Małgorzata Pobudek - Radzikowska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk

5 opinii +dodaj

W 2007 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. W trakcie ponad dziesięcioletniego doświadczenia zawodowego pracowałam w prywatnych gabinetach oraz jednostkach publicznych,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Małgorzata Pobudek - Radzikowska - Indywidualna Praktyka StomatologicznaUsługa: uzupełnienie ubytków

  Swietna profesjonalna obsluga, mla pani doktor, dzieki ktorej moje leczenie kanalowe bylo bezbolesne, na pewno nie ostatnia wizyta, polecam wszystkim ktorzy sie boja tak jak ja :)

 • Lokalizacja: Małgorzata Pobudek - Radzikowska - Indywidualna Praktyka Stomatologiczna

  Wielokrotnie miałem przyjemność korzystać z fachowej pomocy Pani Doktor i zawsze moje problemy z zębami były rozwiązywane w należyty sposób. Profesjonalizm, niesamowita dokładność, indywidualne podejście do pacjenta oraz olbrzymia wiedza doskonale opisują Panią Doktor. Ponadto wykazuje się niesamowitą empatią i cierpliwością wobec pacjenta. W razie jakichkolwiek wątpliwości Pani Doktor zawsze wyjaśnia wszystko w zrozumiały sposób oraz tłumaczy jak profilaktycznie dbać o zęby. Serdecznie polecam!!

 • P
  Lokalizacja: Przychodnia Dentystyczno-Lekarska STOM-MED

  Pani Doktor to jedyny lekarz stomatolog akceptowany przez mojego 6-letniego syna. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Jest niezwykle wyrozumiała i cierpliwa. Dziecko ogląda bajkę i nawet nie wie kiedy ma zrobiony ząbek. Do tego nie odczuwa bólu!!!
  Szczerze polecam wszystkim Panią Doktor.

 • Lokalizacja: Małgorzata Pobudek - Radzikowska - Indywidualna Praktyka Stomatologiczna

  Pełen profesjonalizm.
  Wiedza, doświadczenie, dokładność i przede wszystkim pasja do tego co robi!

  Zdecydowanie polecam.
  Krzysiek "ŚM" :)

 • A

  Pani doktor Małgorzata Pobudek to doskonała dentystka, za każdym razem wykazuje się dokładnością, starannością, jak również wykonuje swój fach niezwykle delikatnie, nigdy nie doświadczyłam w jej gabinecie nic przykrego. Dodatkowo udziela profesjonalnych porad, jak należy dbać o zęby już po zabiegu, zawsze uśmiechnięta i empatyczna wobec każdego człowieka.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2007 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. W trakcie ponad dziesięcioletniego doświadczenia zawodowego pracowałam w prywatnych gabinetach oraz jednostkach publicznych, w tym w szpitalu. Od 2016 roku pracuję w Klinice Rehabilitacji Narządu Żucia Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2017 roku rozpoczęłam specjalizację w zakresie protetyki stomatologicznej. Ciągły rozwój zawodowy traktuję jako nieodzowny element swojej pracy z uwagi na fakt, że stomatologia to nie tylko mój zawód, ale i pasja. Staram się leczyć tak, jak sama chciałabym być leczona. Rozumiem strach przed dentysta - sama jako dziecko panicznie bałam się odwiedzać stomatologa, dlatego podchodzę do każdego pacjenta ze zrozumieniem i cierpliwością.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu