Magdalena Grzelik verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • L

  Pani Magdalena w krótkim czasie pomogła mi przezwyciężyć lęki, odzyskać wiarę w siebie, znaleźć na nowo motywacje oraz przede wszystkim pomogła mi w samodzielnym, rozsądnym myśleniu. Serdecznie polecam tę psycholog :)

 • Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

  Aleksandra Żuberek
  Aleksandra Żuberek
  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
  Brzeźna 3, Łódź
  Pani Ola to wspaniały człowiek. Doskonała terapeutka, która potrafi wskazać drogę do rozpoznania problemów i towarzyszy… więcej

  Katarzyna Szol
  Katarzyna Szol
  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
  Brzeźna 3, Łódź
  Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Świetne wsłuchanie się w rozmówcę, zrozumienie. Co tu dużo pisać. Polecam… więcej

  Maja Kubiak-Przybyłek
  Maja Kubiak-Przybyłek
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Brzeźna 3/215, Łódź
  Pani Maja jest bardzo miła i świetnie potrafi prowadzić rozmowę. Można poczuć się komfortowo nawet jeśli mówi się… więcej

  Ewa Bienert
  Ewa Bienert
  Psycholog, Psychoterapeuta, Biegły sądowy
  Tylna 4C/28, Łódź
  Potwierdzam to, co przeczytałam na temat tej specjalistki. Polecam wszystkim, którzy oczekują bardzo wysokiego… więcej

  Dorota Szykulska-Paprocka
  Dorota Szykulska-Paprocka
  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
  Jana Kilińskiego 177, Łódź
  Pani Dorota w zeszłym roku wyciągnęła mnie z dużego dołka psychicznego. Zmieniła moje podejście do wielu spraw… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • WITAM.
   Jestem psychologiem i terapeutą, absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, aktualnie jestem uczestnikiem trzeciego roku profesjonalnego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w CBT EDU w Warszawie. Posiadam doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i ich opiekunami.
   Pracuję jako psychoterapeuta w Klinika Gutkowska, a także w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci, Poradni dla Osób z Autyzmem Dziecięcym, prowadzę konsultacje w łódzkich szkołach. Doświadczenie zawodowe zdobywałam również w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi oraz prowadząc warsztaty profilaktyczne. W kontakcie z pacjentami wykorzystuję terapię poznawczo- behawioralną, która ma na celu zmianę wzorców myślenia, emocji i zachowania. Koncentruje się na problemie i jego rozwiązaniu, dąży do poprawy jakości życia oraz codziennego funkcjonowania. Terapia jest procesem, dialogiem umożliwiającym osiągnięcie celów pacjenta we współpracy z terapeutą.

   Zapraszam osoby, które przeżywają trudności emocjonalne, kryzys osobisty i potrzebują wsparcia psychologicznego oraz terapii . Osoby zmagające się z depresją, lękami, traumą, fobiami, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, które chcą przyjrzeć się swoim przeżyciom i zachowaniom. Oferta skierowana jest również do rodziców/opiekunów, którzy są zaniepokojeni rozwojem i funkcjonowaniem swojego dziecka, i chcieliby skonsultować się ze specjalistą, rozwiać wątpliwości. Prowadzę indywidualne spotkania i zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

   Serdecznie zapraszam do kontaktu _608_117_115
   www.klinikagutkowska.pl
   klinikagutkowska@wp.pl

  Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Psychologia kliniczna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • L

   Pani Magdalena w krótkim czasie pomogła mi przezwyciężyć lęki, odzyskać wiarę w siebie, znaleźć na nowo motywacje oraz przede wszystkim pomogła mi w samodzielnym, rozsądnym myśleniu. Serdecznie polecam tę psycholog :)

  • K

   Pani Magdalena to niesamowicie kompetentna osoba, bardzo komunikatywna, pełna zrozumienia i z duża dawką optymizmu. Daje ogromne wsparcie, motywację do działania i rozwiązania problemu. Warto iść, rozmawiać i chcieć się zmieniać.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Magda bardzo dobrze radzi sobie z dziećmi ,trafnie interpretuje zachowania i udziela cenne wskazówki pomagające rozwiązać problem ,a przy tym bardzo miła i sympatyczna osoba. Polecam.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Magda to prawdziwy psycholog z powołania, widać że lubi swoją pracę. Od kilku lat prowadzi zajęcia terapeutyczne z dwójką moich autystycznych synków. Bardzo rzeczowo i indywidualnie podchodzi do potrzeb i problemów swoich podopiecznych. Przy tym otwarta i sympatyczna, zawsze uśmiechnięta. Energiczna i pomysłowa, szybko "łapie" kontakt z małymi pacjentami, świetnie sobie radzi nawet z tymi "mniej chętnymi" do współpracy. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Magdą.

  • D
   Lokalizacja: KlinikaGutkowskaUsługa: konsultacje psychologiczne

   Pani Magdalena osoba konkretna i rzeczowa ,bardzo miła ,otrzymałem szczegółowe informacje na zadawane pytania .Otrzymałem od pani Magdaleny szczegółowe informacje które pozwoliły mi spojrzeć na życie
   z drugiej strony .

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG