Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
2 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor od wielu lat leczy zęby moje i mojego dziecka. Nie znam stomatologa ktory w taki fantastyczny sposob podchodzi do leczenia dziecka. Moj syn zawsze bez strachu i stresu siadał i siada na fotel .
Jak ważne jest przekonanie dzieci do leczenia zębów i jakie to trudne wie każda matka więc tym bardziej polecam. Sama tez leczę zeby u pani Małgosi . Nigdy nie miałam zadnych problemów po leczeniu, . Musze podkreślić że jest to bardzo delikatny stomatolog co sprawia że leczenie nie jest stresem.
Zdecydowanie polecam. MAGDA z Olsztyna.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Nie będę oceniać osoby, tylko efekty "pracy":

Po kilku latach odpłatnego oczywiście leczenia (Pani Doktor do tanich nie należy, brak cennika ogólnodostępnego) efekty są takie, że do usunięcia mam siódemkę, ponieważ nie była leczona kanałowo i nie założono mi kornki, dopóki jeszcze było na czym. Ząb wielokrotnie pękał i był wielokrotnie po prostu "sklejany".
Pani Doktor założyła mi koronkę na dolną szóstkę bez uprzedniego sprawdzenia stanu korzeni. Następne musiałam usunąć ósemkę, zrobiłam sobie zdjęcie tzw. panoramiczne całego uzębienia i co się okazało? Korzenie nie zostały wyczyszczone do końca, przez co u ich nasady wdał się stan zapalny. Pani Doktor nie widziała problemu.
Druga szóstka na dole - po chyba 10 wizytach w celu "doczyszczenia" kanałów po porzedniej Pani Stomatolog i ogromnych kosztach została zaklejona tymczasowo, ponieważ miała na tym zębie być zakładana koronka.

Całe szczęście, że zmieniłam lekarza. Nowa Pani Stomatolog zrobiła mi zdjęcie zęba i okazało się, że mam w kanale zębowym ułamane narzędzie dentystyczne. A PANI DOKTOR MAŁGOSIA CHCIAŁA MI ZAŁOŻYĆ NA TEN ZĄB KORONKĘ!!!

Wynikiem tak nieudolnego leczenia będzie usunięcie prawej, dolnej siódemki, prawdopodobnie również prawej dolnej szóstki, bo z koronką niewiele da się zrobić. Jeżeli nie uda się nowej Pani Doktor usunąć narzędzia dentystycznego z kanału lewej szóstki - stracę także ten ząb.

Od dwóch bodajże lat praktyka Pani Stomatolog Domareckiej znajduje się na ul. Iwaszkiewicza. Numeru nie podam - nie mam sumienia.....


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie