Mgr

Maciej Olesiejuk

Fizjoterapeuta, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D

  Gabinet "Między Kręgami" odwiedzam regularnie już od kilku miesięcy. Cieszę się, że tam trafiłam. Pan Maciek wykonuje swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i cierpliwością. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem i do każdego podchodzi bardzo indywidualnie. Polecam każdemu!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • -Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna, Gabinet terapii bólu i dysfunkcji "Między Kręgami" w Białej Podlaskiej ul. Matejki 1
   -Asystent w Zakładzie Fizjoterapii Klinicznej i Środowiskowej na Wydziale Turystyki i Zdrowia AWF Warszawa, Filia AWF Biała Podlaska, ul. Akademicka 2
   -Fizjoterapeuta w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej.

   • Ukończone kursy (dyplomy/certyfikaty):
   -FDM (Facial Dystortion Model) – terapia zaburzeń powięziowych wg DO Typaldos.
   -HVLA (High Velocity Low Amplitude) – osteopatyczne manipulacje krótkodźwigniowe kręgosłupa i stawów obwodowych wg koncepcji prof. Hartman.
   -Medycyna Manualna Mięśniowo-Szkieletowa według Praskiej Szkoły Koncepcji Terapii Manualnej K. Lewita. Moduł: A, B, C, D, E, F. Certyfikowany terapeuta manualny.
   -PNF BASIC oraz ADVANCED wg standardów International PNF Association - LEVEL I, II, III A. Certyfikowany terapeuta metody PNF.
   -KinesioTaping w medycynie i sporcie (KT1+KT2)
   -Terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych (Tigger Points)
   -Dyplom potwierdzający kwalifikacje pedagogiczne
   -Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – magister fizjoterapii
   -Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – licencjat fizjoterapii
   -Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – dyplomowany technik masażysta
   -Kursy masażu: masaż relaksacyjny, gorącymi kamieniami wulkanicznymi, ajurwedyjski Abhyanga, masaż bańkami chińskimi;

   Zapraszam na terapię,
   Maciej Olesiejuk

  Usługi

  Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna, Gabinet terapii bólu i dysfunkcji "MiędzyKręgami.pl" Maciej Olesiejuk

  Jana Matejki 1, 21-500 Biała Podlaska, lubelskie


  Ambulatoryjna Poradnia Rehabilitacyjna (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej) Przyjmuje na NFZ

  Terebelska, 21-500 Biała Podlaska, lubelskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D

   Gabinet "Między Kręgami" odwiedzam regularnie już od kilku miesięcy. Cieszę się, że tam trafiłam. Pan Maciek wykonuje swoją pracę z wielkim zaangażowaniem i cierpliwością. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem i do każdego podchodzi bardzo indywidualnie. Polecam każdemu!

  • Do Macieja chodziłam na terapię w związku z bólami kręgosłupa. Jego ogromna wiedza, profesjonalizm oraz szybka diagnoza sprawiły, że już po krótkim czasie poczułam ulgę. Maciej ma świetny kontakt z pacjentem, jest życzliwy, stwarza bardzo komfortową atmosferę co jest dodatkowym atutem :) Po kilku wizytach czułam efekty terapii. Dostałam wiele rad co robić a czego unikać. Dodatkowo poznałam wiele ćwiczeń, które mogę wykonywać regularnie sama w domu lub doraźnie (np. w pracy) w chwili kiedy czuję ból lub dyskomfort. Zdecydowanie polecam!!! :)"

  • B
   Lokalizacja: Ambulatoryjna Poradnia Rehabilitacyjna (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej)Usługa: ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa

   Do Pana Macieja trafiłam tuż przed swoim ślubem, szukałam specjalisty który pomoże mi poskromić ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Pan Maciej bardzo mi pomógł, zastosowana terapia przyniosła oczekiwany efekt - ból ustąpił juz po pierwszej wizycie. Pan Maciej ma świetnie podejście do pacjenta, jest życzliwy i otwarty, odpowiada szczegółowo i wyczerpująco na nurtujące pytania i wskazuje co należy robić na przyszłość by przypadłość nie powracała. Zdecydowanie polecam go innym pacjentom.

  • A
   Lokalizacja: Ambulatoryjna Poradnia Rehabilitacyjna (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej)Usługa: konsultacja

   Maciej to fachowiec jakiego nie udało mi się spotkać od lat. Mimo moich 50 lat na karku Maciej nie tylko cierpliwie wysłuchał moich próśb, bolączek ale później starannie dobrał terapie i z biegiem czasu czuję efekty ! Do zobaczenia Panie Macieju!

  • Lokalizacja: Ambulatoryjna Poradnia Rehabilitacyjna (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej)

   Dwa spotkania u Pana mgr na terapii zdziałaly cuda. Miałam problem z barkiem a jego magiczne dłonie pozwoliły mi cieszyć się na powrót sprawnością. Oprócz wiedzy i umiejętności ma jeszcze świetny kontakt z pacjentem. Z calego serca polecam Wszystkim potrzebującym❤

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Maciej posiada bardzo dużą wiedzę i znakomite podejście do pacjenta. Miałam problemy z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, przy odpowiednio dobranej metodzie leczenia jestem zadowolona z terapii, oprócz wykonanej terapii dostałam wskazówki na przyszłość w jaki sposób odciążać chory kręgosłup. Jestem zadowolona i szczerze polecam.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: terapia przeciwbólowa

   Najlepszy fizjoterapeuta u jakiego do tej pory byłam, w dodatku przesympatyczny jako osoba, co dla mnie osobiście jest ogromnie ważne. Serdeczne podejście do pacjenta, kompetencje oraz wiedza zasługują na najwyższe uznanie. Już po pierwszej wizycie czułam efekty i zdecydowanie lepiej mi się funkcjonuje. Dostałam też wiele cennych rad, co powinnam robić, żeby poprawić kondycję kręgosłupa i utrzymać to, co udało się osiągnąć dzięki Panu Maćkowi. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i wszelkie wskazówki. Chodzę regularnie i szczerze polecam!

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: terapia przeciwbólowa

   Pan Maciek ma świetne podejście do pacjenta, jest fantastycznym kompanem do rozmów bardziej lub mniej poważnych :) Dzięki jego cennym radom i zmianie ćwiczeń ból kręgosłupa prawie całkowicie ustąpił.Jest specjalistą z ogromem wiedzy i szczerym uśmiechem witającym każdego pacjenta. Tak dobrych terapeutów jest w Białej niewielu i szczerze polecam zarówno jako studentka jak i pacjentka :)

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból pleców

   Maciej jest znakomitym profesjonalistą z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do pacjenta. Nie raz po kontuzji pomógł mi dojść do zdrowia w krótkim czasie. W gabinecie zawsze panuje porządek i miła atmosfera. Ze szczerym sumieniem polecam Maćka usługi- odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ból kręgosłupa

   Jestem w pełni usatysfakcjonowana z wizyty u mgr Olesiejuka. Bardzo podobalo mi się jego wszechstronne i kreatywne podejście oraz pełen profesjonalizm. Zalecenia, które otrzymałam w trakcie wizyty są bardzo pomocne.
   Polecam mgr Olesiejuka jako świetnego fizjoterapeutę.