Umów wizytę 283 odwiedziny w ciągu 30 dni

Bez względu na to czy Twój problem dotyczy życia osobistego czy zawodowego zapraszam Cię do zrobienia pierwszego kroku i poszukania nowych możliwości. Będę Ci towarzyszyć w procesi... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (9)

 • Czy to normalne

  Czy to normalne, że jestem żonaty a cały czas myślę o innej kobiecie? Źle się z tym czuję, ale i tak nie mogę przestać o niej myśleć. Co mam zrobić?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Magdalena Szweda

  Myślę, że warto skonsultować się z terapeutą osobiście. Kwestia Pana potrzeb i ich realizacji w obecnym związku jest zbyt złożona żeby odpowiedzieć w formie mailowej.

  Pozdrawiam
  M. Szweda

 • Czy zaprzestanie brania leków i poddanie się chorobie to dobry wybór?

  Od paru dni nie biorę leków i płakać mi się chce. Źle się czuje i pani doktor też jest zła. Poddałam się już chorobie. To koniec nie mam siły walczyć z tym! Może być gorzej czy nie?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Magdalena Szweda

  To bardzo ważne żeby leki brać zgodnie z zaleceniami lekarza. Podobnie jest z odstawianiem. Nagłe odstawienie leków może spowodować niepożądane konsekwencje, czego ma Pani świadomość. Proszę sobie zadać… Więcej

Zobacz wszystkie (9) odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Bez względu na to czy Twój problem dotyczy życia osobistego czy zawodowego zapraszam Cię do zrobienia pierwszego kroku i poszukania nowych możliwości. Będę Ci towarzyszyć w procesie zmiany. Wykorzystam swoją wiedzę i doświadczenie w najlepszy możliwy sposób, tak aby wspólnie wypracowane rozwiązania, były dla Ciebie satysfakcjonujące i dały Ci nową radość życia.

  Nazywam się Magdalena Szweda. Jestem psychologiem (psychologia kliniczna), absolwentką SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Sopocie. Ukończyłam I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, a także szereg szkoleń z zakresu:

  terapii behawioralnej
  pracy z lękiem
  umiejętności trenerskich

  Jestem założycielką Centrum Psychoterapii i Dietetyki Advea. Pomagam dorosłym, młodzieży i dzieciom.. Praca z ludźmi jest dla mnie przyjemnością.

  Zapraszam na www.psychologgdynia.com.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • SWPS Uniwersytet Humianistycznospołeczny w Sopocie - psychologia kliniczna
 • I i II Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
 • szkolenie: „Praca z lękiem”
 • szkolenie „Terapeuta behawioralny dzieci i młodzieży z autyzmem”
 • szkolenie „Rozwój umiejętności trenerskich”
 • seminarium „Profilaktyka okresu dorastania – szanse i zagrożenia rozwoju”
 • studia podyplomowe „Przygotowanie pedagogiczne”
więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz odwiedziłem panią Magdę w sobotę i wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie jako osoby miłej,pomocnej,empatycznej oraz wesołej z poczuciem humoru. Od pierwszego spotkania mogę stwierdzić,że pani doktor potrafi wystawić słuszne wnioski danego problemu. Myśle, że będzie dobrze nam się współpracować.
  Polecam!

 • bardzo dobry

  miła, uważna ,ze spokojem wysłuchała problemu i starała się pomóc. Otrzymałam wskazówki, wydają się być racjonalne i teraz trzeba je zastosować.

 • bardzo dobry

  Pani Magda pomogła mi zrozumieć mój lęk i spojrzeć na niego inaczej.
  Przede wszystkim dzięki naszym spotkaniom nauczyłam się oddzielać moje lęki ode mnie samej. To jest naprawdę pomocne i zmienia punkt widzenia. Polecam osobom, które mają podobne problemy.

 • bardzo dobry

  Pani psycholog jest świetnym specjalistą,najlepszym dla mnie z jakim miałam kontakt.Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta.Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Bardzo mi pomogła i serdeczne za to dziękuję.Polecam Panią Magdę,która zasługuje na więcej niz 5 gwiazdek.

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Magdę, jest naprawdę dobrym specjalistą. Mnie bardzo pomogła ruszyć do przodu, pokonać swoje lęki i rozwinąć się.

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolony ze wspólnej pracy. Spotkanie przebiegało miło i konkretnie. Pani Magda wyciagała trafne wnioski. Naświetliła trafnie obszary do przyjrzenia się. Przyznam, że dało mi to jasność sytuacji życiowej w omawianym aspekcie. Polecam ze swojej strony.

 • bardzo dobry

  Pani Magdalena Szweda prowadziła w Fundacji Mamy Rumianki indywidualne spotkania z mamami w ramach projektu "Aktywna mama".
  Zaraziła uczestników pozytywną energią, przekazała ogromną dawkę wiedzy oraz zainspirowała do nowych wyzwań.

 • bardzo dobry

  to piszę: Korzystałam u Pani Magdy z coachingu kariery. Byłam bardzo zadowolona. Rozjaśniło mi się co chcę robić zawodowo. To było ponad rok temu a do dzisiaj podążam w tym kierunku, zresztą z sukcesami. Polecam. Nika