lek.

Magdalena Wiórek

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny estetycznej, Lekarz rodzinny, Pediatra

56 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
496 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej, absolwentka Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti - Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MClinique Medycyna Estetyczna Magdalena WiórekUsługa: zabieg z zakresu medycyny estetycznej

  Nie wiem czy zacząć od profesjonalizmu, poczucia estetyki, podejścia do pacjenta, humoru, wiedzy czy może jeszcze czegoś innego. Pani Doktor jest po prostu świetna w tym co robi - szczerze polecam!

  Magdalena Wiórek2018-09-13

  Dziękuję i zapraszam ponownie ;-)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Moje usta potrzebowały nawilżenia. Nie sądziłam, ze to się uda bo choruje na Hashimoto. Pani doktor zastosowała kwas hialuronowy i teraz wyglądam jak ja tylko lepiej. Efekt jest bardzo naturalny, polecam.

 • M
  Lokalizacja: MClinique Medycyna Estetyczna Magdalena WiórekUsługa: medycyna estetyczna

  Pani doktor bardzo sympatyczna i profesjonalna. Odradziła mi niektóre zabiegi na twarz co świadczyło o tym, ze nie chce robić niepotrzebnych, byleby tylko zarobic. Zabieg na usta fantastyczny! Całkowicie zmieniła się buzia! Polecam z czystym sumieniem i na pewno tu jeszcze wrócę.

 • A
  Lokalizacja: MClinique Medycyna Estetyczna Magdalena Wiórek

  Pełen profesjonalizm, niesamowite wyczucie estetyki, ogrom wiedzy i kompetencji. Cudowna, sympatyczna i ciepła. To mogę powiedzieć o Pani Doktor. Najlepszy lekarz jakiego znam, zarówno jeśli chodzi o medycynę estetyczną, pediatrię i rodzinną. Polecam serdecznie

  Magdalena Wiórek2018-04-17

  Bardzo dziękuję za piękne słowa . Pozdrawiam serdecznie

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Cudowna Pani doktor, indywidualne podejście do pacjenta, nie naciąga na niepotrzebne zabiegi. Jeśli jest taka potrzeba, zaleca konsultacje u lekarza innej dziedziny. Na pewno odwiedzę gabinet Pani doktor ponownie.

  Magdalena Wiórek2018-04-17

  Bardzo dziękuję . Zapraszam ponownie

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MClinique Medycyna Estetyczna Magdalena WiórekUsługa: zabieg z zakresu medycyny estetycznej

  Wspaniała Pani Doktor, konkretna, serdeczna, atmosfera u Pani Doktor jest naprawdę super.Jestem po pierwszym zabiegu i na pewno wrócę. Polecam szukającym i niezdecydowanym.

  Magdalena Wiórek2018-04-17

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa . Zapraszam ponownie

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MClinique Medycyna Estetyczna Magdalena WiórekUsługa: zabieg z zakresu medycyny estetycznej

  Wszystko przebiegło jak zwykle zgodnie z oczekiwaniami. Żałuję tylko że tak póżno zdecydowałam się na dermapen, gdyż nie taki diabeł straszny :) Polecam Panią dr wszystkim niezdecydowanym. Nie naciąga na dodatkowe zabiegi, nie wciska kitu. Pełen profesjonalizm, a przy tym zwykła ludzka życzliwość i serdeczność, bez zbędnego dystansu, jak to często bywa ze strony medyków. Polecam z całego serca.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Lekarz była bardzo konkretna; szybko zdiagnozowała problemy z moja skóra i zaproponowała optymalne leczenie. Zaleciła również dodatkowe badania mające na celu zweryfikowanie przyczyn problemow z przebarwieniami na twarzy. Pani Lekarz udzieliła obszernej i jasnej informacji o zabiegu. Serdecznie polecam Panią Magdalenę Wiórkę

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MClinique Medycyna Estetyczna Magdalena WiórekUsługa: nadpotliwosc dloni

  Profesjonalne podejście. Otrzymalismy dokładną informację na temat zabiegu. Wizyta bardzo przyjemna.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Magda jest bardzo ciepla i sympatyczna osoba. Wyjasnila na czym bedzie polegal zabieg, wszystkie informacje zostaly przekazane, zabieg wykonany profesjonalnie

Pytania pacjentów (131)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej, absolwentka Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti - Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie

  Przyjmuję Pacjentów posługujących się językami: angielskim, francuskim, rosyjskim i niemieckim.
  Wykonuję zabiegi m.in.z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.

  Принимаю пациентов говорящих на: английском, французском, корейском, русском и немецком языках.
  Провожу процедуры с использованием ботокса и гиалуроновой кислоты.

  I accept patients speaking English, French, Korean, Russian and German.
  I do procedures using botox and hyaluronic acid.

  Ich nehme Patienten, die Englisch, Französisch, Russisch oder Deutsch sprechen, an.
  Ich führe medizinische Verfahren z. B. mit Botox und Hyaluronsäure aus.

  J'accepte les patients, qui parlent: anglais, français, coréen, russe et allemand.
  Je fais des procédures médicales de Botox et d'acide hyaluronique.

  Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich (obecnie Uniwersytet Medyczny) we Wrocławiu, od kilkunastu lat specjalistą medycyny rodzinnej. Staże specjalizacyjne odbywałam między innymi w Anglii, Hiszpanii i Niemczech. Pracowałam jako tłumacz literatury fachowej dla wydawnictw medycznych w Polsce i zagranicą. Byłam koordynatorem krajowym Międzynarodowego Związku Lekarek (MWIA) przy UN, WHO i UNICEF.

  Pracuję w dużych centrach medycznych, głównie w poradniach pediatrycznych MEDICOVER S.A. DCM DOLMED S.A. W czerwcu 2007 roku ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

  Od kilku lat moim nowym wyzwaniem stała się medycyna estetyczna, dziedzina, która wykorzystuje najnowsze technologie aby przeciwdziałać upływającemu czasowi, poprawić niedoskonałości wyglądu jak i pomóc zdiagnozować problem chorób związanych z wiekiem oraz niewłaściwym trybem życia.

  Swoją wiedzę zdobywałam między innymi podczas dwuletniego szkolenia w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging pod auspicjami Polskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych w Warszawie. Pierwsze oraz kolejne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laserowej wykonywałam pod opieką najbardziej znanych i cenionych w Polsce ( ESCAD, PSDE, Princess Academy, Klinika Ambroziak, Golden Clinic) oraz zagranicą ( Philippe Deprez,Tatjana Pavicic, Irina Lopandina) specjalistów.

  Zdobytą wiedzę chcę wykorzystać we własnych praktykach. Medycyna estetyczna staje się bowiem coraz bardziej popularna i dostępna dla osób chcących poprawić swój wygląd, a co za tym idzie samopoczucie.

  W ramach terapii anti-aging (przeciwstarzeniowej) oferuję zabiegi wypełniające i modelujące z użyciem kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego, redukcje zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej typu A, leczenie nadpotliwośći, redukcję napięcia mięśni żuchwy, modelowanie i powiększanie ust, wolumetrię twarzy,mezoterapię igłową,( rewitalizację / nawilżenie skóry ( twarz, szyja dekolt, dłonie ), lipolizę iniekcyjną a także peelingi lekarskie. Zabiegi laserowe w zakresie foto odmładzania, zamykania naczyń,usuwania zmian naczyniowych , redukcję rumienia, likwidacji przebarwień, usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego ,resurfacing, laserowe wygładzanie zmarszczek i lifting bezinwazyjny wykonuję w Warszawie w klinice FABSKIN ( www.fabskin.pl )

Specjalizacje

 • Medycyna rodzinna
 • Pediatria