Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie i posiadam specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych.Od lat moją pasją jest medycyna estetyczna. Wiedzę i umiejętności w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
104 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej Małgorzata Gajewska

  Pani dr Małgorzata Gajewska jest znakomitym lekarzem z powołania. Każda wizyta odbywa się w wielkim spokoju, skupieniu ale również w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor poświeca pacjentom duzo czasu, ma ogromną wiedzę, doświadczenie oraz świetny zmysł estetyczny. Mam całkowite zaufanie do Pani doktor, która jest wspanialym lekarzem i fantastycznym człowiekiem.
  Katarzyna W.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej Małgorzata GajewskaUsługa: poprawa elastyczności skóry

  Wizyta bardzo profesjonalna, jestem bardzo zadowolona z efektu.Myślę za niedługi czas wrócę ponownie.Pani doktor wykonuje zabieg spokojnie i dokładnie tłumaczy jak możemy osiągnąć oczekiwany cel.

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej Małgorzata GajewskaUsługa: poprawa elastyczności skóry

  Pani doktor bardzo profesjonalnie wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, posiada ogromną wiedzę i jest świetnym fachowcem. Bardzo polecam.

 • A

  Pani doktor bardzo rzetelna, konsekwentna i stanowcza. Bardzo duża wiedza w tej dziedzinie, skrupulatność i precyzja w rękach.
  Dziękuje i Pozdrawiam

 • T
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej Małgorzata GajewskaUsługa: peeling chemiczny

  Pani Doktor jest najlepszą specjalistką w swoim fachu jaką znam i z czystym sumieniem polecam!

  Wszystko odbywa się na najwyższym poziomie: jakość usług, atmosfera a także otoczenie które jest dopracowane w każdym, nawet najdrobniejszym calu.

 • N
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej Małgorzata GajewskaUsługa: Trądzik

  Bardzo polecam Panią Doktor Małgorzatę Gajewską. Dzięki Pani Doktor pozbyłam się trądziku i przebarwień stosując odpowiednie kwasy i maści. Profesjonalne podejście. Cieszę się ogromnie, że trafiłam w odpowiednie ręce.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej Małgorzata Gajewska

  Pozytywne opinie przekonały mnie, by udać się po pomoc do pani doktor. Potwierdzam jak najbardziej rzetelność owych ocen. Po wielu wizytach u innych dermatologów, wiem, że jestem w najlepszych rękach.Przeszłam ostry trądzik i marzę by blizny były jak najmniej widoczne. Pani doktor z dużą uwagą i profesjonalizmem zajmuje się pacjentem, który od samego progu traktowany jest jak mile widziany gość.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej Małgorzata Gajewska

  Gabinet Pani Doktor Małgorzaty Gajewskiej wybrałam po przeczytaniu opinii na portalu znany lekarz. Pani Pani doktor podjęła się poprawy doliny łez po nieudanym zabiegu w innym gabinecie, z efektu jestem bardzo zadowolona. Drugi zabieg to modelowanie policzków i też wszystko jest naprawdę super. Serdecznie polecam Panią Małgorzatę jako osobę bardzo profesjonalną, z ogromna wiedzą, poczuciem estetyki, intuicją i szczerym zaangażowaniem.

 • N
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny Estetycznej Małgorzata GajewskaUsługa: plexer

  Bardzo miła Pani doktor. Miałam robiony Plexer. Wszystko się pięknie wygoiło, jestem bardzo zadowolona . I na pewno jeszcze skorzystam z usług Pani doktor. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie i posiadam specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych.Od lat moją pasją jest medycyna estetyczna. Wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie zdobyłam na wielu szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą, co potwierdzają dziesiątki certyfikatów.
  Zabiegi, które wykonuję, pozwalają w bezpieczny sposób poprawiać mankamenty urody, przeciwdziałać procesom starzenia i profesjonalnie pielęgnować skórę.Podstawowe zasady, jakimi kieruję się w pracy, to perfekcja wykonywanych zabiegów oraz komfort pacjentów, któremu sprzyja szczególny klimat mojego gabinetu. Używam materiałów najwyższej jakości i cały czas doskonalę swoje umiejętności, aby moi pacjenci czuli się nie tylko komfortowo ale i bezpiecznie. Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny, z uwzględnieniem oczekiwań. O jakości mojej pracy najlepiej świadczą opinie i rekomendacje pacjentów.

  Zapraszam na profil gabinetu na facebooku : www.facebook.com/med.estet.mgajewska

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • warsztaty dr SandrineSeban w jej klinice w Paryżu, metoda modelowania twarzy i ciała o nazwie „SoftFilling”,

Certyfikaty

Choroby

więcej