mgr

Magdalena Nagrodzka

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Diagnostyk

158 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 775 odwiedzin w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, przed umówieniem się na pierwszą sesję bardzo proszę o zapoznanie się z zasadami kontraktu/regulaminu terapeutycznego, który obowiązuje każdego Pacjenta: 1. Proszę… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Skuteczność leczenia
Psychoterpię małżeńską

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Korotyńskiego 42 lok. 34, Ochota
  02-123 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży do lat 18- stu w dni powszednie - 45min. 250 zł
  Psychoterapia indywidualna osób dorosłych w dni powszednie - 45min. 200 zł
  Konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w dni powszednie - 45min. 200 zł
  Terapia rodzinna w dni powszednie - 60min. od 250 zł
  Terapia partnerska/ małżeńska w dni powszednie - 60min. od 250 zł
  Diagnostyka - 45min. od 380 zł
  Sesje life coachingu w dni powszednie - 60min. od 400 zł
  Konsultacje dla rodziców w dni powszednie - 45min. 250 zł
  Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży do lat 18-stu w soboty - 45min. 300 zł
  Psychoterapia indywidualna osób dorosłych w soboty - 45min. 300 zł
  Konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w soboty - 45min. 300 zł
  Terapia rodzinna w soboty - 60min. od 300 zł
  Terapia partnerska/ małżeńska w soboty - 60min. od 300 zł
  Sesje life coachingu w soboty - 60min. od 600 zł
  Konsultacje dla rodziców w soboty - 45min. 300 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
158 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: psychoterapia indywidualna osób dorosłych w dni powszednie - 45min.

  Pani Magdalena to bardzo ciepła osoba, z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Zawsze bardzo dobrze czułem się w jej towarzystwie, przez co można lepiej skoncentrować się na własnych problemach i śmielej otworzyć przed terapeutą. Pani Magda podejmuje szybkie kroki leczenia za pomocą stosownych ćwiczeń oraz poleceniu trafnej literatury.

  Łukasz

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: psychoterapia indywidualna osób dorosłych w dni powszednie - 45min.

  Tak naprawdę byłam u Pani Magadaleny dopiero na kilku sesjach, ale czuję, że trafiłam w "dobre ręce". Jestem wdzięczna za to, że zostałam wysłuchana i zrozumiana. Wiem, że przede mną jeszcze długa droga do regeneracji, ale chce ją przejść razem z Panią Magdaleną. Pani Magdalena jest stworzona do tego by być tym kim jest i jest otoczona mega pozytywną energią. Dziękuję i polecam współpracę z Panią Magdaleną wszystkim osobom, które chcą zawalczyć o siebie.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Byłem kiedyś w psychoterapii i uważałem, że to nie ma sensu. Powiedziałem to mojemu psychiatrze, a on mi zadał w sumie kluczowe pytanie: u kogo? I polecił mi Panią Magdalenę Nagrodzką.

  Żeby uchwycić cały proces potrzebowałem na to ponad rok. Byłem już na to też gotowy, bo jak nie jesteś gotowy żeby dowiedzieć się prawdy o sobie to lepiej nie zaczynaj terapii u Pani Magdaleny, bo prawda boli. Na początku czułem się trochę zaniepokojony bo Pani Magdalena czasami wydawała mi się nie miła, ale dopiero teraz wiem, że psycholog nie musi być miły tylko autentyczny, że ma być lustrem i przez to jest skuteczny. Z czasem dopiero zrozumiałem, że próbowałem przenosić na Nią swoją złość, swoją agresję – za co Panią jeszcze raz bardzo przepraszam, ale byłem - jak to Pani mówi nie mądry – a Ona zawsze swoje odczucia ujawniała w działaniu i pokazywała mi, że nie pozwoli na pewne moje agresywne zachowania w stosunku do Niej i że nie tędy droga. Jest mądra, stanowcza i ludzka i zna się na swojej profesji i to bardzo dobrze.

  Interpretuje na głębokim poziomie. Ogromnie dużo zyskałem dzięki psychoterapii u Niej. Poza tym bardzo harmonijna psychoterapeutka. Wszystko u Niej współgra – dusza, umysł, ciało. Dla mnie Mistrzyni. Polecam serdecznie każdemu kto błądzi.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: porada porozwodowa

  Bardzo profesjonalne podejście. Bardzo ciepła i miła osoba. Cierpliwie wysłuchała, odnisola się do każdego mojego pytania każdego problemu. Pokazała przez przykłady na co zwrócić uwagę jak rozmawiac z dzieckiem. Na pewno przyjde jeszcze po porady bo bardzo mi sie tez podoba doświadczenie Pani Psycholog. To życiowe doswiadczenie. Polecam!

 • V
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Diagnoza Pani Magdaleny w moim przypadku okazała się bardzo trafna i już po dwóch spotkaniach poczułem się znacznie lepiej. Wsparcie jakie otrzymałem i szczera rozmowa zmieniły moje nastawienie do problemów jakie miałem. Długo zastanawiałem się nad tym czy powinienem pójść na terapię, a teraz jestem przekonany, że była to bardzo dobra decyzja. Szczerze polecam kontakt z panią Magdaleną, wspaniały, doświadczony specjalista.  Mateusz

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

  Szukałem dobrego psychologa dla dziecka. Przez Znany Lekarz znalazłem Panią Nagrodzką. Dwie sesje pokazały, że problem nie leżał po stronie dziecka tylko po mojej. Pani Magdalena dokładnie uświadomiła mi gdzie leży problem i nad czym jako rodzic muszę pracować. Jest nie tylko bardzo doświadczonym Psychologiem, jest także życzliwą i pomocną Osoba. Ciepła, otwarta, ze szczerym uśmiechem, zgodna z tym o czym mówi, bardzo harmonijna. Profesjonalistka, która dzięki swojej empatii ułatwi wizytę każdemu, zwłaszcza temu, kto do Psychologa wybiera się po raz pierwszy. I to prawda, że Pani Psycholog ma w sobie jakąś szczególną aurę. Szczerze polecam. H.K.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: psychoanaliza

  Niezwykła Psycholog nie tylko z ogromną wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim mądrością życiową i niespotykaną energią. Mam 19 lat i nie wiedziałem co dalej robić w swoim życiu. Po konsultacji już wiem, że szukanie własnej drogi nie jest łatwe o czym świadczy sama historia Pani Magdaleny Nagrodzkiej, która jest godna podziwu. Pani Doktor bardzo wiarygodna i spójna z tym o czym mówi i tym czym się zajmuje, a sama rozmowa bardzo ciekawa, wręcz inspirująca. Przemiła profesjonalistka o wysokiej kulturze osobistej.
  Polecam jak każdy i jeszcze raz serdecznie Pani dziękuję.

  Z wyrazami szacunku,
  Wojtek Eichelberg

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: psychoterapia indywidualna osób dorosłych w dni powszednie - 45min.

  Pani Magdalena to doświadczony psychoterapeuta, ciepła, empatyczna osoba. Dzięki jej pomocy jestem silniejszy niż wtedy, gdy pierwszy raz stanąłem w progu jej gabinetu. Szczerze polecam!

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: wyczerpanie

  Sprowadziłam się do rangi maszyny. Szukałam odpowiedniej Psychoterapeutki i tak przez Znany Lekarz znalazłam Panią Magdalenę. Potwierdzam to co inni piszą - jest to wspaniała, mądra i wrażliwa Specjalistka. Uczę się od Niej wszystkiego tego co bardzo ważne, powoli wykorzystuję to w swoim życiu i jest już lepiej. Innymi oczami patrzę już na swój świat. Pani Magdalena ma ogromny potencjał i wiedzę. Wierzę Jej.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: depresja

  Bardzo miła, bardzo kulturalna i naprawdę mądra psycholożka, ma szeroką wiedzę. Potrafi słuchać i traktuje pacjenta z należytym szacunkiem. Wprowadza przyjazną atmosferę na terapii, trzyma się ustalonych zasad i jest po prostu bardzo sympatyczna. Polecam bez dwóch zdań.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo,
  przed umówieniem się na pierwszą sesję bardzo proszę o zapoznanie się z zasadami kontraktu/regulaminu terapeutycznego, który obowiązuje każdego Pacjenta:
  1. Proszę o zapisywanie się tylko na JEDNĄ sesję. Kolejne sesje ustalane są bezpośrednio ze mną.
  2. Umówienie się na wizytę oznacza zaakceptowanie zasady odwoływania wizyt, zgodnie z którą sesję można odwołać/przełożyć NAJPÓŹNIEJ 24 h przed umówioną wizytą dnia roboczego poprzedzającego spotkanie. W przypadku odwołania sesji niezgodnie z tą zasadą oraz nie odwołania sesji w ogóle - ponosi się koszty nieodbytej wizyty - PŁATNEJ 100%.
  3. Odnośnie problemów z dzieckiem - pierwsza konsultacja jest ZAWSZE KONSULTACJĄ RODZICIELSKĄ i odbywa się ZAWSZE BEZ dziecka. Na pierwszą konsultację rodzicielską zapraszam WYŁĄCZNIE rodzica, rodziców/opiekuna dziecka - bez dziecka. Na drugą konsultację zapraszam dziecko (samo bądź z rodzicem - w zależności od wieku). Na pierwszej sesji nie przyjmuję dziecka.
  4. W przypadku terapii małżeńskiej pracuję najpierw jedną sesję z żoną/mężem na dwóch osobnych wizytach z każdym osobno, a następnie pracuję z parą.
  5. Nie wystawiam opinii do sądów, szkół, zakładów pracy oraz innych Instytucji.
  6. Faktury za odbyte sesje przekazywane są osobiście w Gabinecie Psychoterapii i Coachingu w godzinach mojej pracy.

  ***
  Jestem expertem, jednym z najlepszych psychologów w Warszawie bo z zamiłowania z wiedzą popartą starannym wykształceniem. Zawsze miałam odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One zawsze wiedziały kim tak naprawdę chciałam zostać. Uwielbiam doskonalić siebie i kocham pracę z ludźmi. Jestem obdarzona ogromną intuicją, którą stanowi 1,5% społeczeństwa. Czerpię dumę i radość z wykonywania swojego zawodu.

  W swojej pracy odwołuję się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka.

  Posiadam dwukierunkowe wykształcenie. Drugi tytuł magistra zdobyłam na Wydziale Psychologii na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Dyplom ukończenia jednolitych studiów magisterskich uzyskałam z wyróżnieniem. Ponieważ Psychologię ukończyłam jako dojrzała już kobieta i był to mój drugi, bardzo świadomie wybrany fakultet, moja praca wybiega ponad standardy. W latach: 2017, 2016 i 2015 decyzjami Pacjentów otrzymałam następujące Wyróżniania:

  WYRÓŻNIENIA 2017
  W 2017 r. po raz kolejny jako psycholog zostałam uhonorowana Odznaką Jakości otrzymując Certyfikat Jakości 2017 przyznany raz w roku w dowód uznania przez serwis Znany Lekarz specjalistom na podstawie opinii Pacjentów, którzy ciężko pracowali w ciągu ostatniego roku, otrzymując średnią z opinii 5,00.

  WYRÓŻNIENIA 2016
  W oparciu o moją pracę w 2016 r. otrzymałam Certyfikat Jakości Znany Lekarz.pl 2015. Moi Pacjenci uznając wysoki poziom świadczonych przeze mnie usług w swoich opiniach przyznali mi 5 Gwiazdek na 5 możliwych. Tym samym zostałam uznana Psychologiem Przyjaznym Pacjentowi i znalazłam się w Gronie Najbardziej Godnych Zaufania Polskich Psychologów w 2016r.

  W Rankingu 10-ciu Najlepszych Psychologów Dziecięcych w Warszawie w 2016r. który powstał w oparciu o opinie rodziców portalu ZnanyLekarz.pl. zajęłam drugie miejsce:
  http://turodzinka.pl/ranking-10-najlepszych-psychologow-dzieciecych-w-warszawie/

  WYRÓŻNIENIA 2015
  W 2015r. znalazłam się w Gronie Profesjonalistów skupiających 20% najlepiej ocenianych Ekspertów Platformy GetSmarter w kategorii efektywności osobistej i zawodowej.

  Pozostałe opinie Pacjentów nt. współpracy ze mną możecie Państwo przeczytać w serwisie Ranking Lekarzy:
  http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/magdalena-nagrodzka,173099/coach-psycholog-psycholog-dzieciecy-psycholog-kliniczny-psychoterapeuta/warszawa/

  To wszystko w mojej ocenie jest najlepszym świadectwem, że moja praca jest owocna, a moi Pacjenci byli usatysfakcjonowani jej efektami.

  Swoją pracę rozumiem jako towarzyszenie drugiemu człowiekowi w drodze do osiągania ważnych dla niego zmian. Dążenie do tego, by być dobrym towarzyszem takich podróży, to w moim poczuciu jedno z najtrudniejszych, a zarazem najbardziej interesujących i fascynujących zadań, jakie można realizować w swoim życiu zawodowym.

  W swojej codziennej praktyce zajmuję się terapią:
  :: krótkoterminową dla osób zdrowych psychicznie doświadczających problemów życiowych (związanych np. z bliskimi związkami, stratami, kryzysami zdrowia fizycznego, pracą itp.),

  :: krótko- i długoterminową dla osób cierpiących na zaburzenia psychiczne, w tym:
  - zaburzenia nastroju,
  - zaburzenia lękowe,
  - zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość),
  - zaburzenia związane ze stresem i pod postacią somatyczną oraz
  - zaburzenia osobowości

  Prowadzę:
  - konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych
  - konsultacje wychowawcze dla rodziców

  Pracuję także z młodzieżą i dziećmi. Diagnozuję problemy, wynikające głównie z zaburzeń emocjonalno-motywacyjnych, czyli:
  - trudności w uczeniu się,
  - trudności komunikacyjne,
  - trudności wynikające z niedostosowania społecznego.

  Ponieważ byłam zainteresowana własnym rozwojem zawodowym, zdobyłam bardzo rozległe i cenne doświadczenie pracując w wielu uznanych Klinikach i Centrach Zdrowia Psychicznego. Prowadziłam terapię osób dorosłych oraz terapię dla małżeństw i par w Centrum Zdrowia Psychicznego w SZPZLO Warszawa Ochota. Jako psycholog kliniczny i żywienia zajmowałam się prowadzeniem pacjentów bariatrycznych w Klinice Leczenia Otyłości w Szpitalu Medicover.
  Pracowałam w Centrum Zdrowia i Psychoterapii oraz Klinice MultiMed zajmując się terapią osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Pracowałam w Oddziale Neurologii i Rehabilitacji w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym gdzie zajmowałam się diagnozą i terapią neuropsychologiczną. Będąc członkiem Zespołu Onkologicznego pracowałam również osobami chorującymi onkologicznie. W wielu Klinikach prowadziłam terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię dla małżeństw i par min.: w Poradni Zdrowia Psychicznego MEDICERS, pracowałam w Szpitalu Nowowiejskim w Oddziale I Psychiatrycznym, Centrum Odwykowym - Poradni Uzależnień PETRA, Stowarzyszeniu Osób Uzależnionych od Alkoholu KROKUS oraz Centrum Psychoterapii w Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych. Oprócz tego doświadczenie psychologiczne zdobyłam pracując w trzech warszawskich szkołach podstawowych, gimnazjum oraz liceum.

  Obecnie prowadzę Gabinet Psychoterapii i Coachingu na warszawskiej Ochocie.

  Ponieważ jestem zafascynowana potencjałem do rozwoju, który tkwi w każdej osobie i w każdej sytuacji, zwłaszcza trudnej, niewygodnej, niechcianej jako Coach zajmuję się także prowadzeniem coachingu.

  Szczegółowe informacje nt. mojej pracy znajdą Państwo na mojej stronie: www.nagrodzkacoaching.pl


  Coś więcej o mnie...
  Odkąd pamiętam zawsze lubiłam się uczyć, ale nauka zawsze zajmowała mnie w takim stopniu, w jakim była konieczna. Bo często musiałam się uczyć rzeczy kompletnie nieinteresujących i nie poruszających mojej wyobraźni (np. liceum było dla mnie więzieniem, bo nie było miejsca na rozmowę, rozwijanie się, twórczość, zero kontaktu i porozumienia). Jednak oprócz podwójnych studiów podyplomowych (pod dobrym adresem i na których dużo się nauczyłam) ukończyłam dwa fakultety dwukrotnie uzyskując tytuł magistra. Najpierw na Wydziale Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskałam stopień mgr politologii z dobrym wynikiem, ale decyzja o zdawaniu na te studia i rozpoczęcie ich podjęłam pod wpływem różnych opinii i pewnych rad. Pewnie dlatego w głębi duszy nie miałam do nich przekonania, ale na szczęście miałam na tyle rozumu, żeby dalej szukać własnej drogi...

  Kolejne jednolite pięcioletnie studia magisterskie ukończyłam na Wydziale Psychologii w specjalności Psychologii Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Pasjonującą pracę magisterską napisałam pod kierunkiem luminarza polskiej psychologii Pani prof. dr hab. Krystyny Skarżyńskiej nt.: "Stylów przywiązania a funkcjonowaniem w bliskich związkach". Przedmiotem mojej pracy badawczej było ukazanie roli stylów przywiązania w jakości komunikacji w bliskich związkach małżeńskich i partnerskich oraz ich powiązań z doświadczaniem miłości. Fascynujące badania naukowe przeprowadziłam z udziałem 124 osób będących w stałych związkach małżeńskich i partnerskich. O psychologii jako wyborze kierunku studiów mogę powiedzieć jedno: "To było to!"

  Posiadam także wieloletnią praktykę w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pracowałam jako psycholog w trzech warszawskich szkołach, a dawniej - po pierwszych magisterskich studiach - uczyłam języka włoskiego. Jednak dopiero na Psychologii prawdziwie "odpłynęłam" - tam interesujące było wszystko!

  Niby proste, ale dotarcie do tego co chcę w życiu robić, czym chcę się zajmować zajęło mi kilkanaście lat! Dzisiaj cieszę się, że nie brakowało mi celu, siły, zaangażowania i wytrwałości, na tym trudnym szlaku, by osiągnąć to o czym kiedyś marzyłam. Dlatego wiem z własnego doświadczenia, że najpierw trzeba odnaleźć samego siebie, a potem dopiero można się tym dzielić z innymi ludźmi. Bo człowiek powinien być zadowolony z tego kim jest i co robi. Bo chodzi o to, żeby być lepszym i lepszym, lecz nie od kogoś innego, kogoś z otoczenia, tylko lepszym od samego siebie.

  Zapraszam serdecznie,
  Magdalena Nagrodzka

  BEZPOŚREDNI KONTAKT:
  www.nagrodzkacoaching.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Zdrowie Publiczne

Edukacja

 • Mgr Psychologii - Społeczna Psychologia Kliniczna - Uniwersytet Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Studia Podyplomowe - Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Treningu i Psychoterapii wraz z Uniwersytetem SWPS - Studium Trenerów Grupowych
 • Studia Podyplomowe w zakresie uzyskania kwalifikacji do pracy pedagogicznej - Politechnika Radomska
 • Mgr Politologii - Uniwersytet Warszawski - Politologia
 • Wyższa Szkoła Dziennikarska im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie - Politologia i Nauki Społeczne
 • Univercità per Stranieri di Siena - Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie - Certificazione di conoscenza della lingua italiana (CELI) - Certfikat potwierdzający znajomość języka włoskiego
więcej

Publikacje

więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • CERTYFIKAT JAKOŚCI 2017r. Zostałam uhonorowana Odznaką Jakości przyznaną na podstawie opinii Pacjentów serwisu Znany Lekarz w kategorii Najlepszy Psycholog i Psychoterapeuta
 • Odznaka POLECANY SPECJALISTA przyznana w marcu 2017 r. przez Pacjentów portalu abcZDROWIE https://ranking.abczdrowie.pl/d/73904,magdalena-nagrodzka
 • TOP SPECJALISTA - NAJBARDZIEJ POMOCNY SPECJALISTA W RAPORCIE TOP WP abcZdrowie - w lutym 2017: https://portal.abczdrowie.pl/najbardziej-pomocni-lekarze-i-specjalisci-luty-2017
 • Najbardziej Godny Zaufania Polski Psycholog w 2015r. wg opinii Pacjentów Znany Lekarz
 • Certyfikat Jakości Znany Lekarz.pl 2015
 • Pięciokrotnie w 2016r. otrzymałam Odznakę ZAUFANEGO SPECJALISTY od Pacjentów na Platformie WP abcZDROWIE łączącej Pacjentów z wiedzą i doświadczeniem lekarzy i psychologów: https://ranking.abczdrowie.pl/d/73904,magdalena-nagrodzka,pytania
 • Zajęłam II miejsce w Rankingu 10-ciu Najlepszych Psychologów Dziecięcych w Warszawie w 2016r. w oparciu o opinie rodziców portalu ZnanyLekarz.pl. https://turodzinka.pl/ranking-10-najlepszych-psychologow-dzieciecych-w-warszawie/
 • Znalazłam się w Gronie Profesjonalistów skupiających 20% najlepiej ocenianych Ekspertów Platformy GetSmarter w kategorii efektywności osobistej i zawodowej w 2015r.
więcej

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Centrum Psychoterapii w Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych przy Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie
 • Centrum Odwykowe - Poradnia Uzależnień PETRA

Certyfikaty

 • Magdalena Nagrodzka, psycholog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Magdalena Nagrodzka, psycholog - Certyfikaty
 • Magdalena Nagrodzka, Warszawa - Certyfikaty
 • Magdalena Nagrodzka, psycholog w mieście Warszawa - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

 • zaburzenia nastroju
 • depresja
 • stres
 • niskie poczucie własnej wartości
 • kryzys emocjonalny
 • kryzys w związku
 • kryzys życiowy/ zawodowy
 • trudności w relacjach międzyludzkich
 • zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość)
 • zaburzenia koncentracji uwagi
 • lęki i fobie
 • uzależnienia (alkohol, narkotyki, praca, Internet, seks, zakupy)
więcej