lek.

Małgorzata Dymkowska

Ginekolog

37 opinii +dodaj

Umów wizytę 424 odwiedziny w ciągu 30 dni

Lekarz przyjmuje Pacjentów od 18 r.ż. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Poradnia ginekologicznaUsługa: problemy z zajściem w ciąże

  pomaga, słucha, jest profesjonalna :) wnikliwie przeprowadza wywiad, badanie, zleca potrzebne badania. Polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: cytologia

  Pani Małgorzata jest profesjonalistką, a przy tym naprawdę sympatyczna, doradzi, gdy trzeba, zaproponuje lepsze rozwiązanie. Polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1

  Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i nie mogłam wybrać lepszego lekarza. Pani doktor jest miła, sympatyczna i z pewnością godna polecenia :)

 • M
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Rzeszowie

  To była moja pierwsza wizyta. Bardzo bardzo miła pani Doktor. Z całą pewnością do niej wrócę :) Zrobiła mi wszystkie badania bez proszenia o nie. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta a szczególnie takiego, który pojawia się pierwszy raz w gabinecie ginekologicznym. Polecam ;)

 • A

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani doktor. Wrażenie: bardzo sympatyczna, kompetentna osoba. Odpowiedziala na wszystkie pytania, doradzila. Atmosfera podczas wizyty: bez stresu. Polecam!

 • K

  Niesamowita kobieta. Jestem z niej bardzo zadowolona. Prowadziła moja pierwsza ciąże a teraz może i poprowadzi drugą. Jest ciepła uważam ze dba o pacjentów tak samo, byłam u niej prywatnie jaki i na NFZ. Traktuje ją jak taka drugą mamę kiedy trzeba powiem w prost co myśl potrafi dobrze doradzić. Wiele osób pisze o tym że się spóźnia każdy człowiek ma wady i zalety to że ktoś się spóźni ma małe znaczenie ważne że jest bardzo dobrym specjalistą. Mam do niej bardzo duży szacunek i zaufanie:) Kasia

 • P

  Dymkowska to nakgorszy ginekolog u jakiego bylam niemila wyszukuje choroby ktorych nie ma jest rozkapryszona arogancka niemila jedza przestrzegam wszystkie panie moze w prywatnym gabinecie jak sie jej placi jest inna ale nfundusz OKROPNA wiem że takie zdanie ma wiekszosc jej bylych pacjetek

 • M

  Pani Doktor bardzo miła. Byłam u ginekologa 1 raz, wiedziala o tym i naprawdę do mnie podeszła z sercem. Badanie bolało, fakt ale i tak starała się najdelikatniej jak się da. Juz jestem umówiona na następną wizytę ;)

 • C

  Ja oceniam Panią Doktor bardzo pozytywnie. Miałam szczęście, ze prowadziła moją ciążę i dzisiaj cieszę się ślicznym, zdrowym sykiem. Nie lekceważy żadnych niepokojących sygnałów i nie obawia się konsultacji z lekarzami innych specjalizacji w razie jakiejkolwiek wątpliwości. Była ze mną przy porodzie, mimo, że prywatnie chodziłam tylko na USG. Nigdy nie żałowała mi czasu i nigdy nie zbyła mnie gdy miałam wątpliwości czy niepokoje. Ja nigdy nie spotkałam się ze złym humorem, czy nastrojem... Jeśli wymagamy od kogoś uśmiechu, czasem warto zacząć od siebie. Szczerze polecam Panią Doktor i bardzo jestem jej wdzięczna ;-)

 • M

  Pani dr Dymkowska to dość sympatyczna i kompetentna osoba. Na pierwszej wizycie, na której byłam pół roku temu, wydawała się oschła i nie przyjemna. Ale wiadomo, że to też człowiek i ma swoje lepsze i gorsze dni. Podejście do pacjentki ma poprawne - przynajmniej ja nie mam zastrzeżeń. Na pytania odpowiada dość wyczerpująco. Nie zdarzyło mi się by odmówiła mi odpowiedzi lub zbyła mnie zdawkowym wyjaśnieniem. Wykryła u mnie cyste na jajniku. Przedstawiła mi kolejne etapy leczenia, swoje propozycje na leczenie bezinwazyjne. Chciała by obeszło się bez usunięcia cysty przy zabiegu.

Doświadczenie i kwalifikacje