Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Nowogrodzka 50/54 - 3 piętro, Warszawa

Ośrodek CENTRUM

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam Cię serdecznie na spotkanie ze mną. Prowadzę praktykę w Ośrodku CENTRUM w Warszawie (www.osrodek-centrum.pl). Ukończyłam psychologię klinicz...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Psychologia kliniczna
  • Psychoterapia

21 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wystawiam negatywną opinię o pani Magdalenie Ostapiuk.
Spotkania z panią Magdaleną poskutkowały tym, że zaczęłam bać się przeżywania emocji. Np. na zgłaszanie przeze mnie lęków i obaw (bez objawów somatycznych) otrzymywałam odpowiedź, że na to są leki. Nie było prób zrozumienia emocji, rozwikłania problemów, konfrontacji teraźniejszości z wcześniejszymi doświadczeniami, umiejętnie zadawanych pytań itp. Podczas terapii nauczyłam się odbierać emocje jak coś złego, jak coś, czego nie powinno się przeżywać.
Przez kilka miesięcy byłam informowana przez panią Magdalenę o tym, że dostanę od niej narzędzia do radzenia sobie z problemami. Zupełnie nie wiem, o jakie narzędzia chodziło. Na sesjach nie dowiedziałam się niczego nowego o sobie.
Pani Magdalena podejmowała decyzje za mnie (trafiłam do pani Magdaleny jako 27 letnia, pracująca kobieta w związku, nie jako dziecko czy osoba ubezwłasnowolniona). Przykład: na jednej z ostatnich już sesji oświadczyła mi, że jest po spotkaniu ze swoim zespołem z ośrodka, który uznał, że pani Magdalena jest w stosunku do mnie za mało dyrektywna. W ramach dyrektywności umówiła mnie na wizytę u psychiatry (nie konsultując tego ze mną, bez mojej wiedzy), informując jedynie o jej terminie.
Informowała mnie również o rozmowach na mój temat ze swoją seperwajzorką.
Ponadto pani Magdalenie zdarzało się wspominać na sesjach o swoich problemach z przeszłości, co dla mnie jest zupełnym brakiem profesjonalizmu.
Przy tym wszystkim pani Magdalena zdawała się być osobą b. sympatyczną i miłą, co nie pomagało mi niestety podjąć decyzji o przerwaniu spotkań. Niestety po spotkaniach z panią Magdaleną byłam rzeczywiście w znacznie gorszej kondycji psychicznej niż na pierwszych naszych sesjach. Sesje nie rozwikłały żadnych trudności, doszły za to, zupełnie wcześniej mi obce, somatyczne objawy, osłabiło się moje ego, pogorszyło myślenie na swój temat, spotęgował lęk.
Udałam się po pomoc, a otrzymałam traumę (kolejną, bo nieszczęśliwe dzieciństwo w takie obfitowało), którą musiałam później leczyć u innego psychoterapeuty (naprawdę musiałam stracić dużo czasu i pieniędzy na sesje u specjalisty, na których zajmowalam się doświadczeniem spotkań z panią Magdalena).
Spotkania z panią Magdaleną przerwałam, co uważam za bardzo dobrą decyzję. Żałuję tylko, że zrobiłam to tak późno i że tak długo traktowałam ją trochę jak autorytet. Błędnie.

mgr Magdalena Ostapiuk

Niezmiernie mi przykro, że spotkało Panią coś takiego w jakimś ośrodku i musiała Pani doświadczać takich sytuacji. Wystawiając opinie pomyliła mnie Pani niestety... Zachęcam by odnaleźć właściwego specjalistę z którym miała Pani kontakt. Czytając natomiast o Pani trudnościach, zastanawiam się jak ja mogłabym Pani pomóc... Wprawdzie w naszej placówce nie przyjmuje żaden psychiatra, jednak serdecznie zapraszam Panią na konsultację terapeutyczną do nas - Ośrodek CENTRUM, mieścimy się w Warszawie i Gdańsku. Na ten moment nie mogę zaproponować stałego terminu u mnie, ale możemy zapewnić w ośrodku profesjonalną pomoc u innego specjalisty.
Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie i dopinguje w poszukiwaniu profesjonalnej pomocy.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM psychoterapia indywidualna

Bardzo dziękuje i polecam szczególnie P.Magde. Pomogła z synem który od lat doświadczał przemocy Ze strony ojca. Po kilku miesiącach terapii mam niesamowity kontakt z synem i powoli wychodzimy z przemocowego związku.

O
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Pani Magdalena bardzo uważnie podchodzi do rozmowy, wyłapuje najdrobniejsze szczegóły i nakierowuje na problem. Bardzo szybko się otworzyłam i od początku Pani Magda wzbudziła u mnie zaufanie. Myślę, że z ręką na sercu mogę polecić terapię z Panią Magdą :)

mgr Magdalena Ostapiuk

Dziękuję bardzo za miłe słowa i do zobaczenia:)


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Witam,
podzielę się swoją opinią, byłam na wizycie u Pani Ostapiuk z dzieckiem, jednakże to ja miałam problem, dziecko mi tylko towarzyszyło, córka zachowywała się trochę głośniej niż normalnie nawet odrobinę przeszkadzało Pani Magda zachowała się skadnalicznie zaczęła krzyczeć na córkę,podniesionym tonem wydarła się że jesteśmy w poradni a nie przedszkolu, córce zrobiło się przykro, nie miałam ochoty na dalszą terapię po tym co spotkało moją córkę. Szkoda bo nie tędy droga.Co do samej wizyty nie jestem w stanie ocenić kompetencji lakarza ponieważ skonczyła sie tak szybko że wyszłam zbulwersowana podejściem do dzieci że nie chciałam sesji kontynuować.

mgr Magdalena Ostapiuk

Pani Magdo, nastąpiła pomyłka - z całą pewnością nie była Pani moją pacjentką... Ja przyjmuję w Ośrodku CENTRUM na Placu Zbawiciela 2, a nie poradni.
Czytając Pani wypowiedź, wyobrażam sobie jednak, że spotkanie jakie Pani odbyła z terapeutą było niezwykle frustrujące. Z całą pewnością taki ton komunikacji nie jest formą komunikacji jaką należy zwracać się do dzieci, a tym bardziej to rzeczywiście szokujące, że to miało miejsce w jakiejś poradni (jak Pani wskazuje).
Ze swojej strony mogę wyrazić jedynie słowa zrozumienia, a jeżeli nadal szuka Pani pomocy - serdecznie zapraszamy do naszego Ośrodka.
Pierwsza konsultacja jest u nas bezpłatna.
www.osrodek-centrum.pl


M
Profil zweryfikowany

Dzięki Pani Magdalenie Ostapiuk udało się wcześnie zdiagnozować u mojego dziecka objawy autyzmu. Dzięki wcześnie rozpoczętej terapii, u mojego dziecko udało się cofnąć część objawów, a niektóre wręcz wyeliminować. Obecnie mój syn jest w podstawówce i nie ustępuje w niczym pozostałym dzieciom.

mgr Magdalena Ostapiuk

Dziękuję za Pana opinię. Pozdrawiam ciepło.


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM psychoterapia humanistyczna

Pani Magda jest bardzo ciepłą, wspierajacą osobą, ze zrozumieniem slucha tematów z którymi się do niej przychodzi. Spotkania z pania Magda bardzo pomogly mi przyjrzeć sie emocjom których na codzien doswiadczam, ulatwily mi tez relacje, które nie są dla mnie latwe i chociaz przede mna jeszcze duzo pracy to jestem bardzo wdzieczna za to co nasze spotkania wniosly do mojego życia. Szczerze polecam osobom którym nie latwo jest mówić o swoich problemach.

mgr Magdalena Ostapiuk

Bardzo dziękuję za te słowa. Pozdrawiam ciepło.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Przyjechałam do Pani z moim synem, który borykał się z napadami agresji. Dzięki Pani Ostapiuk mój synek już inaczej reaguje wśród rówieśników. Można powiedzieć, że udało jej się "poskromić" moje dziecko, z którym żaden pedagog szkolny nie był w stanie się porozumieć. Polecam każdemu rodzicowi, które ma problemy z dziećmi.

mgr Magdalena Ostapiuk

Dziękuję serdecznie. Pozdrawiam


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM Lęki, stres

Niesamowite miejsce a Pani Marta jest najlepsza jego wizytówka. Spokojna i ciepła, od wejścia budzi zaufanie. Zaangażowana i już pierwszym spotkaniu czułam ze jest nam po drodze razem. Miałam ogromny dystans a oba go przełamała. Polecam z całego serca każdej osobie z lekami

mgr Magdalena Ostapiuk

Dziękuję i do zobaczenia.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Polecam. Ciepła i otwarta, ale również konkretna. Człowiek nie może przestać mówić o problemach, tak bardzo czuje zrozumienie. Nie ocenia, nakierowuje na problem. Już po pierwszej wizycie czułam się lepiej. Wyluzowana-kiedy trzeba zażartuje:)

mgr Magdalena Ostapiuk

Dziękuję bardzo za te słowa. Pozdrawiam.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Polecam wizytę u pani Magdaleny! Jej podejście buduje poczucie zaufania podczas terapii, a to z kolei spowodowało pozbycie się problemu w dużo łatwiejszy sposób niż się spodziewałam. Borykałam się z różnymi stanami lękowymi od kilku lat, dzięki terapii cieszę się znowu życiem!

mgr Magdalena Ostapiuk

Dziękuję serdecznie. Pozdrawiam ciepło.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz