lek.

Małgorzata Goławska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

17 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
390 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista I i II stopnia położnictwa i ginekologii. Duże doświadczenie zdobyte w pracy w szpitalu na oddziale ginekologiczno-położniczym, w przychodni oraz poradniach leczenia niepłodnosci… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

2.5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - Puławska

  Pani Doktór bardzo kompetentna osoba udzieliła mi właściwych informacji, szkoda tylko,że jej wizyta była przez system internetowy dwukrotnie odwołana i trzykrotnie potwierdzona.Na ten samą godzinę umówione były dwie osoby,co powoduje nieporozumienie wśród pacjentów.

 • R
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - PuławskaUsługa: rutynowe badania,cytologia

  Wizyta rzeczowa,sprawna,konkretna.Czułam się zadbana. Na zadawane pytania dostałam wyczerujące odpowiedzi.Bardzo polecam

 • K

  Pani doktor przez rok nie potrafiła mnie wyleczyć ani nawet postawić diagnozy. Dawała skierowania na badania które miały wykluczyć choroby, których wiadomo, że nie miałam. Miesiącami kazała przyjmować pałeczki kwasu mlekowego, pomimo tego, że widziała, że nie przynosi to efektów. Totalna strata czasu, pieniędzy na zbędne leczenie i cierpliwości. Do tego Pani doktor jest strasznie humorzasta, raz można z nią porozmawiać, raz ma się wrażenie, że chce mieć Cię jak najszybciej z głowy i zakończyć wizytę. Nie polecam tej Pani nikomu! Dodam jeszcze, że zmieniłam lekarza, okazało się, że należało wykonać jedno, najprostrze badanie - czystość pochwy, w którym wyszło za dużo leukocytów

 • A

  Pani doktor jest raz miła, a raz bardzo oschła. Sprawia wrażenie osoby bardzo roztargnionej i zupełnie nie skupionej na pacjencie i jego problemie. Raczej nie polecam.

 • S

  Nie polecam dr Goławskiej ponieważ ma się wrażenie że pacjent jest na tej wizycie najmniej istotny. Mimo zgłaszanych, wielomiesięcznych dolegliwości Pani doktor nie zleciła nawet jednego badania, a kierowała się wynikami badań zrobionymi ponad rok temu. Dodatkowo pospiesza pacjentów i bagatelizuje wszelkie zgłaszane nieprawidłowości. Mimo uwag do przyjmowanych tabletek, wypisała receptę na nie na kolejne miesiące...

 • M

  Pani doktor zupełnie nie jest zainteresowana pacjentką, nie prowadzi dokumentacji leczenia, każdorazowo pyta o co chodzi i trzeba jej opowiadać na jakim etapie terapii jesteśmy i co zostało do tej pory zrobione. Przez 5 miesięcy nie była w stanie postawić diagnozy, zupełnie nie miała planu leczenia, nie mówiąc o jakiejś rozsądnej diagnostyce. ABSOLUTNIE niczego nie tłumaczy, nawet tego, że na badanie, które zleca trzeba przeznaczyc ponad godzine (była wręcz oburzona kiedy o to zapytałam a wiedziałam tylko dlatego, że o badaniu czytałam). Zapytana, Pani doktor uśmiecha się słodko i powtarza tylko, że będzie dobrze (a niej jest!!!) ale tego mogę oczekiwać od przyjaciółki a nie od lekarza, który bierze prawie 200zł za 6 minutową wizytę. W pierwszym odruchu chciałam napisać, że nadaje się wyłącznie do wypisywania recept na tabletki ale przez 6 lat kiedy to robiła nie zleciła mi ani jednego badania (inny lekarz przeprowadził wywiad i od razu zaordynował próby wątrobowe, cholesterol i glukoze oraz zmierzył ciśnienie). Zdecydowanie nie polecam.

 • A

  Bardzo fajna kobitka. Konkretna, chętna do pomocy. Na wszystkie pytanie odpowiada wyczerpująco, interesuje się pacjentem. Dziękuję i polecam :)

 • K

  bylam na kilku wizytach u Pani doktor. pierwsze wrazenie jest takie ze jest bardzo mila osoba ale nie zbyt wielu informacji udziela jak na pierwsza ciaze. natomiast zleca wszystkie badania jesli potrzebne powtorzenie to bez problemu. swietnie pomogla mi przy mdlosciach i wymiotach, dzieki lekom moge funkcjonowac. czasem faktycznie trzeba zadawac jej pytania ale w koncu w myslach nam nie czyta. jezeli jako pacjentki nie teaktujecie lekarza jako narzedzie tylko jako czlowieka to napewno mozna sie z doktor dogadac bo jest przemila. ja u niej zostane na prowadzeniu ciazy. polecam osobom otwartym.

 • J

  Zaczęłam prowadzić u pani doktor swoją pierwszą ciążę, ale po dwóch wizytach zmieniłam lekarza. Pani dr nie jest zainteresowana pacjentem, nie udziela wielu informacji, trzeba o wszystko samemu dopytywać i ma się wrażenie, że zależy jej, aby wizyta jak najszybciej się zakończyła. Cierpiałam na całodobowe mdłości i wymioty (o których oczywiście sama panią dr poinformowałam, bo pytanie o samopoczucie nie padło), na które jedyną jej radą były gorzkie migdały ( kiedy ja nie mogłam przełknąć nawet łyka wody), z łaskę wypisała zwolnienie na kilka dni, ale dała za razem do zrozumienia, że przesadzam ze swoim stanem, dopiero jak wyniki badań wyszły złe to się zainteresowała, ale wtedy zajął się mną już inny lekarz. Na pewno nie polecam jako lekarza do prowadzenia ciąży.

 • A

  Bardzo kiepski lekarz, szczególnie jako prowadzący ciążę, o ciąży nie do końca bezproblemowej nie wspominam, bo to chyba czarna magia dla p. doktor. Pomijając małe zainteresowanie pacjentką, małą wiedzę (odsyłanie pacjentki do innych lekarzy np. internisty na konsultacje wyników krwi i moczu!), to chyba do tego p. doktor ma kłopoty ze wzrokiem, bo nie zauważyła przez 6 m-cy ciąży polipa w szyjce macicy, którego inny lekarz dostrzegł na pierwszej wizycie (wtedy miał już 2cm!). Do tego wieczne opóźnienie w wizytach pomimo braku tłumów i kolejek przed gabinetem, cóż kawka najważniejsza. Stanowczo nie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista I i II stopnia położnictwa i ginekologii.
  Duże doświadczenie zdobyte w pracy w szpitalu na oddziale ginekologiczno-położniczym, w przychodni oraz poradniach leczenia niepłodnosci i położniczo-ginekologicznych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia