Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

ul. Czempińska 11, Kościan
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu
ul. Czempińska 11, Kościan
Indywidualna Praktyka Lekarska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Pierwszy raz byłam u Pani doktor w sobote 14.03.2020 z bólem górnej ósemki.
Nie dość,że zostałam przyjęta z marszu praktycznie-bez problemu to nawet nie zorientowałam sie kiedy franca została usunięta.???? Zaznaczam, że nawet znieczulenie mnie boli-tu nawet nie poczułam zastrzyku.Serdecznie polecam i z pewnością się jeszcze zobaczymy.
Pozdawiam


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska

Jak zawsze niezastąpiona! Nie zostawiła mnie na lodzie z bólem zęba jak inni!!! Pomogła, a widząc ile mnie to bólu kosztowało, po skończonej robocie przytulila i dodała otuchy . Takie podejście bardzo sobie cenię! Wiem, że priorytetem jest to aby pacjent nie cierpiał. Dziękuję chyle czoła!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska leczenie kanałowe

Dziś byłem pierwszy raz u Pani doktor przyjęła mnie z bólem bez problemu gdzie inni lekarze kazali mi czekać albo proponowali rwanie zęba na pewno tam wrócę . Jak dla mnie ocena 10 na 10 polecam


N
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo pozytywnie oceniam wizyty. Mam ciężki przypadki z zębami i nie jeden dentysta odeslal mnie. Pani doktor podjęła się leczenia zawsze z bardzo pozytywnym skutkiem. Fachowa, miała, profesjonalna.


K
Użytkownik zweryfikowany

Dla mnie bezkonkurencyjna w okolicy. Przeleczyłam już wiele zębów w tym gabinecie i zawsze jestem zadowolona z usługi. Pani Panenka ma specyficzne podejście fakt, ale dla mnie rozluźnianie atmosfery to akurat zaleta. Jaka przyjemność siedzieć na fotelu u nudnego zadufanego lekarza? Co warto dodać Dentystka zawsze stoi po stronie pacjenta. Polecam!!


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor chyba przesadnie się ceni.. Gabinet w piwnicy w bloku bardzo słabo wyremontowany jak na ceny za usługi, pani do pomocy nie do końca się zna na swojej pracy, zachowuje się niestosownie wręcz jak nastolatka. Popijanie kawy stojąc przy pacjencie siedzącym we fotelu jest dla mnie nie do przyjęcia. Pani stomatolog bardzo miła acz kolwiek przesadnie rozluźniona. Niestety ale ja więcej nie skorzystam z jej usług. Sprzętu także nie ma jakiegoś niezwykłego, jak na obecne czasy to przyzwoity ale nie kosmiczny. Naprawdę jest WIELU lepszych i tańszych stomatologów w Kościanie. Paragonu nie dostałem bo Pani nie ma kasy fiskalnej.. a przecież przyjmuje wyłącznie prywatnie..


F
Użytkownik zweryfikowany

Cechy: fachowość, solidność, życzliwość wobec pacjentów. Z przyjemnością siadam na fotel w gabinecie p. dr Magdaleny Panenki, a opuszczam go w przekonaniu, że moje zęby zostały potraktowane profesjonalnie i długo dzięki temu będą mi służyły.


M
Użytkownik zweryfikowany

Ja jestem zadowolona. Czy jest droga? Myślę, że umiarkowanie. Można znaleźć tańszego dentystę. Ale ja oceniam profesjonalizm i umiejętności tej Pani, a one są bezcenne i to chyba najważniejsze. Chcesz mieć tanio idź na kasę chorych. Ale w żadnym wypadku to ile kasuje lekarz nie może być wyznacznikiem tego czy specjalista jest dobry czy nie. Mnie z bólem zęba przyjęła bez problemu, gdzie inni dentyści odsyłali mnie z kwitkiem.


A
Użytkownik zweryfikowany

bardzo wyczulona na ból pacjenta, dokładna a przede wszystkim miła. jest to gabinet prywatny i płaci się jak w każdym innym gabinecie prywatnym. nigdy nie odeśle pacjenta z bólem ,zawsze przyjmie z życzliwością. Profesjonalny sprzęt,fachowe zabiegi dentystyczne.Minusikiem jest długie oczekiwanie w poczekalni ale przy wszystkich zaletach ........ POLECAM mi pomogła wiele razy


Z
Użytkownik zweryfikowany

Uczęszczam na wizyty do Pani doktor od kilku lat. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, Jest dokładna, sumienna. Jest najlepszym profesjonalistą na naszym rynku. Trafiłam do Pani doktor po nieudanej resekcji zęba, gdzie inny Pan stomatolog pozostawił kilka korzeni, przez co strasznie spuchnęłam i niemiłosiernie bolało. Pani doktor z cierpliwością aptekarza pousuwała korzenie, zaleczyła ranę. A czy jest droga? Za takie poświęcenie i ogromną wiedzę zapłaciłabym nawet dwa razy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania