dr n. med. Małgorzata Płocka-Lewandowska

Psychiatra więcej

Bydgoszcz 1 adres

Nr PWZ: 7196495

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


u. Plac Weyssenhoffa 2/2, Bydgoszcz

Prywatna Praktyka Lekarska Małgorzata Płocka-Lewandowska

Moje doświadczenie

17 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy

E

Profil zweryfikowany

Gdyby nie pani doktor pewnie nie byłoby mnie już na Świecie. Wyleczyła mnie z ciężkiej depresji, wielokrotnych prób samobójczych i przez wszystkie lata była jedynym psychiatrą, który tak faktycznie mi pomógł.

J

Jola

Profil zweryfikowany

Pani Małgosia jest równą babką. Doskonale rozumie że po wyjściu z gabinetu musimy żyć w swoich realiach. nie prawi kazań, jest szczera w rozmowie i mówi bez ogródek.od pierwszego spotkania jest taka jak by była naszą dobrą znajomą od lat.Powadzi dialog.leki dobiera rzeczywiście b.dobrze ( tak że mąż domownicy sąsiedzi znajomi nie wiedzą że się łyka tzw, psychotropy)ostatnio uświadomiłam sobie że pewnie bardzo wielu osobom uratowała ŻYCIE.Ile osób myślało o samobójstwie, ile by to zrobiło gdyby nie leczenie Pani M. ale ile by było odtrąconych przez społeczeństwo, jakie życie byśmy mieli gdyby nie Nasza Pani Małgosia. jadę do niej zawsze gdy jest fatalnie- nie naprawi mi auta nie pożyczy pieniędzy , nie ułoży męża do pionu pracy nie załatwi ALE zapisze receptę i lepiej SWÓJ bagaż poniosę, świat dookoła nie jest wtedy taki szary a wręcz przeciwnie.czuć od niej że ma dobre serce. nie zgodzę się z opinią że się płaci za każde nawet 15min- nie prawda płaci się za wizytę ale nie naciąga nas na zbędne wizyty.Każda minuta jest ważna bo inni czekają ze swoimi problemami więc trochę dyscypliny my pacjęci musimy mieć. ale mogła by mniej palić- szkoda jej zdrowia. polecam

A

Aśka

bardzo dobry psychiatra!odpowiednio dobiera leki, poleca świetnych psychologów na psychoterapię. Ja jestem naprawdę zadowolona.


G

Gość

Pani doktor typu "brat - łata"; " gabinet" - mało intymnie; poczekalnia o krok; słychać rozmowę z pacjentem. Osoba inteligentna, życzliwa i konkretna; lecz...
udzieliła telefonicznie informacji na temat mojego stanu zdrowia osobie postronnej; mojej przyjaciółce; na dodatek informacje nieprawdziwe...


G

Gość

zero cierpliwości,bez wyrozumialości dla pacjęnta,zero anonimowości w poczekalni słychać wszystko,zero kontatku telefonicznego,wyznacza po 2 godziny 2 razy w tygodniu kiedy można zadzwonić w czasie których przyjmuje pacjentów wiec też nie ma czasu.pali papierosy nawet przy pacjencie niepalącym,spieszy się bardzo,bardzo ogólny wywiad chorobowy,sporowadzający się głównie do chorób w rodzinie,nie wnika w złożoność problemów psychicznych pacjenta,nastawiona na szybki i łatwy zarobek,dopytać się po szybkiej wizycie nie można się niczego,ja gdy próbowałam to mnie wyrzuciła z gabinetu bo "ma 3000 innych pacjentów" była przy tym bardzo gwałtowna i niemiła, za każde zamnknięcie drzwi gabinetu nawet na chwilke trzeba zapłacić.osobiście odradzam pacjęntom o powazniejszych problemach wizytę u pani doktor.z wielką łatwością zapisuje leki które mają bardzo poważne skutki uboczne nie tylko dla zdrowia ale nawet dla życia pacjenta(nagły zgon),a gdyby pacjent bardzo żle poczułby się to jest sam i może dożyje następnej wizyty.ja poczułam się jak przedmiot,mam zapłacić ,nie zadawać pytań i nie sprawiać problemów.zero empatii.zdecydowanie odradzam!


G

Gość

Dziwię się tak dobrym opiniom. Przed wizytą zachwalano mi Panią doktor jako bardzo dobrą. Cóż pierwsza wizyta i rozczarowanie. Na początek poczekalnia gdzie brak jakiejkolwiek anonimowości (ale to można jeszcze przeżyć). Rozmowa co chwila przerywana telefonami. Brak profesjonalizmu, bałagan w papierach. Wcześniejsi psychiatrzy wyśmiani i wręcz lekceważeni. Do końca nie wysłuchała i już leki wypisywała mówiąć, że i tak czas wyczerpałem Dostałem namiary na psychoterapię i psychoanalizę. Po kontakcie ze wskazanymi osobami dowiedziałem się, że w ogóle się takimi rzeczami nie zajmują. Kolejne próby kontaktu z p. doktor nieudane. Brak zainteresowania z jej strony. W końcu stwierdziła, że może mnie przyjmie ale wyznaczona godzina przesunęła się o jakieś 60 minut i niestety do wizyty nie doszło. Nie polecam.


G

Gość

Cudowne podejście do pacjenta.Nareszcie jestem człowiekiem bez lęku i łez


B

bipolar

Bardzo dobry lekarz, efekty leczenia zadowalające. Pani dr trafnie diagnozuje, potrafi odpowiednio dopasować metody leczenia do zaburzeń pacjenta i kontrolować terapię, rozumie istotę problemów pacjenta.


M

Monika z Wloclawka

Po prostu najlepszy lekarz,najlepszy specjalista,wspanialy czlowiek!
Od samej wizyty robi sie lepiej :-)
Pani doktor caluje i pozdrawiam


K

Katarzyna

Wspaniała specjalistka, cudowny czlowiek! Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania