Adres

Rzemieślnicza 19, Lublin
Szkoła rodzenia Małgorzaty Madej Czekając na cud

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
81 454.....

Konsultacja położnicza • 100 zł

Przygotowanie do porodu (opis) • 100 zł

Szkoła rodzenia

Staszica 16, Lublin
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Z wykształcenia jestem położną, specjalistą w opiece położniczej. Od 1991 roku pracuję na sali porodowej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym...

Zobacz pełen opis

Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja położnicza


Rzemieślnicza 19, Lublin

100 zł

Szkoła rodzenia Małgorzaty Madej Czekając na cud

Pozostałe usługi

Przygotowanie do porodu


Rzemieślnicza 19, Lublin

100 zł

Szkoła rodzenia Małgorzaty Madej Czekając na cud

Indywidualne spotkania przygotowujące do porodu dla kobiet, które nie mogą uczęszczać na zajęcia grupowe


Szkoła rodzenia


Rzemieślnicza 19, Lublin

Dowiedz się więcej

Szkoła rodzenia Małgorzaty Madej Czekając na cud

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam na trakt porodowy tuż przed zmianą pań położnych. Pani Małgosia przywitała mnie i męża bardzo kulturalnie podając rękę, przedstawiła się i ustaliła z nami plan porodu. Zaproponowała pozycję wertykalną na piłce, o której słyszałam wiele dobrego. To była rewelacyjna decyzja. Podczas badań, przeprowadzanych co jakiś czas, by ocenić postęp rozwarcia szyjki, pani Małgosia za każdym razem uprzedzała, że zamierza tego dokonać, zwilżała rękę żelem i badała niezwykle delikatnie. Gdy poród postępował, pani Małgosia zaproponowała gaz do uśmierzenia bólu. Sama była w stanie ocenić kiedy skurcze zaczynają być dokuczliwe i wtedy umożliwiła mi wdychanie gazu. Mój poród trwał trochę ponad godzinę. Przez ten cały czas pani Małgosia bardzo mnie mobilizowała, instruowała jak mam oddychać, w którym momencie wdychać gaz, jak poruszać się na piłce. Co jakiś czas miałam przykładaną sondę ktg, by ocenić tętno dziecka-nie spinano mnie pasami, w związku z tym mogłam zachować swobodę ruchów. Pani Małgosia była w stanie ocenić ile pozostało do końca porodu, co dało mi więcej sił i podziałało mobilizująco.
Urodziłam już jedno dziecko. Sądziłam, że poprzedni poród był wymarzony, jednak przy drugim wiem, że lepiej niż do pani Małgosi trafić nie mogłam. Poród przebiegł z poszanowaniem godności, intymności, w ciszy i spokoju. Pani Małgosia to osoba bardzo rzeczowa, kulturalna, delikatna i dyskretna a przy tym niezwykle doświadczona. Polecam w 100%.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Małgosia rodziła mojego pierwszego syna (4130 g) w sierpniu 2012 roku. Tylko dzięki jej pomocy akcja porodowa trwała w zasadzie 5 godzin, zamiast 15... Pomimo silnych skurczów nie dochodziło u mnie do rozwarcia. Pani Małgosia co godzinę wykonywała mi masaż szyjki, aby dopomóc naturze :-) Dzięki niezwykłemu profesjonalizmowi, opanowaniu i przytomności Pani Małgosi, która w ostatniej fazie porodu bardzo szybko i sprawnie zadziała, nasz Synio urodził się bez powikłań cały i zdrowy. Mam nadzieję, że drugiego Synka też będę mogła urodzić na jej dyżurze.


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem zachwycony nie tylko przygotowaniem mnie i żony do porodu w szkole rodzenia przez Panią Małgosię Madej, ale przede wszystkim prowadzeniem produ, zaangażowaniem oraz OGROOMNĄĄĄ wiedzą, dzięki której moja żona urodziła zdrową i wypoczętą dziewczynkę.
Nie jestem odosobniony z moją opinią bo do P. Gosi dostaliśmy kontakt od znajomych, którym "urodziła" dziecko, a ci dostali od innych znajomych, których znajomi itd. Ty bardziej ciężko mi czytać nieliczne opinie negatywne na jej temat. Znamy z żoną historie z porodów i podejścia położnych i lekarzy. Pani Małgosia jest cudowna, widać, że kocha swoją pracę i naprawdę pomaga, bardzo pomaga.
Na pewno zrobimy wszystko aby kolejna ciąża również była prowadzona przez Panią Madej.
Pozdrawiamy :-)


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Małgosia - osoba jak najbardziej godna polecenia. Profesjonalna, konkretna, cierpliwa i mimo zmęczenia uśmiechnięta. Miło patrzeć na jej prace na sali porodowej, daje poczucie że to wielkie wydarzenie jakim jest przyjście na świat dziecka jest w pełni opanowane i pod właściwym, profesjonalnym nadzorem. Kto wie jak rozpoznać pracę człowieka lubiącego swój zawód, zauważy od razu!


