mgr Magdalena Musiał

Psychoterapeuta więcej

Wrocław, Trzebnica 2 adresy

Nr PWZ: 9560808

5 opinii

Adresy (2)

Active Mind Psychoterapia CBT Magdalena Musiał
Żwirki i Wigury 10/13, Fabryczna, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Żwirki i Wigury 10/13, Wrocław

Active Mind Psychoterapia CBT Magdalena Musiał


Kościelna 11, Trzebnica

Reh4U

Moje doświadczenie

O mnie

O mnie
Jestem certyfikowanym psychoterapeutą specjalizującym się w nurcie poznawczo- behawioralnym (CBT). Dyplomowanym pedagogiem specjalnym, n...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia dzieci
  • Psychoterapia
  • Psychoterapia młodzieży

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Active Mind Psychoterapia CBT Magdalena Musiał Inny

Terapia na najwyższym poziomie, córka mega zadowolona jak to mawia młodzież. Pani Magda nauczyła córkę różnych metod rozwiązywania problemów, otwartości, relaksacji a przez to córka zrobiła się uśmiechnięta, uregulowała sen i nabrała pewności siebie. W spotkaniach braliśmy udział także my jako rodzice uczyliśmy się reagować na problemy, rozmawiać i rozwiązywać problemy rodzinne. Klimat w gabinecie bardzo przyjemny i pozwalający na swobodne wypowiedzi. Pani Magda jest osobą bardzo profesjonalną z bardzo dużym doświadczeniem co możemy potwierdzić naszym przykładem. Właśnie nasza terapia się zakończyła i bardzo dziękuję Pani Magdzie, postawiła na nogi naszą rodzinę i za to jestem Jej bardzo wdzięczna.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Znalezienie dobrego terapeuty nie należy do najłatwiejszych zadań. Zanim trafiłam do Pani Magdy miałam już wcześniej kilku terapeutów, ale tak na prawdę żaden z nich nie był w stanie mi pomóc. To spowodowało powstanie wielu uprzedzeń i utratę wiary, że jeszcze będziej lepiej. Dzięki Pani Magdzie ta wiara powoli powraca.

Na terapię uczęszczam dopiero od pół roku, ale już dostrzegam pewne zmiany u siebie i moi bliscy również je dostrzegają. Jestem świadoma, że przede mną jeszcze długa droga, ale na dzień dzisiejszy mogę wymienić parę rzeczy, które jak dla mnie wyróżniają ją na tle innych terapeutów z którymi miałam okazję współpracować.
Przede wszystkim trafna diagnoza, której nie potrafili postawić psychiatrzy oraz psychoterapeuci wcześniej. Duże zaangażowanie i praca z powołania a nie z konieczności. Określony plan działania co dla mnie było też niezwykle ważne.

Powyższe przykłady stanowią podstawę mojej oceny i rekomendacji tego terapeuty innym.

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Reh4U psychoterapia młodzieży

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, imponująca cierpliwość i wyrozumiałość (nie tylko do pacjenta, ale również do jego rodziców).
Sesje z Panią Magdą poprawiły jakość życia i funkcjonowania nie tylko naszego dziecka, ale również całej naszej rodziny. Pozwoliły przyjrzeć się nam jako całości. Uświadomiły nam, że praca terapeuty z dzieckiem jest ważna, jednak równie ważna jest ta na płaszczyźnie rodzic - dziecko.
Pani Magda potrafi słuchać i dotrzeć do nawet najbardziej „opornych” na terapię osób. Wytrwale buduje pozytywną atmosferę opartą na szacunku i zaufaniu. Oddając pod Jej opiekę nasz najcenniejszy skarb – dziecko, mieliśmy pewność, że syn jest bezpieczny i uzyska fachową pomoc, dzięki której będzie mu łatwiej funkcjonować w społeczeństwie. Z terapii korzystał syn, ale my jako rodzice również uzyskaliśmy wiele cennych rad i tak potrzebnych nam wskazówek do tego, by zrozumieć własne dziecko, jego potrzeby i oczekiwania.
Polecam wszystkim, którzy szukają terapeuty z powołaniem, którego sposób prowadzenia terapii, metody i narzędzia, a także empatia, zrozumienie oraz motywowanie do pracy nad sobą są skuteczne.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Magda jest osoba bardzo empatyczną i profesjonalną. Zaangażowanie i podejście Pani Magdy do moich problemów sprawiło, że dosyć szybko się otworzyłam na szczerą rozmowę, dało mi to ogromny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie moje problemy omawiane były w sposób bardzo skrupulatny, szczegółowy, dzięki czemu pozwoliło mi to przełamać moje blokady. Swoboda, przyjazna atmosfera, możliwość mojej gotowości do otworzenia się na dany problem sprawiało, że z każdą kolejną sesjom nabierałam coraz większego zaufania. Dzięki terapii wiem, że można funkcjonować lepiej i zupełnie inaczej spojrzeć na siebie oraz rzeczywistość. Zdecydowanie polecam


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Reh4U psychoterapia zaburzeń osobowości

Świetna, przemiła, z wielkim zaangażowaniem i zrozumieniem. Atmosfera podczas wizyty bardzo ciepła i przyjazna.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania