotkać osobiście i wyjaśnić nurtujące Panią kwestie co do mojej osoby ale osobistego kontaktu unika Pani. Rozumiem, że chciałaby Pani podzielić się z innymi swoimi przemyśleniami na mój temat ale uprzejmie proszę nie tworzyć sobie i innym wrażenia, że była Pani w procesie terapeutycznym ze mną, bo to nie jest prawda. Zachęcam do rozważenia ewentualność, że Pani myśli o mnie i "logiczne fakty" to Pani subiektywne odczucia a nie fakty o mnie i mojej drodze zawodowej. Pozdrawiam serdecznie Małgorzata Reiter


K
Użytkownik zweryfikowany

Korzystałem z pomocy wielu psychologów w swoim życiu zanim przez przypadek trafiłem do Pani Małgosi. Nie potrafię w kilku zdaniach podsumować moich psychoterapeutycznych doświadczeń, bo ich spektrum było naprawdę duże. Dlatego powiem jedno - jeżeli szukasz pomocy, to spróbuj i przekonaj się, co to znaczy psychoterapia z Małgosią, jak wygląda prawdziwe zrozumienie, zaangażowanie, życzliwość, zaufanie, poświęcenie i pasja i jak to wszystko pacjent może dzielić z psychoterapeutą, żeby dojść do zdumiewających efektów w pracy nad sobą.


J
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Malgosię. Pomogła mi uratować związek przed którym jak mi się wydawało nie było ratunku. Odnalazła,w tym wszystkim siebie. Na początku jakoś niechętnie podchodziłam do tematu skorzystania z porady psychologa, ale teraz już po terapii zupełnie zmieniam zdanie. Terapia działa i olejem tym którzy podchodzą do tematu sceptycznie i nie wierzą ze ktoś moze im pomoc z problemami którymi się borykają. Pani Malgosia wie jak to zrobić by pomòc. Pozdrawiam Julia


K
Użytkownik zweryfikowany

Długo szukałam właściwego terapeuty. Pani Małgosia spełniła moje oczekiwania. Jest bardzo otwartą i sympatyczną osobą. Pomogła mi w zmaganiach z depresją. Spotykamy się od roku i trochę trudno mi się rozstać. Czuje się zdecydowanie lepiej, a moje życie wraca do normy.
Polecam wszystkim!


M
Użytkownik zweryfikowany

W mojej pracy nad sobą korzystałam z pomocy trzech różnych psychologów i żałuję że od początku nie była to Pani Małgosia. To ona pomogła mi na nowo uwierzyć w siebie, wyciągnąć wnioski i zacząć żyć szczęśliwiej. Na spotkania czekam z niecierpliwością. Jeżeli, tak jak ja, jesteś znużona/y terapią przypominającą "mówienie do ściany", psychologami, którzy nie rzeczywiście nie angażują się we wspólną pracę, to będzie dla Ciebie miła odmiana. Wcześniej brałam udział w grupie wsparcia, terapii indywidualnej, kursach, warsztatach, przeczytałam wiele książek terapeutycznych, ale nic nie poprawiło mojej samooceny tak, jak praca z Panią Małgosią. Jej profesjonalne przygotowanie i imponująca wiedza wzbudziły we mnie zaufanie, o co niełatwo, gdy ma się już pewną wiedzę psychologiczną. Do tego jej uśmiech i życzliwość sprawiają, że atmosfera do pracy nad sobą jest optymalna. Z całym przekonaniem polecam Panią Małgosię!


P
Użytkownik zweryfikowany

Polecam do miłych rozmów. Generalnie pani Małgosia dąży do miłej, rozluźnionej atmosfery, zabrakło natomiast konkretnej diagnozy, za mało konkretnych konstruktywnych rozwiązań problemów. Negatywnie oceniam też brak dostępności -spotkania odbywają się w ściśle określonym terminie np. raz na tydzień bez możliwości kontaktu czy pomocy w tzw. międzyczasie niezależnie od kondycji psychicznej pacjenta i potrrzeby np. częstszych spotkań lub pomocy przez telefon w najtrudniejszych chwilach. To wszystko czyni relację z p. Małgosią czysto komercyjną i pozbawia poczucia oparcia. Biorąc pod uwagę cenę za godzinę rozmowy z p. Małgorzatą, oczekiwałam czegoś więcej. Po podzieleniu się moimi odczuciami po 6 m-cach spotkań (o co sama prosiła na początku terapii), p. Małgosia bardzo emocjonalnie zareagowała ( rozpłakała się), oddała mi zapłacone z góry pieniądze za spotkania i podziękowala za współpracę. Oceniam takie zachowanie jako skrajnie nieprofesjonalne, ale oceńcie je sami.

Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".


I
Użytkownik zweryfikowany

Niesamowita terapeutka i osoba! Empatyczna, cierpliwa, spokojna, łagodna i zawsze optymistycznie nastraja, wrecz zaraża optymizmem. Posiada dużą wiedzę z zakresu psychologii i relaksacji - jej wpływu na nasze ciało i umysł. Rok terapii nauczył mnie o wiele więcej niż 3 długoterminowe terapie, które przeszłam wcześniej. Pani Małgosia dodaje odwagi do podejmowania prób zmieniania swojego życia i siebie- na lepsze! Dla mnie ta terapia była i jest czymść niesamowitym, Odkrywam samą siebie, dowiaduję się, jakie mechanizmy mną rządzą, poznaję mozliwości mojego mózgu i wiem, że może on zrobić z moim ciałem wszystko (niestety nie zawsze dobrego). Terapia jest walką z samą sobą a Pani Małgosia naprawdę bardzo pomaga w tej walce:) Trzeba pamiętać, że nie jest cudotwórcą ale jeśli chcemy i mamy odwagę, to dzięki Jej pomocy możemy choć trochę poprawić nasze życie. Jedyny minus, to że tak rzadko mogę się Nią spotykać :)


G
Użytkownik zweryfikowany

Co tu dużo pisać... wcześniejsze opinie mówią same za siebie.

Spójrzcie proszę tylko na serdeczne spojrzenie i ciepły uśmiech Pani Małgosi, czy one nie są przepełnione empatią i sercem? :) Byłem na wizycie tylko raz, a już wiem że pomoże mi zrozumieć i rozwiązać problemy jak nikt inny. Dawno nie czułem takiego wewnętrznego spokoju i ładu.

Pozdrawiam! Ciepło oczywiście :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry psycholog - rzeczowa, konkretna i skuteczna w działaniu. Bardzo mi pomogła. Ciężko się czasem umówić z uwagi na dużą ilość pacjentów ale warto poczekać, bo to naprawdę bardzo dobry specjalista.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, terapeuta. Założyciel FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej w Warszawie. Ukończyłam Psychologię w Szkole Wyższej Psycholo...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Zdrowie Publiczne