M
Użytkownik zweryfikowany

Na pewno mnie Pani nie pamięta, ale dla mnie jest Pani bardzo ważna. W listopadzie 2010 r. przyjmowała Pani w szpitalu na Staszica poród naszego synka Kacpra. To był piękny, bardzo naturalny, spokojny poród - urodziłam na podłodze na czworaka. Żadnych napięć, krzyków, spokój, cisza, brak ingerencji medycznych, delikatność - za to wszystko serdecznie jeszcze raz dziękuję I przyznam szczerze, że liczę, że jeszcze będzie dane mi się z Panią spotkać. Pozdrawiam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie lubię oceniać ludzi, zwłaszcza przez internet. Nigdy tego nie robiłam. Jednak po przeczytaniu ostatniej opinii o Pani Madej nie mogę pozostać obojętna. Pani Małgosia to po prostu dobry człowiek. Pomogła wielu kobietom w tym pięknym, ale i trudnym momencie, kiedy przychodzi na świat ich dziecko. Sama trafiłam do niej z polecenia innych kobiet. Kiedy pytałam o dobrą położną wszędzie padało jej nazwisko. Podczas mojego porodu była spokojna, dyskretna i pełna chęci niesienia pomocy. To dobry specjalista. Widać, że posiada olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Wprost emanuje spokojem i kulturą osobistą. Czułam się przy niej po prostu bezpieczna. Do końca życia będę jej wdzięczna, że pomogła mi w urodzeniu zdrowego synka.
Agnieszko czytając Twoją opinię odniosłam wrażenie, że powinnaś tak niepochlebną opinię wystawić swojemu lekarzowi prowadzącemu, bo to on obiecał Ci, że urodzisz na zmianie Pani Madej, po czym, jak piszesz poszedł sobie do domu. To on powinien zająć się Tobą. Masz pretensje do niewłaściwej osoby.
Pani Małgosiu kiedyś opowiem o Pani mojemu synkowi. Opowiem o wspaniałej osobie, która pomaga innym. Gorąco polecam Panią Madej!


A
Użytkownik zweryfikowany

Rodziłam dwa lata temu ,był to mój pierwszy poród i zupełnie nie wiedziałam co mnie czeka 24 gr...Pani Małgosia spała przez całą noc na łóżku na porodówce .Budziłam ją o 1 bo zaczęły mi się skurcze ,zbadała mnie i kazała przyjść o 6 rano ,twierdziła że pierwszy poród jest długi,snułam się przez te godziny po korytarzu i nie wiedziałam czy tak ma być czy coś złego się dzieje ze mną bo ból był okropny i dotąd niedoświadczony , o 4 znowu budziłam bo już nie mogłam wytrzymać ,zaleciła wykąpać się pod prysznicem i ku mojemu zdziwieniu po moim powrocie musiałam ją budzić ponownie ,po rozbudzeniu wykonała badanie i podała znieczulenie miałam rozwarcie już wtedy na 6 .urodziłam o 7.50 ale już z inną położną :) 2dziecko urodziłam w tym roku ok 3 mies temu i co się okazało trafiłam znowu na tę Panią ,lekarz prowadzący przed odejściem do domu obiecała mi że urodzę na zmianie P.Madej ,która zaleciła usg i na tym się skończyło ,widziałam ją raz siedzącą w pokoiku i drugi jak szła do domu , dziecko ważyło 4.600 i urodziło się przez cięcie cesarskie na innej zmianie ...sympatyczna owszem ale jako położna w moim przypadku się nie sprawdziła !!! nie polecam


R
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam opiekę Małgosi przed porodem, w trakcie i po.Dzięki jej pomocy mój poród rodzinny był szybki i sprawny. Panią Małgosię poznaliśmy w szkole rodzenia Gravimed i jak spotkaliśmy się na porodówce wiedziałam, że jestem pod dobrą opieką życzliwej,serdecznej i ciepłej osoby.Dzięki wskazówkom udzielonym w końcowej fazie porodu nasza córeczka dość szybko pojawiła się na świecie i w dodatku była w "czepku urodzona" Małgosiu jeszcze raz bardzo dziękujemy :)


Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała położna, poznałam ją dopiero w szpitalu, przesympatyczna, troskliwa, życzliwa, pomocna, można tylko wychwalać ;) rodziłam już dawno, ok pół roku temu, niestety nie z nią, ale jej opieka i zainteresowanie pacjentkami na sali poporodowej jest nieprawdopodobne, zdejmowała mi szwy w domu, bardzo mnie wspierała i uspokajała po bardzo trudnym porodzie,


E
Użytkownik zweryfikowany

Mi Panią Małgosię poleciła znajoma i wcale się nie zawiodłam, o porodzie i połogu dowiedziałam sie wszystkiego. Rady Pani Małgosi przyniosły żądany efekt a poród trwał krótko i sprawnie, nie było żadnych komplikacji. Pani Małgosia na przygotowaniu do porodu uczy co robić żeby poród nie był dramatem, jak wygląda poród, jak się zachowywać w trakcie porodu, jak oddychać, co przygotowac do szpitala dla siebie i maluszka, jak ma sie zachowywać partner przy porodzie rodzinnym, czego rodząca moze oczekiwac od presonelu szpitala, jakie dolegliwości moga wystąpić po porodzie i jak im zapobiec. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Panią Małgosię każdej przyszłej mamie


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Z wykształcenia jestem położną, specjalistą w opiece położniczej. Od 1991 roku pracuję na sali porodowej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym...

Zobacz pełen opis

Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia