Dr n. med.

Magdalena Kochman verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nadczynność tarczycy

  Jestem zachwycona już po pierwszej wizycie u Pani doktor, wizyta trwała prawie godzinę, zostałam dokładnie zbadana, Pani doktor cierpliwie wszystko wyjaśniła, czuję, że teraz jestem naprawdę w dobrych rękach. Polecam wszystkim szukającym świetnego endokrynologa.

 • Szukasz endokrynologa? Pacjenci polecają:

  Piotr Kucharczyk
  Piotr Kucharczyk
  Endokrynolog
  Jana Kasprowicza 48, metro: STARE BIELANY, Warszawa
  Bardzo dobry specjalista. Uważnie słucha co pacjent ma do powiedzenia, nie bagatelizuje jego obaw. Dokładnie i… więcej

  Anna Mołdoch-Łukasik
  Anna Mołdoch-Łukasik
  Endokrynolog, Pediatra
  Al. Zjednoczenia 36, Warszawa

  Barbara Borakowska
  Barbara Borakowska
  Ginekolog, Endokrynolog, Położna
  Al. Zjednoczenia 36, Warszawa
  Dokładny wywiad przeprowadziła. Zleciła badania. Zdecydowanie był to traf w dziesiątkę. Pani doktor jest pierwszą… więcej

  Krystyna Mieczysława Wójcik
  Krystyna Mieczysława Wójcik
  Endokrynolog
  Żeromskiego 55/67, Warszawa
  Leczenie u Doktor zaczęłam ponad 11 lat temu będąc jeszcze dzieckiem. Uważam, że ma świetne podejście zarówno do… więcej

  Łukasz Olendrzyński
  Łukasz Olendrzyński
  Endokrynolog
  Zgrupowania „Żmija” 12, Warszawa
  Pan doktor przesympatyczny .na wizycie wszystko wyraźnie wytłumaczył co mnie uspokoiło . Bardzo dziękuję i do zobaczenia więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PANI DOKTOR PRZYJMUJE PACJENTÓW POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

   Od 1999 zatrudniona w Klinice Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie na stanowiskach asystenta, adiunkta, a obecnie od 2011 r. starszego wykładowcy.
   Wykładowca z zakresu endokrynologii na kursach specjalizacyjnych prowadzonych przez CMKP.
   Wykładowca, kierownik naukowy i administracyjny kursów doskonalących CMKP zalecanych do specjalizacji w endokrynologii „Podstawy ultrasonografii tarczycy”.

   Specjalizacje: choroby wewnętrzne (2006), endokrynologia (2010), medycyna nuklearna (2016)
   Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu ultrasonografii szyi (2009)

   Tytuł doktora nauk medycznych uzyskany na podstawie rozprawy: „Wpływ czynności gonad na gęstość mineralną kości i wybrane wskaźniki metabolizmu kostnego u chorych na akromegalię”

   W przypadku zapisania się przez portal Znany Lekarz na konsultację i usg tarczycy podczas jednej wizyty prosimy o kontakt z rejestracją Przychodni Lekarskiej MediSpace pod numerem: ( lub Dziękujemy!

  Specjalizacje

  • Endokrynologia
  • Choroby wewnętrzne
  • Medycyna nuklearna

  Choroby

  więcej

  Usługi

  Przychodnia Lekarska MediSpace

  Spokojna 5, Wola, 01-044 Warszawa, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nadczynność tarczycy

   Jestem zachwycona już po pierwszej wizycie u Pani doktor, wizyta trwała prawie godzinę, zostałam dokładnie zbadana, Pani doktor cierpliwie wszystko wyjaśniła, czuję, że teraz jestem naprawdę w dobrych rękach. Polecam wszystkim szukającym świetnego endokrynologa.

  • D
   Lokalizacja: Warszawska Przychodnia EndokrynologicznaUsługa: poporodowe zapalenie tarczycy

   Wspaniały lekarz, cudowna kobieta. Trafiłam do Pani Doktor zupełnie przypadkiem. Jej zaangażowanie w pacjenta jest wyjątkowe, w tych czasach nie spotyka się takich osób. Dzięki Pani dr szybko wyleczyłam się z zapalenia tarczycy, plan działań był bardzo dobrze dobrany, regularne badania i odpowiednie dawkowanie leków. Mogłam liczyć na pomoc Pani dr w każdej chwili, czułam się bardzo zaopiekowana. Poleciłam Panią Doktor wielu osobom.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: nadczynność tarczycy

   Miła , uprzejma i z dużą wiedzę w swojej dziedzinie. Żałuję że tak późno do pani doktor trafiłam. Nareszcie wiem jak powinno wyglądać leczenie mojego schorzenia. Polecam z całego serca , to lekarz z powołania.

  • V
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pani Doktor zajmuje się pacjentem bardzo dokładnie i starannie. Stwarza atmosferę spokoju. Nie ma - tak częstej w wielu gabinetach, nawet prywatnych - nerwowości i pośpiechu. Można o wszystko zapytać. Pani Doktor odpowiada wyczerpująco i widzi w pacjencie człowieka ze wszelkimi meandrami psyche i somy. Czuję się bezpieczna pod opieką Pani Doktor. Poleciłam Panią dr Kochman bliskiej osobie.

  • U
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor bardzo kompetentna, życzliwa, uważna. Badanie i wywiad szczegółowe. Słucha pacjenta, jest empatyczna, pogodna. Podejmuje rzeczowe decyzje w kwestii leczenia, tłumaczy je.

  • Polecam Niezwykłe zaangażowanie,dokładność, szacunek i troska o pacjenta. Na każdej wizycie czuje się, że jest to lekarz z powołania, któremu można zaufać.

  • M

   Lecze sie u dr Kochman od ponad 3-ech lat, polecam z calego serca. Pomogla mi, gdy wszyscy odsylali, nie odmowi pacjentowi pomocy nawet gdy jest bardzo pozno i jest zmeczona. Pacjent przede wszystkim. Mieszkam daleko od szpitala w ktorym dr pracuje, ale nie zmienie jej na innego endokrynologa. Czasem mysle, ze bardziej dba o pacjentow niz o siebie. Nie patrzy na zegarek, kazdemu poswieci tyle czasu ile trzeba. POLECAM!!!

  • B

   Wspaniała Pani doktor, cudowny człowiek, lekarz z powołania.
   Jet na prawdę dobrym, ba, bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie, otwarta do pacjenta co jest najważniejszym atutem dla samego pacjenta.
   Polecam w 100%

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG