Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) • 160 zł

Konsultacja online • 160 zł

Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta) • 100 zł


Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Kruszwicka 24/17, Stare Miasto, Wrocław
Poradnia Dietetyczna Light Life


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
71 738..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Opracowuję zdrowe, smaczne i szybkie do zastosowania diety dla osób, kt...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Choroby przewodu pokarmowego
 • Choroby dietozależne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)


160 zł

Konsultacja online


Kruszwicka 24/17, Wrocław

160 zł

Poradnia Dietetyczna Light Life


Konsultacja online


160 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi

Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)


100 zł

Konsultacja online


Kruszwicka 24/17, Wrocław

100 zł

Poradnia Dietetyczna Light Life

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Trafiłam do Pani Magdaleny z totalnie rozregulowanym trybem życia i sporą nadwagą. Potrafiłam nie jeść cały dzień, po pracy jadłam cokolwiek i później dziwiłam się że jestem zmęczona, a kilogramów coraz więcej. Dodajmy do tego mało płynów i oto przepis na klęskę gotowy. Czytasz o sobie- czym prędzej umawiaj wizytę właśnie do p. Magdaleny! Dlaczego?! Bo słucha i ma totalnie indywidulane podejście do każdego pacjenta. Wiem, że mnie nie ocenia, nie krytykuje, nie wywiera presji. Nie czuję się numerem w tabelce i pacjentem, który jest traktowany jak "kolejny, typowy przypadek". Ustaliłyśmy plan działania jako proces i jest to rewelacyjne podejście, które daje powera i wiarę, że się uda. Modyfikujemy i szukamy "sposobu na mnie" przy każdej wizycie i przynosi to efekty. I wcale nie musiałam zmienić wszystkiego od razu, rzucić się na sałatki i skazać na porażkę z powodu braku wytrwałości. Wszystko idzie swoim rytmem, który jest dostosowany do mnie i do mojego dotychczasowego trybu życia. Dzięki niej wszystko wydaje się takie realne do osiągniecia i jednocześnie nie przytłaczające. Jestem po trzeciej wizycie i czuję się, że mam w niej niesamowite wsparcie i zaczynam powoli stawiać pierwsze kroki żeby coś zmienić.

mgr Magdalena Kowalska

Pani Aniu! Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! Do zobaczenia na kolejnych konsultacjach :)


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Light Life konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Profesjonalne podejście. Wysłuchanie pacjenta i analiza na wysokim poziomie. Podczas konsultacji atmosfera była przyjazna nie tak sztywno jak na zasadzie pacjent-lekarz co jest ogromnym plusem. Wziąłem pakiet z rozpisaną dietą na 4 tyg. Dostałem dokładny plan żywieniowy co do 1 kcal. Wraz ze sposobem przygotowania. Bardzoi miło wspominam wizyty i polecam każdemu !

mgr Magdalena Kowalska

Dziękuję bardzo za opinię! Wszystkiego dobrego życzę :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Light Life konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Wizyty u Pani dietetyk to czysta przyjemność. Jadłospisy są dopasowane wręcz idelanie i jest tam wszystko co lubię Pani Magda podczas wizyt szczegółowo pyta się o samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Dzięki Pani Magdzie naprawdę zmieniłam swoje nawyki żywieniowe Naprawdę gorąco polecam

mgr Magdalena Kowalska

Gratuluję nowego stylu życia! Dziękuję za opinię i do zobaczenia na kolejnych wizytach! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Współpraca z Magda jest bardzo udana. Magda jest bardzo zaangażowana w to co się dzieje z moim zdrowiem. Uważnie słucha, udziela jasnych odpowiedzi. Jest osoba, której nie boje się zadawać żadnych pytań, ponieważ wprowadza przyjazna, bardzo profesjonalna atmosferę. Dieta sporządzona przez Magda spełniła moje oczekiwania w zupełności. Zostały w niej zawarte wszystkie moje upodobania, o których rozmawiałyśmy na pierwszym spotkaniu. Magda jest osobą opanowana i spokojna, przy której można czuć się bezpiecznie. Serdecznie polecam.

mgr Magdalena Kowalska

Bardzo dziękuję! Do zobaczenia na kolejnych wizytach ;) Pozdrawiam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Light Life konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Gorąco polecam. Pani Magda jest właściwym człowiekiem do właściwego zadania. Potrafi przygotować taki jadłospis, że człowiek w ogóle nie czuje jakby był na diecie.
Profesjonalizm i indywidualne podejście - Wszystkie moje uwagi i preferencje zostały uwzględnione przy układaniu diety. Nie lubiłem wcześniej gotowania i sprawiało mi to dużą trudność, teraz nawet moja rodzina chwali moje wytwory i czasem coś podkrada z garnka ;)
Fachowiec z doświadczeniem - rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania i posiada dużą wiedzę w zakresie żywienia i nie tylko. Nie spotkałem się z sytuacją gdzie nie uzyskałbym odpowiedzi na pytanie.
Empatia - przoduje nie tylko na płaszczyźnie merytorycznej, ale także emocjonalnej - motywuje, aktywnie słucha i udziela dobre rady. Celebruje sukcesy razem z pacjentami, co dodatkowo zachęca do pracy (przynajmniej na początku, bo z czasem gotowanie staje się nawykiem).
Wykupiłem u pani Magdy dietę na 2 tygodnie, którą cyklicznie powtarzam, wprowadzając okazjonalnie modyfikacje na podstawie załączonego spisu wymienników. Jestem bardzo zadowolony, w pierwszym cyklu musiałem poświęcić trochę czasu, aby poznać potrawy, zrobić zakupy, ale z czasem człowiek nabywa wprawy i organizacja całego procesu od zakupów do gotowania staje się banalnie prosta.
Przy diecie pani Magdy schudłem 8 kg w dwa miesiące, dodając własne ćwiczenia, ale co najważniejsze, po raz pierwszy w życiu nie mam poczucia, że odchudzanie jest drogą przez mękę, która wymaga wyrzeczeń (dalej zdarza mi się zjeść pizzę), tylko przyjemną jazdą na rowerze po płaskiej drodze.

