lek.

Małgorzata Król

Ginekolog

62 opinie +dodaj

Umów wizytę
107 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pracuje jako starszy asystent w Szpitalu w Wołominie (od 2008). Zajmuje się prowadzeniem ciąży i diagnostyką ultrasonograficzną, (w tym badania 3D 4D oraz USg do testu PAPPA), konsultacjami… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
62 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: cytologia, badanie ginekologiczne

  Do Pano Doktor zapisałam się w maju tego roku po raz pierwszy. Wyboru dokonałam za pośrednictwem strony Znany Lekarz. Mimo, że musiałam poczekać na wizytę ok. 0,5 godziny, bo było opóźnienie, to nie żałuję ani chwili. Podczas badania Pani Doktor omawiała zaistniały problem, pokazując szczegóły na monitorze USG. Zasugerowała też od razu potrzebny zabieg. Wykazała bardzo ludzkie podejście do pacjenta, przez co po raz pierwszy nie czułam się w gabinecie, jak intruz. Gabinet wyposażony w łazienkę, gdzie do dyspozycji jest toaleta, bidet, umywalka, jednorazowe kapcie i fajna "spódniczka" ;) Po raz pierwszy spotkałam się z tak wysokim standardem. Oczekuję teraz na termin zabiegu, jednak jestem spokojna, bo w dobrych rękach. :)

 • Z
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: zaburzenia,brak miesiączki

  Po raz kolejny byłam u Pani doktor,wizyta przebiegła spokojnie,bezbolesne badanie,dobrze wyposażony gabinet.Szczerze polecam lek.Małgorzatę Król.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: prowadzenie ciąży

  Profesjonalista w każdym calu , Pani Doktor zapewnia komfort i bezpieczeństwo swoim pacjentom . Wizyty niezależnie od powodu są prowadzone w spokojnej i przyjemnej atmosferze .

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła, profesjonalna, szybko nawiązała kontakt ;) bezbolesne badanie ;) bardzo ładny i czysty kącik higieniczny ;)

 • P
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: prowadzenie ciąży

  Polecam!! Pani Małgosia jest godna zaufania. Moją ciąże prowadziła wzorowo, zawsze pod telefonem i służyła pomocą kiedy trzeba. A do tego ma dużą wiedzę medyczna. Serdecznie polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: cytologia, usg

  Pani Doktor bardzo miła o bardzo ciepłym usposobieniu - robiłam cytologię i usg - wszystko bezboleśnie. Polecam!!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani dr Małgorzata Król to lekarz którego poznałam leżąc w szpitalu. Już wtedy spostrzegłam że jest bardzo dobrym specjalistą. Pani dr prowadziła moją ciążę jej pozytywne nastawienie, pomoc w każdej chwili, dokładne badania i po prostu zwykła ludzka życzliwość sprawiają że kobieta w ciąży pod jej opieką czuje się bardzo bezpiecznie. Pani dr jest konkretna jak potrzeba to i postawi do pionu ale i to jest czasem potrzebne spanikowanej kobiecie. Myślę że jak długo będę mogła korzystać z opieki Pani dr nie zmienię lekarza.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest naprawdę bardzo profesjonalna i przede wszystkim przyjazna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości, w trakcie wizyty czułam się bardzo komfortowo, Pani Małgosia na pewno zostanie moim lekarzem na stałe :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista,konkretny,spokojny i delikatny zarówno w przekazywaniu informacji jak i podczas badania

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: USG ginekologiczne

  Przemiła i bardzo sympatyczna pani doktor. Badanie bardzo delikatne, opisała wszystko podczas badania. Serdecznie Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuje jako starszy asystent w Szpitalu w Wołominie (od 2008). Zajmuje się prowadzeniem ciąży i diagnostyką ultrasonograficzną, (w tym badania 3D 4D oraz USg do testu PAPPA), konsultacjami ginekologicznymi (cytologia, antykoncepcja, wkładki wewnątrzmaciczne , USG ginekologiczne, sono HSG – badanie drożności jajowodów). Doświadczenie zdobywała w Instytucie Matki i Dziecka (2006-2008). Posiada cetryfikaty USG PTU i FMF.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Warszawski, I Wydział Lekarski