Lek.

Małgorzata Kowal verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Profesjonalne podejście do pacjenta, Pani Doktor nawiązała dobry kontakt z naszą córeczką która dzięki temu lubi wizyty u lekarza i nie obawia się. Szkoda że dr Kowal nie pracuje już w Kiełczowie. Polecamy:)
  Rodzice Ali

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Bożena Dołyk
  Bożena Dołyk
  Pediatra, Neurolog, Neurolog dziecięcy
  Wilanowska 65b, Wrocław
  Byliśmy z córką trzeci raz u Pani Doktor, zawsze skrupulatnie bada dziecko, jest spokojna budzi zaufanie, odpowiada… więcej
  Umów wizytę

  Lidia Kostecka
  Lidia Kostecka
  Endokrynolog, Pediatra
  Wybrzeże Wyspiańskiego St 20, Wrocław
  Od 12 tego roku życia aż do osiągnięcia pełnoletności leczyłam się u Pani doktor... Jestem bardzo zadowolona z… więcej
  Umów wizytę

  Jadwiga Węcławek-Tompol
  Jadwiga Węcławek-Tompol
  Hematolog, Pediatra
  Wołowska 20, Wrocław
  Pani doktor bardzo ciepła i empatyczna. Świetnie radzi sobie z dzieciakami. Dziecko skrupulatnie zbadała i osluchala,… więcej
  Umów wizytę

  Tomasz Hutyra
  Tomasz Hutyra
  Reumatolog, Pediatra
  Dobrzyńska 21/23, Wrocław
  Bardzo dobre podejscie do 2 letniego pacjenta. Pan Doktor miły, sympatyczny, rzeczowy, spokojny. Wszystko wyjaśnił… więcej
  Umów wizytę

  Ewa Lichtor-Sarzyńska
  Ewa Lichtor-Sarzyńska
  Kardiolog dziecięcy, Pediatra
  Łowiecka 24, Wrocław
  Dziś byliśmy z 2-letnim synkiem na badaniu u Pani Doktor. Syn ma szmery w sercu i pediatra zalecił wykonanie echa… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Specjalista chorób dzieci, praktyka szpitalna i ambulatoryjna, wizyty domowe m.in. w miejscowościach - Długołęka, Kiełczów, WIlczyce, Kamień i w prywatnej praktyce.

  Specjalizacje

  • Pediatria

  Choroby

  więcej

  Usługi

  Prywatna Praktyka Lekarska Małgorzata Kowal

  ul. Polna 9, 55-095 Długołęka, dolnośląskie

  Kwalifikacja dzieci do szczepień ochronnych
  Badanie układu oddechowego
  Badanie jamy brzusznej
  Ocena stanu zdrowia dziecka

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Profesjonalne podejście do pacjenta, Pani Doktor nawiązała dobry kontakt z naszą córeczką która dzięki temu lubi wizyty u lekarza i nie obawia się. Szkoda że dr Kowal nie pracuje już w Kiełczowie. Polecamy:)
   Rodzice Ali

  • M

   Pani doktor bardzo dobrze zdiagnozowała moje dziecko, wskutek czego choraba się nie rozwineła... Jestem jej wdzieczna, lekarz, który potrafi słuchać i posiada naprawdę dużą wiedzę!!

  • M

   Leczę moje dzieci już 10 lat u pani doktor Kowal. Zawsze wnikliwa, rzetelna, nastawiona na słuchanie. Leczy skutecznie, do końca. Dobrze, że trafiliśmy do Niej, bo jest naszą ostoją bezpieczeństwa.

  • Z

   Miałam problem ze skórą dłoni, początkowo myślałam że to zima tak zniszczyła mi skórę, była ona szorstka, skłonna do podrażnień i wysypek. Trwało tojednak zbyt długo, więc zgłosiłam się do Luxmedu na badanie mykologiczne - wykonywała je doktor Kowal. Delikatne wykonanie, przyjemna wizyta, kilka dni oczekiwania - i był wynik. Niezadowalający. Doktor bardzo mi pomogła, zaleciła skuteczna kurację, która w tym momencie kończy się sukcesem. Bardzo polecam, to osoba o dużym doświadczeniu i wiedzy.

  • R

   Posiada duże doświadczenie, jest bardzo zaangażowana w badania które wykonuje. Polecam wszystkim skrępowanym - doktor naprawdę fachowo postawi diagnozę i pokieruje na drogę leczenia. Jest osoba niezwykle otwartą, optymistyczną i dokładną. Wszystkie decyzje opiera o badania, nie leczy "na sucho"

  • T

   Polecam gorąco! Kompetentna, rzeczowa. Na wizyty chodzę od dwóch lat i jeszcze ani razu się nie zawiodłem.

  • A

   Zdecydowanie polecam, nigdy nie zostałam bez odpowiedzi na żadne pytanie, nawet banalne. Nie wypisuje ciągle nowych leków i zawsze tyle ile rzeczywiście się wykorzysta. Usmiechnieta i dzieci się jej nie boją.

  • D

   Wspominam Panią Doktor bardzo miło i serdecznie, lekarz uważny,nie przesadzający z lekami, ciepły...dzieci się Jej nie boją a dla rodziców ma czas i chęci do rozmowy.
   Żałuję, że kontakt się urwał....wyprowadziłam się z Wrocławia...
   Może kiedyś jeszcze będzie mi dane mieć z dr Kowal do czynienia. Tymczasem serdecznie i gorąco polecam mamom i maluszkom:)

  • G

   Poleciła mi dawkę leku przekraczającą znacznie dawkę zalecona na opakowaniu leku.Skutkowało to moim bardzo złym samopoczuciem i groźbą powikłań zdrowotnych:-
   (

  • K

   Lekarz z sercem,wyczuciem,pasją...Pediatra,który prowadził moje dziecko tak ,że nie czułam nigdy się niespokojna.Nie szaleje z antybiotykami,ma podejsćie do dzieci i słucha ...a to rzadkie....