mgr Magdalena Kowalska

Bardzo dziękuję za tę wyczerpującą i bardzo miłą opinię. Gratuluję postępów i działamy dalej ;) Do zobaczenia!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Wizyty odbywają się jak w zegarku. Pani Magda szczegółowo wypytuje o samopoczucie i przebieg diety. Słucha uwag i wprowadza zmiany jeśli takie są konieczne. Budzi zaufanie, a takze wspiera pacjenta w osiąganiu wytyczonych celów. Duży pozytyw:)

mgr Magdalena Kowalska

Bardzo dziękuję! ;)


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Light Life Inny

Pani Magdalena pomogła mi z IBS. Stworzyła dietę dopasowaną do moich potrzeb oraz pomogła w śledzeniu wyników motywując do trzymania się tej diety.
Nauczyłem się wiele o mojej przypadłości i jak ją łagodzić.
Serdecznie Polecam.

mgr Magdalena Kowalska

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię! ;)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online

byłam pacjentką u Pani Magdaleny. rezultaty były znakomite. schudlam 25 kg. Nie glodowalam a od czasu do czasu pozwolę sobie na co nieco . Polubilam wiele nowych dań warzywnych ktore poznałam przy mojej diecie Sama też tworzę kolorowy talerz zachęcając do zdrowszego jedzenia. To nie tak ze się katowałam. wystarczylo uzgodnić co się lubi a co nie a Pani Magdalena zawsze znalazła kompromis. Diety były zrozumiałe z ogolnie dostępnych składników z uwzględnieniem sezonowych warzyw i owoców. Dla mnie taki lekarz to marzenie. Konsultacje on-line. Bardzo dobry kontakt. Jest przemiłą ciepłą osobą. Każdy kto ma problem z nadwagą jak ja miałam zachęcam do skorzystania bo ja tylko żałuję że nie poznałam Pani Magdaleny jakieś 10-15 lat wcześniej. Uniknęła bym wiele chorób z powodu nadwagi. Nie ważne gdzie mieszkasz . lekarz jest on-line wiec nie zwlekaj bo zdrowie ma się tylko jedno.

mgr Magdalena Kowalska

Dziękuję bardzo i gratuluję trwałej zmiany! ;)


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Light Life konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Dzisiaj mija rok jak pierwszy raz zawitałam do gabinetu pani Magdy, wizyta była bardzo profesjonalna, wywiad chorobowy oraz pomiary do tego plan działania wszystko zostało ustalone i tylko zostało jeszcze z mojej strony zastosować się . Wszystkie konsultacje były na wysokim poziomie wiedzy pani Dietetyk omawiane problemy nie tylko dietetyczne ale i zdrowotne. Dzisiaj jestem o 40 kilo lżejsza i to jest największe świadectwo sukcesu które zawdzięczam pani Magdzie. Polecam jak najbardziej gabinet pani Magdaleny Kowalskiej i życzę wszystkim pacjentom obecnym i przyszłym wytrwałości w zmianie nawyków żywieniowych pod okiem pani Dietetyk

mgr Magdalena Kowalska

Pani Urszulo, dziekuję za miłe słowa i gratuluję - kawał dobrej roboty za Panią! Najważniejsze że zdrowie odzyskane, a nowe nawyki wprowadzone na stałe! ;) Pozdrawiam ;)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy te różne suplementy diety wspomagające i przyspieszające zbicie zbędnych kilogramów są opłacalne? Czy one naprawdę pomagają w pozbyciu się nadmiernej wagi? Czy to po prostu zwykłe naciąganie? Czytałam ostatnio kilka informacji na temat Nutrimex, chciałabym się upewnić czy warto kupić jakikolwiek z tych specyfików? Oczywiście zażywanie takich suplementów przy stosownej diecie i aktywności fizycznej, bo wiadomo same tabletki nie zdziałaja cuda..

  Witam, podstawą walki ze zbędnymi kilogramami jest trwała zmiana nawykow żywieniowych i od tego proponowałabym zacząć. Ważne jest to, aby dobrać dietę w taki sposób, by była dla Pani smaczna i możliwa do realizacji. Suplementami można sie wspomóc, lecz przy odpowiedniej diecie zazwyczaj nie jest to konieczne. Osobiście uważam, że lepiej zainwestować w dobrze zbilansowaną i smaczną dietę ;) Pozdrawiam, Magda Kowalska, dietetyk kliniczny

  mgr Magdalena Kowalska

 • Mam 15 lat (niedługo 16) w wieku 14 lat zaczęłam okres dojrzewania w ostatnim czasie zaczęłam tyć, moja waga to 45 kg przy wzroście 150 cm czy jest ona prawidłowa? I czy to normalnie że zaczęłam tak późno przybierać na wadze, jeśli jest to spowodowane dojrzewaniem.

  To zupełnie prawidłowa masa ciała! Dojrzewanie to proces długotrwały i u każdego przebiega inaczej - nie masz się czym martwić ;)

  mgr Magdalena Kowalska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Opracowuję zdrowe, smaczne i szybkie do zastosowania diety dla osób, kt...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Choroby przewodu pokarmowego
 • Choroby dietozależne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania