Bez względu na to czy Twój problem dotyczy życia osobistego czy zawodowego zapraszam Cię do zrobienia pierwszego kroku i poszukania nowych możliwości. Będę Ci towarzyszyć w procesie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wszystkim którzy jeszcze nie zdecydowali się na wizytę, jak najbardziej polecam panią Magdę. Akurat ja niestety jestem wymagającą osobą, jeśli chodzi o psychoterapię, ogólnie po przejściach życiowych, ale też trudno mi zawsze było dogadać się z typowymi psychologami, a tutaj bardzo miłe zaskoczenie - bardzo dobrze kontynuuje mi się psychoterapię (po przeprowadzce musiałam zmienić psychologa). Pani Magda jest osobą na właściwym miejscu - przede wszystkim docieka źródła problemu i skłania do wewnętrznej analizy, gdzie ja już w różnych kwestiach się gubię lub ich nie dostrzegam, poza tym jest bardzo życzliwa, zawsze uśmiechnięta, naprawdę z całego serca polecam, aż chce się (w moim przypadku) jechać te dwie godziny pociągiem, aby uporządkować sobie bieżące myśli i problemy, a także szukać rozwiązań z ciężkich sytuacji. ❤

  Magdalena Szweda2018-03-30

  Pani Vaneso, taka opinia to najlepszy świąteczny prezent :) Pozdrawiam serdecznie bardzo dziękuję

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Advea Centrum Psychoterapii i DietetykiUsługa: konsultacje psychologiczne

  Po kilku tygodniach od wizyty u Pani Magdaleny mogę powiedzieć, że mój nastrój jest zdecydowanie lepszy. Chyba osiągnęliśmy zamierzony cel. Sama wizyta spełniła moje oczekiwania rozmowy z otwartą, uśmiechniętą, energiczną osobą, znającą się na rzeczy. Ucieszyłem się, że nie był to mój monolog przerywany słowami "yhy, rozumiem" ale wesoła rozmowa z wieloma pytaniami i próbami odpowiedzi na nie oraz z przykładami rozwiewającymi ewentualne wyobrażenia na temat problemu. Plus praca domowa- pomaga w chwilach zwątpienia
  Polecam :)

  Magdalena Szweda2018-03-20

  Dziękuję i cieszę się, że spotkanie przyniosło oczekiwane efekty. Pozdrawiam M. Szweda

 • D

  Przyszliśmy z problemem kryzysu w związku. Pani Magdalena uzmysłowiła nam nad czym musimy pracować i do czego przywiązywać większą uwagę, żeby pielęgnować nasz związek. Dziękujemy za motywację do działania! Zaczęliśmy wdrażać plan od razu po wizycie.

  Magdalena Szweda2018-03-04

  Dziękuje za opinię. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki :) M. Szweda

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ADVEA Centrum Psychoterapii i DietetykiUsługa: jednorazowa konsultacja psychologiczna

  Pani Magdalena jest bardzo życzliwą i profesjonalną osobą. Mimo, iż problem z którym się do niej udałam nie dotyczył mnie samej, co wiążę się z trudnością trafnej oceny sytuacji, to Pani Magda wykorzystała całe swoje doświadczenie, aby jak najlepiej mi pomóc. Dzięki niej zobaczyłam problem z innej perspektywy i uświadomiłam sobie kilka ważnych kwestii, co z pewnością pomoże mi w dalszym postępowaniu odnośnie problemu, z którym do Pani Magdy przyszłam. Czuję się usatysfakcjonowana wizytą i zdecydowanie polecam tego psychologa!

  Magdalena Szweda2018-02-20

  Bardzo dziękuję Pani Justyno. Pozdrawiam serdecznie M. Szweda

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani psycholog bardzo miła i wyrozumiała. Stwarza przyjazną atmosferę, która pozwala się otworzyć. Wsparcie również po wizycie. Polecam osobom, które chcą udać sie do psychologa pierwszy raz.

  Magdalena Szweda2018-02-02

  Dziękuję i pozdrawiam :) M. Szweda

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Advea Centrum Psychoterapii i DietetykiUsługa: konsultacje psychologiczne

  To moja pierwsza wizyta u Pani Magdy. Przyszedłem z małym stresem bo nie wiedziałem jak będzie. Okazało się, że niepotrzebnie. Pani Magda jest bardzo miłą, sympatyczną osobą, która podchodzi do pracy rzetelnie. Stara się zrozumieć problem, rozłożyć go na czynniki pierwsze i przeanalizować. W gabinecie panuje miła atmosfera. Jeśli będę potrzebował kolejnej wizyty to Pani Magda będzie tą osobą. Pozdrawiam i dziękuję Maciek

  Magdalena Szweda2018-02-02

  Bardzo dziękuję Panie Maćku. Pozdrawiam Magda Szweda

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ADVEA Centrum Psychoterapii i DietetykiUsługa: jednorazowa konsultacja psychologiczna

  Rozmowa z Panią Magdaleną była dla mnie oczyszczająca. Czułam, ze jestem poważnie traktowana, bez litości czy współczucia, tylko uczciwie- słyszałam prawdę. Tego mi było potrzeba. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

  Magdalena Szweda2018-01-23

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie. M. Szweda

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze i bardzo mi pomogła. Nie usłyszałam tego, co chciałam, ale to, co musiałam usłyszeć, żeby zdać sobie sprawę z przyczyny mojego problemu. Gorąco polecam!

  Magdalena Szweda2018-01-23

  Dziękuję za wystawienie opinii. Pozdrawiam serdecznie M. Szweda

 • E

  Bardzo rzeczowa i kompetentna Pani psycholog. Od razu zrozumiała problem i podała wiele ciekawych rozwiązań. Szczerze polecam. Bardzo ciepła i troskliwa osoba.

  Magdalena Szweda2018-01-16

  Dziękuję za opinię. Pozdrawiam M. Szweda

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Po pierwszej wizycie Pani Magda znalazła przyczynę problemu i doradziła jak skutecznie z nim sobie radzić. Serdecznie polecam.

  Magdalena Szweda2017-11-29

  Pani Natalio bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie i życzę realizacji wszystkich planów. M. Szweda

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Bez względu na to czy Twój problem dotyczy życia osobistego czy zawodowego zapraszam Cię do zrobienia pierwszego kroku i poszukania nowych możliwości. Będę Ci towarzyszyć w procesie zmiany. Wykorzystam swoją wiedzę i doświadczenie w najlepszy możliwy sposób, tak aby wspólnie wypracowane rozwiązania, były dla Ciebie satysfakcjonujące i dały Ci nową radość życia.

  Nazywam się Magdalena Szweda. Jestem psychologiem (psychologia kliniczna), absolwentką SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Sopocie. Ukończyłam I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, a także szereg szkoleń z zakresu:

  terapii behawioralnej
  pracy z lękiem
  umiejętności trenerskich

  Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z Psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim.

  Zawodowo (szkoła, MOPS) pomagam dorosłym, młodzieży i dzieciom. Jestem również założycielką Centrum Psychoterapii i Dietetyki Advea, gdzie prowadzę własną praktykę.

  Sesja terapii indywidualnej w gabinecie - czas trwania 50 minut
  Sesja terapii par - czas trwania 60 minut

  Praca z ludźmi jest dla mnie przyjemnością. Zapraszam na www.psychologgdynia.com.pl
  oraz do kontaktu telefonicznego: tel 5.0.2.-5.9.3-3.9.8

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • SWPS Uniwersytet Humianistycznospołeczny w Sopocie - psychologia kliniczna
 • I i II Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
 • szkolenie: „Praca z lękiem”
 • szkolenie „Terapeuta behawioralny dzieci i młodzieży z autyzmem”
 • szkolenie „Rozwój umiejętności trenerskich”
 • seminarium „Profilaktyka okresu dorastania – szanse i zagrożenia rozwoju”
 • studia podyplomowe „Przygotowanie pedagogiczne”
więcej