dr n. med.

Magdalena Durka-Zając

verifiedCreated with Sketch.

Ortodonta, Stomatolog

34 opinie +dodaj

www.szczecin-ortodonta.pl Absolwentka Stomatologii Wydziału Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła także studia doktoranckie w Zakładzie Ortodoncji PUM zakończone… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: Specjalistyczna Klinika OrtodontycznaUsługa: konsultacja ortodontyczna

  Otrzymałam konkretne odpowiedzi, wszystko dokładnie Pani doktor wyjaśniła, wizytę oceniam pozytywnie

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczna Klinika Ortodontyczna

  Jestem pod opieką ortodontyczną Pani Doktor od kilku miesięcy i od samego początku jej podejście do tematu mojego leczenia i jej kompetencje nigdy dotąd mnie nie zawiodły. Pani Doktor przedstawia kolejne etapy leczenia w sposób profesjonalny, oraz wybiera kolejne rozwiązania na najwyższym poziomie. Pozytywne, niesamowite wręcz zmiany widać gołym okiem, wreszcie ośmielam się szeroko uśmiechać! Każda wizyta - na które aż chce się czekać - odbywa się punktualnie, a planowanie kolejnych z większym wyprzedzeniem nie stanowi żadnego problemu - co jest dla mnie bardzo istotne. Polecam Panią Doktor naprawdę mocno, nawet jeśli ktoś boi się (tak jak ja na początku tej przygody), lub nie jest pewny, czy aparat jest na pewno dla niego.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Klinika OrtodontycznaUsługa: konsultacja ortodontyczna

  Wizyta dot. Konsultacji ortodontycznej odbyła się punktualnie, Pani Doktor była otwarta, sympatyczna i profesjonalnie zajęła się synem. Jeszcze raz dziękujemy.

 • Lokalizacja: Specjalistyczna Klinika OrtodontycznaUsługa: porada

  Wizyta przebiegła bardzo sympatycznie, podejście Pani doktor profesjonalne, córka zadowolona a to plus. Ponadto odpowiada na każde pytanie wyczerpująco. Kontynuujemy leczenie dalej....

 • Y
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Klinika OrtodontycznaUsługa: konsultacja ortodontyczna

  Wizyta odbyła się w umówionym terminie. Konsultacja była kompletna, profesjonalna oraz szybka. Mam nadzieję, że leczenie minie także szybko)

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  bardzo miłe i profesjonalne podejście, przyjazna atmosfera, dokładne poinformowanie pacjenta na temat opcji leczenia, polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona . Pani doktor bardzo miła , życzliwa . Dokładnie wszystko wyjaśniła. Bardzo dobre podejście do pacjenta.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście. Mimo iż nie byłam stałą pacjentką zostałam przyjęta. Zdjęcie na miejscu.Pani Doktor spokojnie objaśnia tok leczenia. Bardzo miła i uśmiechnięta. Następna wizyta też u Pani Doktor. Polecam

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Klinika OrtodontycznaUsługa: aparaty stałe estetyczne (szafirowe)

  Zdecydowałem się udać do gabinetu Pani Magdaleny po przeczytaniu pozytywnych opinii na serwisie "znanylekarz,pl' i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z efektów końcowych. Leczenie zacząłem w listopadzie 2014 roku (aparat stały estetyczny góra i dół), a od marca 2017 mogę cieszyć się prostymi zębami i ładnym uśmiechem dzięki Pani Magdalenie. Pracuję zagranicą i rzadko jestem w Polsce mimo tego wizyty zostały dopasowane tak aby całkowity czas leczenia nie był wydłużony.
  Pozdrawiam - Konrad Połomski

 • Lokalizacja: Specjalistyczna Klinika OrtodontycznaUsługa: aparaty stałe estetyczne (szafirowe)

  Pani doktor jest ekspertem. Z chęcią, zadowoleniem i uśmiechem na twarzy odpowiada na wszelkie pytania oraz jasno i przede wszystkim zrozumiale wyjaśnia problem. Pani doktor idealnie oszacowała moją wadę i tak jak założyła na pierwszej wizycie, po 2.5 roku byłam już bez aparatu z pięknymi równymi ząbkami. W kwestii organizacyjnej - nigdy nie miałam problemu z przesunięciem wizyty, a każda z nich odbywała się terminowo (bez spóźnień). Osobiście, jak najbardziej polecam.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.szczecin-ortodonta.pl

  Absolwentka Stomatologii Wydziału Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła także studia doktoranckie w Zakładzie Ortodoncji PUM zakończone obroną pracy doktorskiej " Ocena wieku kostnego na podstawie dojrzałości morfologicznej kręgów szyjnych". Uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji. W 2016 r. jako jedna z pierwszych rozpoczęła elitarne studia podyplomowe Master of Science in Lingual Orthodontics na Uniwersytecie Fryderyka II w Neapolu.
  Specjalizuje się w aparatach lingwalnych - jako jedna z nielicznych w Polsce wykonuje ortodontyczne leczenie aparatami lingwalnymi za pomocą indywidualnie wykonywanych zamków INCOGNITO. Autorka licznych publikacji i wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych z zakresu ortodoncji.
  Stale uczestniczy w kursach i konferencjach w Polsce i za granicą. Jest członkiem licznych towarzystw ortodontycznych: Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), European Orthodontic Society (EOS), American Association of Orthodontists (AAO), World Federation of Orthodontists (WFO).

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Edukacja

 • Wydział Stomatologii, PUM Szczecin
 • Specjalizacja Ortodoncja, Zakład Ortodoncji, PUM Szczecin
 • Studia doktoranckie, Zakład Ortodoncji, PUM Szczecin
 • Master of Lingual Orthodontics, Uniwersytet Fryderyka II, Neapol, Włochy
więcej

Publikacje

 • Analysis of Dental Maturation in Relation to Sagittal Jaw Relationships (Polish Journal of Radiology, 2017)
 • Radiological Indicators of Bone Age Assessment in Cephalometric Images. Review (Polish Journal of Radiology, 2016)
 • Coronary artery disease as cause of non-odontogenic toothache. A review of literature (Przegląd Lekarski, 2016)
 • Radiological indicators of bone age assessment in cephalometric images. (Polski przegląd radiologii i medycyny nuklearnej, 2016)
 • Bone age assessment using cephalometric photographs. (Polish Journal of Radiology, 2013)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • certyfikat zaufania pacjentów Laur Pacjenta 2015/2016