lek.

Magdalena Solak-Szmuksta

Psychiatra, Psychoterapeuta

82 opinie +dodaj

Gabinet w KRAKOWIE- ul. TWARDOWSKIEGO 36 LOK.1- tel , na stronie internetowej gabinetu. Gabinet w TARNOWIE-MOŚCICACH- ul. Powstańców Styczniowych 2 "VILLA MEDICA""- Specjalistyczne… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

  ul. Twardowskiego 36 lok. 1, Dębniki
  30-312 Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Pierwsza konsultacja psychiatryczna 180 zł
  Kolejna konsultacja psychiatryczna 120 zł
 • Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny VILLA MEDICA

  ul. Powstańców Styczniowych 2 (do tej pory ul. St. Anioła 2)
  33-100 Tarnów, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Pierwsza konsultacja psychiatryczna 150 zł
  Kolejna konsultacja psychiatryczna 120 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
82 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny VILLA MEDICAUsługa: pierwsza konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor, miła i pomocna, wyjaśni i wytłumaczy. Pacjent traktowany jest z szacunkiem i zrozumieniem. Polecam

 • R
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny VILLA MEDICAUsługa: niepokojące zachowania

  1 wizyta mojej mamy-bardzo profesjonalna,pani doktor przeznaczyła tyle czasu ile było potrzebne.przyznaję, perspektywa opisywania jej zachowań dla mnie budziła pewne poczucie skrępowania,jednak to szybko minęło-pani doktor jest bardzo taktowna.wykazała również szacunek do pacjenta czyli mojej mamy.badanie przeprowadzała bez pośpiechu.wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśniała szczegółowo i spokojnie.poprzednie wizyty u innych lekarzy nie mają porównania(pośpiech,recepta i kolejny pacjent bez efektów poprawy zdrowia) .wierzymy, że tym razem właśnie pani doktor odkryła źródło problemów,postawiła prawdziwą diagnozę i zastosowała właściwe leczenie(będę informowac o efektach terapii po każdej wizycie).wysz łyśmy z wizyty nie tylko zadowolone ale natchnione.Polecam i dziękuję pani Doktor!!!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny VILLA MEDICAUsługa: pierwsza konsultacja psychiatryczna

  Pani Doktor to bardzo miła, sympatyczna i kompetenta osoba. Pełna empatii i cierpliwości. Robi dokładny wywiad, postawi trafną diagnozę, dobiera odpowiednie leki i proponuje kolejne działania. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wizyta przebiega w bezstresowej atmosferze. Polecam!

 • R

  Bardzo miła i sympatyczna osoba, mająca świetne podejście do pacjenta. Bardzo szczegółowe omówienie problemu oraz określenie kierunku dalszego leczenia. Gorąco polecam panią doktor.

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Już po pierwszej wizycie zaczęłam żyć od nowa ,Pani Doktor to człowiek tak wyjątkowy ze po wizycie jestem długo jeszcze pod wrażeniem podejścia do pacjenta wręcz przyjacielskiej rozmowy i dokładnym wytłumaczeniu przyczyn choroby.Najwazniejsze jest to ,ze pozostaje w kontakcie telefonicznym z pacjentem udzielając wszelkich porad ,gdy jest taka potrzeba .Mialam wielkie szczęście ze trafiłam do Pani Doktor

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny VILLA MEDICAUsługa: pierwsza konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą, bardzo mi pomogła. Już na pierwszej wizycie zaleciła odpowiednią formę terapii, poinformowała o ewentualnych objawach na które muszę zwracać uwagę. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Polecam

 • O
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny VILLA MEDICAUsługa: kolejna konsultacja psychiatryczna

  Bardzo profesjonalna organizacja. Wszystko punktualnie bez oczekiwania. Najważniejsze jednak że leczenie pomogło i pacjent zdrowy!!!

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: stany lękowe, napady paniki

  Pani Doktor słucha uważnie i nie zbywa pacjenta. Robi dokładny wywiad i proponuje kompleksowe rozwiązania. Ciepłe i życzliwe nastawienie, a jednocześnie konkretna diagnoza i plan działania. Bardzo polecam!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam Panią Doktor jako lekarza profesjonalistę oraz jako człowieka o wielkim sercu. Podczas każdej wizyty czuć szacunek do pacjenta, duże zaangażowanie, rzetelność i wysokie kompetencje. Pani Doktor postawiła właściwą diagnozę i zleciła odpowiednie leczenie, bardzo mi pomogła i pomaga nadal w każdej trudnej dla mnie sytuacji życiowej. Dziękuję Pani Doktor.

 • P
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny

  Do tej pory odbyłam dwie wizyty u Pani Magdaleny. Bardzo mi pomogła, okazała zrozumienie, cierpliwość, potrafiła doradzić, nie narzucała swojego zdania. Jej uśmiech, empatia, ciepłe słowo oraz przede wszystkim własciwa diagnoza okazały się dla mnie zbawienne. Bardzo dziękuję

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Gabinet w KRAKOWIE- ul. TWARDOWSKIEGO 36 LOK.1- tel , na stronie internetowej gabinetu.
  Gabinet w TARNOWIE-MOŚCICACH- ul. Powstańców Styczniowych 2 "VILLA MEDICA""- Specjalistyczne Gabinety Lekarskie, tel. jak gabinet w Krakowie. PARKING dla pacjentów w ogrodzie przy budynku VILLA MEDICA (dojazd samochodem z ulicy Czerwonej w ulicę Ludową).
  Zapraszam pacjentów, którzy UKOŃCZYLI 18 LAT.
  Przy umawianiu się przez internet na PIERWSZĄ konsultację, bardzo proszę o zarezerwowanie w miarę możliwości 2 następujących po sobie terminów danego dnia ,np.o 11.20 i 11.40 (koszt całkowity jak za 1 pierwszą konsultację).
  W związku z licznymi zapytaniami pragnę poinformować, że nie przyjmuję nowych pacjentów do psychoterapii- kieruję Państwa w razie potrzeby do odpowiednich dla Państwa potrzeb psychoterapeutów w Krakowie lub Tarnowie.
  Bardzo proszę o sms w razie problemów z dodzwonieniem się do gabinetów,oraz aby w ewentualnych nagraniach wiadomości na poczcie głosowej gabinetów, podawali Państwo numery swoich telefonów, abyśmy mogli oddzwonić. Możliwe dodatkowe terminy konsultacji (dni i godziny) w razie braku wolnych terminów w kalendarzu internetowym- prosze wtedy o zgloszenia telefoniczne lub smsowe .

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz 4-letnich Studiów Podyplomowych z Psychoterapii (w nurcie psychodynamicznym) , w akredytowanym przez PTP Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
  Specjalista psychiatra.
  Psychoterapeuta.
  Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP) oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.
  Doświadczenie zdobyte w Klinikach Psychiatrii Dorosłych i Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz akredytowanych oddziałach szpitalnych i ośrodkach terapeutycznych w Krakowie.
  Staż w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Munchen w Niemczech.
  Współautorka artykułów na temat leków antydepresyjnych (dotyczących przede wszystkim objawów abstynencyjnych po tych lekach) publikowanych w "Psychiatrii Polskiej" oraz podręcznika "Farmakoterapia depresji" pod redakcja prof. J. Heitzmana i prof. J. Vetulaniego.
  Aktualnie praca ambulatoryjna w PZP Scanmed w Krakowie oraz w prywatnym gabinecie psychiatrycznym w Krakowie oraz w Tarnowie-Mościcach.
  Zgodnie z art.13 ust.1 i ust.2 Rozpirzadzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r, w sprawie ochrony osob fizycznych w zwiazku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przeplywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogolne rozporzadzenie o ochronie danych "RODO") informujemy, ze administratorem Panstwa danych osobowych jest SPECJALISTYCZNY GABINET PSYCHIATRYCZNY MAGDALENA SOLAK-SZMUKSTA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA (PODMIOT LECZNICZY) i portal znany lekarz. Panstwa dane osobowe przetwarzane beda przez Podmiot Leczniczy na podstawie art. 23 i nastepne ustawy z dnia 6 listopada 2008 r.o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta w celu swiadczenia Panstwu swiadczen zdrowotnych, udokumentowania Panstwa stanu zdrowia oraz udzielonych Panstwu swiadczen zdrowotnych. Pozostale szczegoly klauzuli informacyjnej dotyczacych przetwarzania danych osobowych zawartych w dokumentacji medycznej ( RODO) do wgladu w poczekalni gabinetow w Tarnowie i Krakowie.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Publikacje

 • Publikacje dotyczące objawów abstynencyjnych po lekach antydepresyjnych publikowane w "Psychiatrii Polskiej"
 • Podręcznik "Farmakoterapia depresji"pod redakcją Prof. J. Heitzmana i Prof. J. Vetulaniego

Staże

 • Klinika Psychiatrii i Psychoterapii Szpitala Uniwesyteckiego w Munchen w Niemczech
 • Zakład Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie
 • Oddział Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego CMUJ w Krakowie
 • Oddziała Leczenia Zaburzeń Afektywnych Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwesyteckiego CMUJ w Krakowie
 • Oddział Geriatryczny Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwesyteckiego CMUJ w Krakowie
 • Oddział Leczenia Uzależnień Szpitala im. Babińskiego w Krakowie
 • Ambulatorium Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego CMUJ w Krakowie
 • Terapia Rodzin Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego CMUJ w Krakowie
więcej

Choroby

 • depresja
 • bezsenność
 • zaburzenia lękowe
 • psychozy