Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Tarnogórska 6, Bytom

Przychodnia ZBM Zdrowie

Moje doświadczenie

O mnie

Od 2009 do 2019 roku pracowałem na Oddziale Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala nr 4 w Bytomiu. W listopadzie 2016 roku uzyskałem tytuł specjalisty kar...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Kardiologia

Znajomość języków

  • Angielski

18 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Doktor Maciej Walas to nie tylko wybitny kardiolog, ale również człowiek energiczny, skuteczny, pełen empatii i troski. Jego niezrównane umiejętności medyczne idą w parze z niesamowitą kulturą i zrozumieniem dla pacjentów. Jego staranność, delikatność i profesjonalizm sprawiają, że moja mama czuła się absolutnie „zaopiekowana” podczas pobytu w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju.
Dziękujemy!

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Konkretny lekarza. Tłumaczący na czym dany zabieg polega, co będzie się dziać z pacjentem podczas zabiegu(zakładanie dwóch stentow). Czułem się bezpiecznie w trudnej sytuacji, jaką jest zawał serca w młodym wieku. Następnie podał konkretne zalecenia dalszego leczenia itd. Oby więcej takich lekarzy. Szczerze polecam.

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam z całego serca, duże doświadczenie, zaangażowanie i wysoka kultura osobista!


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia ZBM Zdrowie Inny

Jestem osobą po zawale w czasie wypadku samochodowego leżałem na oiom kardiologiczny połamany nogi , ręce ,mostek ,żebra i wiele innych problemów dr Maciej Walas (zastepca ordynatora )uratował mnie od śmierci codziennie i nawet klika razy dziennie doglądał mnie na OIOM miły serdeczny ,wyrozumiały z bardzo dużym doświadczeniem medycznym lekarz z powołania nigdy nie będę w stanie podziękować za taką medyczną obsługę zawsze zostanę dłużnikiem całego oddziału kardiologii i całego zespołu medycznego .Teraz już chodzę i wracam do świata żywych ale co zrobił dr Walas jest nie do opisania i do zapomnienia jeszcze raz dziękuje kierowca wyłowiony z jeziora


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan doktor we wrześniu robił mi koronografię w szpitalu w Jastrzębiu Zdroju. Bardzo konkretny, energiczny lekarz. Tłumacząc mówi rzeczowo. Pacjent przedstawia problem i zostaje rozwiązany ponieważ doktor zleca badanie by na spokojnie pacjenta wypisac do domu. Szczerze polecam


S
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Przychodnia ZBM Zdrowie

Po kolejnej wizycie mogę z czystym sumieniem dodać opinię gdyż uważam że po pierwszej wizycie ciężko mieć wyrobioną opinię. Pan Doktor jest bardzo rzeczowy i tłumaczy co, jak, dlaczego itd. Wizyta jest przyjemna i nie stresująca. Doktor słucha pacjenta i udziela odpowiedzi gdy pacjent ma jakieś pytania. Polecam


R
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Przychodnia ZBM Zdrowie konsultacje kardiologiczne

Super czlowiek, lekarz. Jestem zaskoczony profesjonalna, konkretna konsultacja bez owijania w bawełnę i co najważniejsze bez naciąganie na niepotrzebne badania.
Gorąco polecam. Na pewno zostane stałym pacjentem Pana doktora


K
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Przychodnia ZBM Zdrowie badania profilaktyczne

Lekarz naprawde specjalista wszystko wytłumaczy uspokoji naprawde szacunek dla tego Pana. Dziękuje !


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Przychodnia ZBM Zdrowie konsultacje kardiologiczne

Bardzo konkretny lekarz z dużą wiedzą. Nie doszukuje się choroby tam, gdzie jej nie ma i potrafi wytłumaczyć pacjentowi, skąd biorą się jego objawy i czym różnią się od tych "sercowych".


H
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Przychodnia ZBM Zdrowie konsultacje kardiologiczne

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony.Lekarz rzeczowy,kompetentny nie owijający w bawełne,bezposredni.bardzo dobry lekarz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

33 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Lekarz po badaniu UKG serca rozpoznał wstępną diagnozę jako zwężenie zastawki. Jednak poinformował ze konieczne będzie powtórzenie badania za kilka tyg w celu postawienia ostatecznej diagnozy.
Chciałam zapytać z czym wiąże się taka wada? Do kardiologa trafiłam z powodu słyszalnego szmeru przy badaniu stetoskopem oraz wysokiego pulsu.
Czy jest jakaś możliwość cofnięcia tej choroby? Lekarz nie przekazal żadnych informacji..

Wszystko zależy od stopnia zwężenia zastawki. W łagodniejszych formach często objawy za skąpe bądź wcale ich nie ma. W cięższych zwężeniach bywa konieczne leczenie kardiochirurgiczne. Rodzaj objawów zależy jeszcze od rodzaju zwężonej zastawki. Wada tego typu jest raczej nieodwracalna i ma tendencje do progresji z wiekiem.

lek. Maciej Walas

Piszę w tej chwili, ciśnienie moje 170/105wzielam captopril, minęła godzina ciśnienie 145/100nadal źle się czuję mam 54 lata, biorę tabletki regulujące ciśnienie acstelsar 40mg pół tabletki, proszę o pomoc

Trzeba się udać do lekarza POZ, złe samopoczucie może nie wynika z ciśnienia.

lek. Maciej Walas

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania